ژاپنی سفارت در دهلی نو به تازگی به سازماندهی یک شب با مواد غذایی ژاپنی به نمایش گذاشتن غذاهای ژاپنی و برجسته بالقوه از اپراتورها در این بخش به بهره برداری از فرصت ها در هند است. باور من این است که محبوب و مورد علاقه در فرهنگ ژاپنی و غذاهای پیوسته در حال افزایش است در هند. این رانده است هر دو در معرض از گردشگران به ژاپن و همچنین تلاش در بخشی از کسب و کار برای به دست آوردن یک درک پیچیده تر از بازار هند. نتیجه برای سرخپوستان است که ما در حال گذار از مصرف محصولات ژاپنی که همیشه شناخته شده برای کیفیت به مصرف فرهنگ ژاپنی.

زودتر ژاپنی, غذا برای سرخپوستان فقط به معنای سوشی یا ساشیمی که در ذهن مردم در اینجا به معنای “ماهی خام’. اما به عنوان سرخپوستان غنی تر شد و شروع به سفر به خارج از کشور بیشتر درک خود را از غذاهای ژاپنی شروع به رشد می کنند. آنها متوجه است که غذاهای ژاپنی بسیار بیشتر از سوشی و یا ساشیمی و شروع به کشف ظروف مانند اودون ramen, soba و حتی ژاپنی کاری. به عبارت دیگر سرخپوستان شروع به درک که غذاهای ژاپنی کپسوله طیف گسترده ای از طعم دهنده و سبک است. فهیم تر از سختگیر را نیز شروع کرده اند قدردانی از تفاوت های ظریف از Kanto و کانسای تغییرات منطقه ای ژاپنی, سلیقه در غذا.

به علاوه با دسترسی به تلویزیون های بین المللی, مطالب ویژه بیش از سیستم عامل مانند Netflix بیشتر و بیشتر سرخپوستان در حال آشنا شدن با غذاهای ژاپنی است. در اینجا من می خواهم به ذکر است دو ژاپنی را نشان می دهد; یک درام تلویزیونی به نام “نیمه شب در کسی که شام میخورد: داستان توکیو” و یک سری انیمیشن به نام “جنگ غذا: Shokugeki no Soma’. هر دو سری بسیار عالی نقاط ورود به غذاهای ژاپنی, ریشه این تفاوت های ظریف از این نفیس و پز نوع.

در همین راستا ژاپنی مواد غذایی نمایشگاه در سفارت بیش از حد بود و ستوده است. وجود دارد نفیس سوشی و ساشیمی برجسته تازه ترین غذاهای دریایی از خلیج تویاما بود که برای ما به ارمغان آورده Uogashi شرکت با مسئولیت محدود. وجود دارد برخی از خوب گرم اودون (ژاپنی گندم و آرد نودل) توسط ماکوتو اودون است که رسانه ها در دهلی نو و گورگان. جالب بود نیز فلفل برنج را می توان به عنوان بهترین ژاپنی, برنج سرخ شده با فلفل ناهار است که به دنبال franchises در هند پس از باز کردن رسانه ها در سراسر شرق آسیا است. و وجود جمعیت خشنود ژاپنی, ادویه کاری – بله کاری است بسیار محبوب در ژاپن و بسیاری از نظریه ها در مورد چگونه ظرف وجود دارد – توسط خانه کاری CoCo Ichibanya. اما مورد علاقه من از شب بود tonkotsu رامش با میز توکیو-tokyo table – شاید چون من جزئی به رامش.

در هر صورت مواد غذایی ژاپنی در نمایشگاه شد و یک موفقیت بزرگ در برجسته طیف گسترده ای از غذاهای ژاپنی است. و با دیگر عناصر فرهنگی از, ژاپن از جمله, ژاپنی, درام و انیمیشن به دست آوردن محبوبیت در هند, ژاپنی, قدرت نرم است و مطمئنا کار خوبی است. که خوب است چرا که هند و ژاپن مکمل یکدیگر شبیه هیچ دیگر کشورهای آسیا است. و اگر این است که یک قرن پس از آن هند و ژاپن باید بازی بخشی حیاتی در این تلاش. در اینجا برای درک بیشتر و همکاری بین دو ملت بزرگ.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو