آن است که معقول و منطقی به گمان یک سیاست اقتصادی ظروف سرباز یا مسافر است که تمام سهامداران ناراضی هستند. ادامه disgruntlement بیش از قیمت پیاز و سیاست تجلی بزرگتر شکست سیاست کشاورزی. حتی به قیمت پیاز در بازارهای عمده فروشی شروع به افت قیمت خرده فروشی باقی می ماند مهم. تحریف سیگنال های بازار با ارنج زدن دولت به ادامه آن بیمار توصیه ممنوعیت صادرات موجب صدمه زدن به کشاورزان است. نه کشاورزان و نه مصرف کنندگان خوشحال و کشاورزی باقی مانده کمترین رشد بخش از اقتصاد است.

یکی دیگر از منطقه که در آن هند استاتیک سیاست های کشاورزی تبدیل شده معکوس است حبوبات تهیه سیستم به خصوص که از گندم و برنج. دولت انبارها را پر از این حبوبات سهام آن شد که 81 درصد بیش از بافر هنجارها در ماه ژوئیه سال گذشته است. مواد غذایی یارانه تبدیل به یک کشیدن در منابع مالی دولت به عنوان PDS موضوع قیمت برای برنج و گندم بدون تغییر باقی مانده اند از سال 2013 و پوشش کمتر از 10 ٪ از هزینه های اقتصادی از خرید. متاسفانه ناکارآمدی در توزیع غلات بدان معنی است که در حال رشد مواد غذایی یارانه بودجه شده است همراه با افزایش در دانه های قفل شده در انبارها. جانبی خرید اینترنتی دهانه تخلیه آب های زیرزمینی و همچنین گریزی به تنوع الگوهای کشت.

کشاورزی همچنان بزرگترین منبع امرار معاش حتی اگر آن را در کمترین رشد بخش. این می توانید با مجموعه ای بهتر از سیاست که در آن می گوید بازی در یک نقش است. برای شروع با, دولت باید اصلاحات تهیه آن سیستم. آن را می توانید شروع به دنبال از طریق در پیشنهاد کمیسیون کشاورزی هزینه ها و قیمت ها به نقد و بررسی باز تدارکات و پایان دادن به عادت برخی از کشورها اعلام جایزه بیش از MSP. این ترکیب اشاره کشاورزان برای جلوگیری از تنوع محصول و در نتیجه تحریف ادامه خواهد داد. در حالی که این پالیسی تدارکات افزار می توان به سرعت بیشتر در رسیدن به دور تغییر خواهد بود و در مناطق دیگر.

حدود 80 درصد از محصولات کشاورزی سرمایه گذاری می آید از مزرعه خانواده. در نتیجه کشاورزان به طور مستقیم خرس بسیاری از خطرات در یک دوره مشخص توسط رویدادهای شدید آب و هوایی. این را می توان با تشویق های خصوصی و شرکت های بزرگ سرمایه گذاری است که امروز منجر حدود 3 درصد از سرمایه گذاری. خطرات پس از آن می تواند در میان اشخاص بهتر مجهز به کاهش آنها. کوچک و حاشیه ای کشاورزان خواهد بود که بزرگترین ذینفع اگر آنها مرتبط هستند کمتر از طریق واسطه ها به نیازهای در حال تغییر مصرف کننده های خرده فروشی. دو تغییرات فوری آن را تسریع تحول هستند digitisation از زمین و سوابق دقیق زمین اجاره ،

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو