شرکت های مواد غذایی تنظیم به عامل با کروناویروس هزینه های

Tyson Foods رئیس امور مالی استوارت Glendinning می گوید او انتظار دارد که هزینه های مرتبط با حفاظت از کارکنان از coronavirus به طور موقت.

عکس: Michael Conroy/آسوشیتد پرس

مواد غذایی-شرکت پردازش صرف میلیون ها دلار در تست و ایمنی به ماندن در عمل در طول بیماری همه گیر. در حال حاضر آنها به دنبال مرحله بعدی: بدانند چه مقدار از آن هزینه های است که در اینجا به ماندن و چگونه به تولید بالاتر در یک واقعیت جدید است.

شرکت های مانند هورمل غذاهای Corp. و Tyson Foods , Inc. باید به شدت سرمایه گذاری در سایت, تست, جنس پلکسی گلاس تقسیم ماسک و پاداش های ویژه ای برای خط مقدم, کارکنان, هزینه های لازم برای اقامت در عملیات به عنوان برخی از گیاهان گوشت پردازش در سراسر کشور به طور موقت بسته با توجه به شیوع کروناویروس.

اما سران مالی در حال حاضر در حال توزین است که از کسانی که هزینه های موقتی هستند که دائمی هستند. هورمل صرف 20 میلیون دلار در ویروس های مربوط به اقدامات احتیاطی در ماه های اخیر و در حال حاضر انجام یک شیرجه عمیق در آنها به دنبال راه هایی برای اصلاح هزینه های, اما همچنین برای دریافت بیشتر از خطوط تولید کند توسط کارگر غیبت و اجتماعی-فاصله, قوانین گفت: جیم شیهان, chief financial officer at Austin, Minn., شرکت.

“آن را به ضرب و شتم اورژانس و انجام همه چیز ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و گاهی اوقات تقریبا در هر, هزینه,” آقای شیهان گفت: این شرکت Covid-19-مربوط به سرمایه گذاری است. “و در حال حاضر ما بهتر از آن را.”

که می تواند به معنای خرید ارزان ماسک به عنوان عرضه را افزایش می دهد و قیمت ها تثبیت و یا گرفتن دنده محافظ از تامین کنندگان جدید آقای شیهان گفت. آن را نیز می تواند به معنای پیدا کردن راه به طور خودکار برخی از توابع در گوشت پردازش تجهیزات برای افزایش تولید, او گفت:.

هنوز هورمل است که بهترین و شناخته شده برای تولید دادن بوقلمون و بیکن انتظار به صرف تا آنجا که 80 میلیون دلار در این تغییرات در نیمه دوم سال است. سود کاهش یافته و تقریبا 10 ٪ به $227.7 میلیون در سه ماهه منتهی به مارس 26 با توجه به کاهش تقاضا از مواد غذایی-شرکت های خدمات و گیاه اختلالات ،

می توانید از هورمل فلفل قرمز. این شرکت در حال بررسی آن Covid مربوط به هزینه و به دنبال راه هایی برای بالا بردن بهره وری در آن گیاهان.

عکس: دانیل Acker/مهر نیوز

“Covid-19 هزینه ها به احتمال زیاد بزرگتر از ما (و ما فکر می کنم اکثر سرمایه گذاران) پیش بینی شده گفت:” توماس پالمر یک تحلیلگر با جی پی مورگان چیس & Co., در مارس پژوهش توجه داشته باشید در مورد فصلنامه نتایج در هورمل که همچنین باعث می شود مواد غذایی مانند کره بادام زمینی و guacamole.

هزینه های مربوط به تست در حال انتظار باقی می ماند به بالا در ماه های آینده. هورمل و دیگر تولید کنندگان مواد غذایی آغاز کرده اند با ارائه محل آزمون در گیاهان در مناطق با شیوع قابل توجهی. هزینه می تواند بیش از 100.000 دلار در هر بوته آقای شیهان گفت: توصیف تست به عنوان یک راه مهم برای مهار شیوع آینده.

تایسون را آغاز کرده است با انتشار نتایج تست در انواع بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر کشور است. یک مرکز آزمایش های وسیع در یک گیاه گوشت خوک در استورم لیک آیووا نشان داد 26 درصد از گیاه 2,303 کارگران مثبت بودند Covid هر چند سه چهارم از آنها را نشان نمی دهد هر گونه علائم این شرکت گفت: در هفته گذشته. طوفان دریاچه گیاه یکی از چند که به طور خلاصه بسته به دلیل شیوع.

بیشتر

  • کشف بررسی هزینه های تولید پس از صرفه جویی در بودجه کم قرنطینه را نشان می دهد 4 ژوئن 2020
  • 3M نام جدید CFO برای کمک به حرکت اثر بیماری همه گیر کوروناویروس 3 ژوئن 2020
  • تسکو CFO به گام در مارس سال 2021 2 ژوئن 2020

تایسون است که در Springdale ارک., صرف 120 میلیون دلار در هفته های اخیر در پاداش برای کارگران خط مقدم علاوه بر میلیون ها دلار صرف حفاظت از آنها را از عفونت ،

تایسون انتظار دارد بسیاری از هزینه های اضافی در ارتباط با Covid خواهد بود به طور موقت CFO استوارت Glendinning گفت: در یک کنفرانس در ماه گذشته. مطمئن شوید کارکنان خود را سالم هستند و قادر به کار کردن است یک اولویت برای شرکت و خوب برای خط پایین بیش از حد, او گفت:.

“اگر شما یک کسب و کار شما می خواهید به پول و تنها راه برای انجام این کار است با ادامه به کار این گیاهان با کارکنان سالم,” او گفت:. “پس چه خوب است برای کارکنان هم خوب است برای کسب و کار است.”

نوشتن به کریستین Broughton در [email protected] و نینا Trentmann در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>