پیروی از پروتکل های: مواد مخدر ادعا می شود Covid درمان بدون استانداردهای علمی نباید اجازه

در محتاطانه حرکت Ayush وزارت کارگردانی Baba Ramdev را Patanjali Ayurved برای جلوگیری از تبلیغات و انتشار آن ادعا می کند در مورد آن به تازگی راه اندازی Covid-19 درمان داروها. Patanjali بود و شعار آن آخرین آیورودا فرمولاسیون Coronil و Swasari به عنوان اولین درمان برای Covid. در واقع آن ادعا کرد که آزمایش های بالینی انجام شده است برای فرمولاسیون و که 69 درصد از Covid مثبت افراد مورد آزمایش منفی شد در سه روز در حالی که همه افراد مورد آزمایش را درمان شد در یک هفته. اما Ayush وزارت گفته است که آن را نه آگاه از حقایق Patanjali ادعا و نه اگاه مورد مطالعه علمی انجام شده در فرمولاسیون.

این وزارت در حال حاضر خواسته Patanjali به آن را با ارائه جزئیات از داروها و داده های مربوط به نتایج این مطالعه. این خوش است که پیدا کردن درمان موثر برای Covid کسب و کار جدی است. تمام داروها و واکسن را به انجام دقیق آزمایشات و اعتبار علمی فرآیندهای. یکی باید بسیار با احتیاط از مواد مخدر اعلام کرد به عنوان Covid درمان بدون رفتن را از طریق دولت به تصویب فرآیندهای.

چنین تایید نشده درمان را تا پایان انجام آسیب بیشتری به مردم ممکن است برای جلوگیری از علمی درمانی و برای این به اصطلاح معجون سحر و جادو فکر آنها هستند و در نتیجه محافظت از عفونت است. با بیش از 4.5 لاخ Covid موارد و شمارش آرا در هند آخرین چیزی که ما نیاز داریم این است که مردم در حال سقوط برای تایید نشده به مواد مخدر و تبدیل شدن به سوپر پخش. در واقع Ayush وزارت خود را صادر کرده است یک دایره به متحده در ژوئن 2 تا اقدامات لازم را در برابر موارد گمراه کننده اطلاعات جعلی ادعا و misbranding از محصولات در رابطه با Covid کنترل. به علاوه چارچوب قانونی برای داروهای جایگزین شده است به طور کلی ضعیف است. آیورودا ممکن است مربوط به هند باستان پزشکی حکمت. اما کاربرد آن در قرن 21 باید پایبند به رسمیت شناخته شده علمی پروتکل های. این است که هیچ وقت برای کیمیاگری.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.