چشم انداز اقتصادی شده است شوم و حتی آمار رسمی در حال حاضر آمدن به شرایط با آن پس از یک دوره طولانی مدت محرومیت. با توجه به آخرین ملی دفتر آمار انتشار در ماه ژانویه در 2018-19 نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در شرایط اسمی بود که در 42 سال اخیر و رشد آن در شرایط واقعی بود که در 11 سال اخیر. برای شش محله های پی در پی در حال حاضر سه ماهه نرخ رشد تولید ناخالص داخلی غوطه ور. بیکاری است که در یک رکورد نرخ رشد سرمایه گذاری nosedived و رشد هزینه های مصرف کننده کاهش پیدا کرده است و نگران کننده.

با این گریم زمینه حتی سخت ترین منتقدان دولت را در مدیریت اقتصادی نمی تواند اما احساس همدردی unenviable وظیفه ای که وزیر دارایی و تیم او تا به حال قبل از ارائه بودجه است. نادیده گرفتن معمول pieties مورد aspirational هند و دلسوز جامعه و کشت تمام طرح های دولت جدید با به نام اما بی اهمیت بودجه چگونه است بودجه انجام شود اگر ما نگاهی به این حقایق سخت?

کسری مالی است آمار حداکثر سطح 3.8% که مسئولیت مالی و مدیریت بودجه قانون اجازه می دهد تا. این به طور گسترده ای انتظار می رود, اما آن را بطور قابل توجهی طلب بخشایش وخامت اوضاع. واقعی درآمد مالیاتی در 2018-19 سقوط کوتاه از مقدار برآورد شده توسط متناوب 10%.

بزرگترین کمبود در واقعی درآمد مالیاتی نسبت به برآورد شده است در مالیات بر شرکت ها (حدود 20 درصد) و مالیات بر کالاها و خدمات است که شامل GST (حدود 12%). در عین حال در سال آینده را برآورد درآمد مالیاتی تعیین شده است 9 درصد بالاتر از سال جاری درآمد واقعی یک عمل از خوش بینی که مخالف منطق با توجه به تیره شدن چشم انداز اقتصادی.

یکی از قابل توجه ترین حقایق از بودجه امسال این است که قرض گرفتن در برابر ملی کوچک صندوق پس انداز نزدیک به دو برابر — به معنای واقعی کلمه 90% افزایش می دهد! این را قادر می سازد دولت اجتناب از قرض گرفتن از بازار است. در غیر این صورت افزایش نرخ بهره و ازدحام را ضربه بخش شرکت های بزرگ سخت است.
اما این پایان داستان است. وجود دارد یکی دیگر از روش های مورد استفاده توسط دولت به کسری بودجه به نظر می رسد کوچکتر از آن است — یعنی پرداخت معوق به شرکت های بخش دولتی از جمله مواد غذایی شرکت از هند (FCI). این را نشان نمی دهد تا در بودجه به عنوان هزینه اما نیروی این اشخاص به قرض گرفتن از بازار که در واقع باعث می شود کسری خیلی بالاتر است.

پرداخت نشده لایحه به FCI است در اطراف تومان 2 لاخ کرور در حالی که کسری مالی خود را است تومان 7.6 لاخ کرور. پس اگر این موارد در نظر گرفته شود کسری مالی خواهد بود و نزدیک به 5 درصد است.

جای تعجب نیست که با توجه به وضعیت درآمد جبهه شده است وجود دارد کاهش واقعی هزینه های دولت به طور کلی نسبت به برآورد سطح از آخرین بودجه. در عین حال پیشنهاد شده هزینه های مالی جدید رفته تا 12 درصد است که به نظر می رسد و نه محتمل.

من و بسیاری دیگر شده اند با این استدلال که این تخصیص برای رفاه طرح باید مطرح شود و یا حداقل نگهداری می شود به عنوان ضعیف تقاضای مصرف کنندگان پیشرو علت رکود اقتصادی. در عین حال دولت با کاهش بودجه برای مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح توسط 9,500 تومان کرور.
درست است که این افزایش بودجه برای جاده های روستایی از مسکن روستایی در طرح ملی و معیشت ماموریت اما خالص افزایش در هزینه های آن را تحت تاثیر قرار مناطق روستایی که در آن دو سوم از جمعیت زندگی می کند به نظر می رسد کافی نیست به خصوص با توجه به گسترده نشانه های روستایی پریشانی.

در نهایت آنچه حس می کند یکی از این بودجه در مورد دراز مدت جهت سیاست های دولت ؟ از نقطه نظر اصلاحات اقتصادی در دستور کار بالا بردن تعرفه واردات نمی augur خوب اگر چه اهداف بلند پروازانه برای اتلاف سرمایه است بیشتر یک علامت مثبت است.

همچنین با توجه به این که مالیات بر درآمد شخصی و درآمد را تشکیل می دهند در حدود 2.5 درصد از تولید ناخالص داخلی و کسانی که از پرداخت این مالیات باید بالاتر صرفه جویی در میزان بودن مرفه تر از شهروند به طور متوسط تقاضا افزایش از اعلام مالیات بر درآمد کاهش محدود خواهد شد حتی اگر همه آن صرف شده است که بعید است.

لغو توزیع سود سهام مالیات خیلی کمی داده می شود به طور کلی وضعیت اقتصادی و حاد کمبود درآمد. با توجه به این معنی است که در دسترس بودند در دولت اختیار و جاذبه کار در دست سوال این بود که آیا این بودجه را تصویب آزمون با پرواز رنگ اما اینکه آیا آن را به تصویب بوی آزمون. به نظر نمی رسد آن است. یکی فوری نشانه ای از این است Sensex افتادن نزدیک به یک هزار نقطه حتی اگر این خصوص pro-فقیر یا پوپولیستی بودجه و حتی شامل برخی از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای شرکت ها است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو