میامی

فلوریدا شده است هرگز شناخته شده به عنوان یک محل از ثبات به ویژه در آن سیاست است.

و در عین حال ثبات چیزی است که در ذهن بسیاری از دموکرات ها در دولت که می گویند آنها رای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در دیدار با ریاست جمهوری ابتدایی انتخابات به جای ایالت ورمونت برنی ساندرز.

“من می خواهم برخی از ساندرز’ اما او کمی بیش از حد شدید برای من گفت:” جین Hilburn یک معلم بازنشسته است که زندگی در حومه شهر تمپا. “بسیاری از دموکرات ها مثل من هستند – ما می خواهیم ثبات است.”

به عنوان نژاد برای نامزدی حزب دموکرات وارد یکی مانده به آخر مرحله با آقای ساندرز’ کمپین در آستانه فروپاشی و آقای بایدن را صعودی, توجه, توسط, تبدیل به مکان هایی مانند فلوریدا است که در برگزاری اولیه آن در روز سه شنبه همراه با اوهایو, ایلینوی و آریزونا. فلوریدا 219 نمایندگان بزرگترین جایزه از هفته آینده انتخابات است.

چند مکان برگزاری انتخاباتی مهر از فلوریدا است که در میان پرطرفدار ترین نوسان متحده در سه دهه گذشته از جمله در دوران ستیز پر هرج و مرج بازشماری از سال 2000. آن حیاتی برای دولت و برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تقریبا هیچ راه برای انتخاب مجدد بدون آن می گویند برخی از تحلیلگران.

آقای بایدن مشاوران بانکی هستند در یک سرنوشت ساز فلوریدا پیروزی است که می فرستد یک پیام روشن است که او خیلی بهتر است موقعیت را به نفع خود دولت و انکار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوم.

در سال 2016 آقای ترامپ شکست هیلاری کلینتون در اینجا با 1.2 درصد است.

“فلوریدا مثل همیشه محوری در نتیجه” گفت: نیکی سرخ شده, است که دولت, کشاورزی, کمیسیون و انتخاب دموکرات و چه کسی تایید آقای بایدن. “ما در حال نهایی نوسان دولت است.”

آقای ساندرز’ پشتیبانی در فلوریدا همواره شکننده. در سال 2016 اولیه او از دست داده به خانم کلینتون با نزدیک به 2 به 1 در حاشیه. در این سال آقای ساندرز خشم یک برنامه به طور بالقوه زیادی رای گیری بلوک – کوبا آمریکایی با تمجید فیدل کاسترو برای اجرای برنامه های سواد آموزی در کشور کمونیستی است.

“وجود دارد هیچ چیز مثبت شما می توانید می گویند در مورد شرایط در کوبا. اگر او را درک نمی کند که آن را سخت به تصور این که او را آرا گفت:” خاویر سوارز بود که کوبا متولد شهردار میامی و در حال حاضر در حال اجرا به عنوان یک مستقل در شهرستان شهرداری مسابقه. “جاوا باشد یک قتل عام.”

است که برگ های بسیاری از دموکرات فلوریدا به دنبال فراتر از ابتدایی تا نوامبر است. چند گروه باید با هم متحد به ثبت نام مردم برای رای دادن و بسیج برای نوامبر.

یکی از چهار گروه سازماندهی با هم 2020 است به رهبری خانم سرخ شده. آن را به استخدام کارکنان ثبت نام رای دهندگان آموزش داوطلبان و پس از آن به نوبه خود بیش از همه چیز به این حزب پس از ژوئیه کنوانسیون. یکی دیگر از گروه های است که برای آینده ما یک سوپر پک ساخته شده است که تا حد زیادی از مایک بلومبرگ کمپین دستگاه.

قوی مردم در انتخابات در فلوریدا اولیه می تواند امید به دموکرات ها هر چند از آن دشوار خواهد بود به منظور جلب هر گونه نتیجه گیری در ماه نوامبر با توجه به دولت تعداد, مستقل. و تا مطمئن شوید که شیوع کروناویروس می تواند نگه داشتن برخی از رای دهندگان به دور از انتخابات و صدا خفه کن هر پیام از مشارکت مردم.

دموکرات ها می دانند از آن خواهد شد یک چالش برای برخی از رای دهندگان در اینجا. حدود 3.6 میلیون از دولت 13.6 میلیون رای دهنده ثبت نام مستقل که بدان معنی است که آنها نمی توانند رای در روز سه شنبه اولیه اما واجد شرایط برای بازیگران برگه های رای در انتخابات عمومی ،

“فلوریدا جالب دولت است. بسته به جایی که شما در ما می تواند بسیار محافظه کار و یا ما می تواند بسیار مترقی” سنت پترزبورگ شهردار ریک Kriseman یک دموکرات است. “ما نیز باید قوی وزش نسیم معتدل و مستقل خط. بایدن من فکر می کنم او به خوبی در اینجا با دموکرات ها و مستقل. و با جمهوری خواهان که به دنبال یک جایگزین برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

اشلی واکر, سازماندهی هم گفت: اولویت این است که مردمی درب-ضربه زدن در استان ها که در سال 2016 مانند پاینلاس به سن پترزبورگ که آقای ترامپ برنده 5,500 آرا و در پاسکو یک حومه شهرستان فقط در شمال تمپا که در آن رای دهندگان از نقل مکان به نامزدهای جمهوری خواه در سال 2018 سنا و فرمانداری نژادها.

خانم واکر می گوید هدف این است که برای سیفون کردن آرا وجود دارد.

“حاشیه مهم است. ما احتمالا نمی خواهید را به نفع خود Pasco County, اما ما در حال رفتن به نیاز به حاشیه بنابراین ما از دست دادن کمتر بد” او گفت:. “و در آن نواحی که رفتن به عقب و جلو بین قرمز و آبی مانند پاینلاس آن را به ویژه مهم است به نظرمی زود است. به ایجاد روابط زود است.”

به طور مشابه آقای بایدن حامیان پرداخت شده است بازديد به زبان اسپانیایی نشان می دهد تلویزیون و گسترش “مهاجر توسعه” تلاش در جنوب فلوریدا. جان کری وزیر سابق امور خارجه و حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در سال 2004 صحبت در مورد آمریکای لاتین سیاست از طرف آقای بایدن انتخاباتی در یک رستوران در Doral توپی از ونزوئلا دانست.

“ما احساس خوبی در مورد که در آن ما در دولت, اما ما در حال گرفتن هر چیزی مسلم” گفت: کارمن تورس از فلوریدا اسپانیایی برای بایدن.

دموکرات ها ندارد و یک قفل در رای لاتین در فلوریدا به خصوص در میان نزدیک به 2 میلیون نفر از ساکنان که در اصل از کوبا و ونزوئلا و نیکاراگوئه که در آن دیکتاتوری سوسیالیستی رژیم باید soured بسیاری از تبعیدیان به سمت هر سمت چپ متمایل سیاستمداران است.

یک سوم از کوبا آمریکا midterm شناسایی رای دهندگان به دموکرات ها با توجه به AP Vote Cast گسترده نظرسنجی از رای دهندگان. اما این بررسی گفت: اکثریت 56 درصد از کوبا آمریکا midterm رای دهندگان ابراز تصویب راه آقای تهمت بود دست زدن به کار خود به عنوان رئیس جمهور.

دیزی Baez سابق دموکرات مجلس دولت پیشرو است یک گروه به نام “Dominicanos باهم بایدن” به تجمع خود شخص دومینیکن آمریکایی ها به حمایت از معاون رئیس جمهور سابق. مشابه تلاش برای تجمع ونزوئلا رول خواهد شد در روز یکشنبه.

“ما می خواستیم به آدرس پیام ما به یک جامعه خاص,” خانم Baez گفت. “ما نیاز به قطعه آن را در قطعات کوچکتر.”

به عنوان آقای ساندرز’ احتمال کاهش آقای بایدن همچنین ممکن است نیاز به پیروزی بر رقیب را ملتهب حامیان اگر تایید شرح زیر است. برخی ممکن است به دنبال کت و شلوار.

نیک مرا یک دانشگاه بین المللی فلوریدا, دانشجو, راهپیمایی در کنار 20 نفر از دانش آموزان در اخیر بعد از ظهر در محوطه دانشگاه برای متقاعد کردن دیگران برای رای دادن زود هنگام برای آقای ساندرز. آقای مورا اذعان آقای ساندرز’ شکست در چندین زودتر مقدماتی این هفته ناامید کننده بود اما گفت که آنها آماده بودند به تسلیم نشده است.

“اجازه دهید فقط می گویند جو بایدن ندارد همان سیاست های پیشنهادی به عنوان برنی” آقای مورا گفت. “من احساس می کنم مانند جنبش مترقی است که تحت فشار قرار دادند پایین و بسیار وجود دارد ما می توانیم در مورد آن انجام دهید اگر ما برای رای دادن جو بایدن بنابراین ما هنوز در تلاش برای مبارزه تا پایان.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسنده تامارا شکوه گزارش از سنت پترزبورگ ،

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de