فلوریدا بازدید ویروس جدید ضبط تماس برای ماسک-پوشیدن گسترش

سنت پترزبورگ فلوریدا

با ایالات متحده دست و پنجه نرم کردن با بدترین شیوع کروناویروس در جهان, فلوریدا, ضربه, ترسناک یک نقطه عطف یکشنبه, شکستن رکورد ملی برای یک کشور بزرگترین واحد-روز افزایش موارد مثبت.

مرگ و میر ناشی از این ویروس نیز در حال افزایش در ایالات متحده به ویژه در جنوب و غرب هر چند هنوز هم به خوبی در زیر ارتفاعات آمار در ماه آوریل به گفته های اخیر آسوشیتد پرس و تحلیل داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

“من واقعا فکر می کنم ما می تواند کنترل این و آن عنصر انسانی است که مهم است. باید آن را یک تلاش از کشور ما است. ما باید با هم کشیدن زمانی که ما در یک بحران و ما قطعا آن را انجام نمی” گفت: دانشگاه فلوریدا اپیدمیولوژی دکتر سیندی Prins.

Adm. برت Giroir عضو مجلس coronavirus نیروی کار به نام ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی است که در دیدار با مقاومت در برخی از ایالات آمریکا “کاملا ضروری است.”

Giroir معاون وزیر در بهداشت و خدمات انسانی بخش گفت: ABC “این هفته” در روز یکشنبه که “اگر ما را نمی, ما نمی خواهد کنترل ویروس.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک در زمان شنبه, چیزی دموکرات مجلس نانسی پلوسی گفت: یکشنبه نشان داد که او “عبور از یک پل.”

پلوسی گفت: سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که او امیدوار است به این معنی است که رئیس جمهور “را با تغییر نگرش خود را که مفید خواهد بود در توقف گسترش coronavirus.”

در سخت ضربه هوستون, تگزاس, دو بالا دموکراتیک مقامات به نام کشور چهارم بزرگترین شهرستان به قفل به پایین به عنوان بيمارستان منطقه تیره و تار به جای یورش افراد بیمار. هوستون شهردار سیلوستر ترنر و هریس کانتی قاضی لینا هیدلگو هر دو حزب دموکرات گفت: این آخر هفته که یک مادر اقامت در خانه سفارش مورد نیاز برای این شهرستان برای مقابله با افزایش COVID-19 موارد است.

در فلوریدا که در آن سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات دو نفر از چهار حوزه اصلی در والت دیزنی جهانی بازگشایی شد شنبه 15,299 مردم آزمایش مثبت برای کل 269,811 موارد و 45 مورد مرگ و میر ثبت شد, با توجه به وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت آمار گزارش شده در روز یکشنبه ،

کالیفرنیا تا به حال رکورد قبلی روزانه موارد مثبت — 11,694 مجموعه در روز چهارشنبه.

شماره آمده در پایان از شکستن رکورد هفته به عنوان فلوریدا گزارش 514 مرگ و میر — به طور متوسط 73 در هر روز. سه هفته پیش دولت بود و به طور متوسط 30 مرگ و میر در هر روز.

محققان انتظار می رود به افزایش مرگ و میر در ایالات متحده حداقل برای چند هفته اما برخی فکر می کنند این تعداد احتمالا نمی خواهد به عنوان به طور چشمگیری به عنوان آن را در زمستان به دلیل عوامل متعددی از جمله افزایش تست.

سازمان بهداشت جهانی در همین حال گزارش دیگری رکورد افزایش در تعداد از تایید coronavirus موارد بیش از یک دوره 24 ساعته در بیش از 230,000.

U. N. آژانس بهداشت گفت: ایالات متحده بار دیگر در صدر فهرست در میان کشورهای با بیش از 66,000 موارد است. ارقام لزوما حساب برای تاخیر در گزارش موارد و بر این باور هستند که تا کنون دست کم گرفتن واقعی بالغ.

محدودیت های جدید در شرق اروپا

در کشورهای شرق اروپا در میان کسانی که رو به افزایش امواج از عفونت های جدید منجر به شورش در صربستان اجباری ماسک صورت در کرواسی و ممنوعیت سفر و یا قرنطينه اعمال شده توسط مجارستان.

“ما نشانه های نگران کننده در مورد یک افزایش در تعداد موارد در کشورهای همسایه و اروپا و کل جهان” گفت: Gergely Gulyas, مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان را رئیس ستاد. “در حال حاضر ما باید برای حفاظت از امنیت خود و جلوگیری از ویروس از بودن در آورده از خارج از کشور.”

مقامات مجارستان گفت: آنها مرتب کشورها به سه دسته قرمز و زرد و سبز خود را بر اساس نرخ جدید کروناویروس عفونت و اعمال محدودیت از جمله ممنوعیت ورود و اجباری قرنطينه بسته است که مردم کشور در حال ورود از.

صربستان که در آن مقامات بهداشتی هشدار می دهند که بیمارستان ها تقریبا کامل با توجه به آخرین افزایش, گزارش 287 عفونت های جدید در روز یکشنبه اگر چه وجود داشته است افزایش شک و تردید در مورد صحت آمار و ارقام. رسما این کشور به بیش از 18,000 تایید عفونت و 382 مرگ و میر ناشی از مارس. روز یکشنبه گزارش از 11 coronavirus مرگ و میر در این کشور دومین کشور روزانه مرگ و میر.

صربی پلیس با مخالفان دولت به صورت چهار شب در هفته گذشته تظاهرات که مجبور صربی رئیس جمهور برای برداشت قصد دارد به معرفی یک coronavirus مستند. بسیاری از افزايش عفونت شده اند مقصر شلوغ, فوتبال, مسابقات, تنیس, حوادث و کاباره ها.

در بلغارستان مقامات دوباره به راه افتادند محدودیت برداشته چند هفته پیش به دلیل یک موج جدید در مورد.

آلبانی نیز شاهد افزایش قابل توجهی در عفونت پس از اواسط ماه مه هنگامی که آن کاسته مستند اقدامات است. بالکان ملت گزارش 93 جدید موارد بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان بالاترین روزانه ارقام در ماه های مارس و آوریل و وزارت بهداشت به نام وضعیت در اصلی بیماری های عفونی بیمارستان “قبر.”

کرواسی که جزیره-نقطه چین ساحل دریای آدریاتیک یک مقصد توریستی عمده ای است که ساخت پوشیدن ماسک اجباری در فروشگاه ها آغاز و تا روز دوشنبه.

در عین حال تعداد عفونت در اروپا شرقی در مقایسه با رنگ پریده به روزانه coronavirus گزارش ها از هند و آفریقای جنوبی و برزیل که ویروس-انکار رئیس جمهور دارای آزمایش مثبت است.

هند است که در اکثر موارد پس از ایالات متحده و برزیل شاهد رکورد افزایش 28,637 موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته. مقامات همچنین اعلام کرد یک هفته ای مستند آغاز سهشنبه در کلید غرب مرکز فن آوری از بنگلور که در آن دفاتر شرکت های با تکنولوژی بالا مانند, مایکروسافت, اپل و آمازون قرار دارد.

آفریقای جنوبی گزارش کرده است بیش از 10000 جدید روزانه موارد برای چند روز در یک ردیف از جمله 13,497 عفونت های جدید اعلام کرد شنبه شب. ژوهانسبورگ را پرجمعیت سوتو شهرستان است و یکی از این ویروس نقاط داغ. با بیش از 264,000 موارد و 3,971 مرگ و میر آفریقای جنوبی حساب برای بیش از 40 ٪ از تمام گزارش coronavirus موارد در آفریقا است.

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa گفت: روز شنبه این کشور را بازگشت به ممنوعیت فروش الکل به منظور کاهش حجم از بیماران تروما به طوری که بیمارستان ها باید بیشتر تخت به درمان COVID-19. این کشور همچنین برقراری یک شب حکومت نظامی به منظور کاهش تصادفات و ساخته شده است آن را اجباری برای همه ساکنان به پوشیدن ماسک ،

در ضمن در تایوان که نگهداری آن شیوع کروناویروس به چند صد موارد سالانه جشنواره فیلم پیچیده با یک مراسم اعطای جوایز این آخر هفته که در آن بازیگران و دیگران به انتظارنشسته بودند تا برای شاخه های عکس اجتماعی فاصله و شرکت کنندگان نمی پوشیدن ماسک.

___

Gorondi گزارش از بوداپست, مجارستان. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de