طبقه تست پادزهر: سیاسی محاسبات دیکته هر ساختگی حرکت در راجستان

هر تصور قانون اساسی بارگیری شده است طناب به حل و فصل راجستان سیاسی است. اما یک راه حل ظریف است بازداشته همه آنها را. این تاسف است زیرا در دراز مدت پیامدهای چنین دسیسه برای دموکراسی در هند. زمان آزمایش و تمرین نیاز به یک دولت با تردید اکثریت به سرعت به صورت یک طبقه و تست. در عین حال این سابقه بوده است به اندازه کافی گل آلود در راجستان با همه نگران است. راجستان فرماندار Kalraj میشرا BJP کهنه است تصریح 21 روز دوره توجه برای احضار مجلس در میان Covid همه گیر شده است اما کوتاه تر نشان داد توجه کنید که اگر دولت در نظر دارد برای اثبات آن اکثریت.

کنگره پیش از آن برای ماهیگیری سریع کف تست کرده بود به جای فشرده فرماندار ویژه مجلس در جلسه به بحث در مورد این بیماری همه گیر. این یک stupefying تغییر موضع پس از این ادعا حمایت از 101 عضو در 200 خانه قوی. شاید ویفر نازک اکثریت با احتمال بیشتری تحت تاثیر فرار وزیر Ashok Gehlot. 19 MLA Sachin خلبان اردوگاه متوقف شده سخنران CP Joshi رد صلاحیت متوجه. اما دو هفته طولانی Manesar اقامت اتحاد مستحکم برداشت که مخالفت خود را به بدل به ارتداد.

BJP ترجیح می دهم به نگه داشتن کنگره آمریکا در بازی تا زمانی که کف تست; در غیر این صورت فقط با 72 MLAs و 3 متفقین قانونگذاران آن باقی مانده است یک پل خیلی دور به سرنگونی Gehlot. این امر توضیح BJP علاقه خلبان اردوگاه را بالا دادگاه حقوقی نبرد. بحران سیاسی نمی تواند در یک لحظه بدتر. راجستان وارد 1,000 روزانه Covid موارد برای اولین بار روز شنبه گذشته با روند تحکیم در روز پس از آن. تقاضا برای MGNREGA کار شاهد افزایش شدید با اشاره به عظیم روستایی پریشانی و نیاز به پاسخگو حکومت.

در حالی که دلمشغولیهای سیاسی و گرفتاری شهروندان عادی اغلب به نظر می رسد وجود دارد در جهان های موازی در هند است که تقسیم شده بود کاملا در این بحران زده در سال است. متضاد جاه طلبی های شخصی از یک سانتی متر و معاون او led راجستان به این منتقل می کند. به بیرون درز نوار صوتی اشاره به پول در ارائه به defecting MLAs mar مخالف بی جی پی رکورد بیش از حد. ثابت عینک اسب تجاری در MLAs و نمایندگان مجلس مانع هند از پیوستن به صفوف از دموکراسی که در آن نمایندگان منتخب لذت بردن از آزادی به انشعاب از احزاب سیاسی در مسائل مربوط به سیاست. همانطور که در حال حاضر کف تست سریعترین مسیر برای پایان دادن به عذاب از همه نگران است. برگزاری یک در راجستان بدون تاخیر.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de