خدمه پرواز اصرار دولت به شرکت هواپیمایی سهام

با هواپیما پرواز تقریبا خالی در بسیاری از مسیرهای هواپیمایی در حال کاهش هزینه ها به شدت.

عکس: شانون استاپلتون/ایسنا

خدمه پرواز خواست مقامات فدرال به کمک های مالی به شرکت های هواپیمایی مشروط سهام دولتی گفت: آنها بر این باورند مدیران خواهد رد—هزینه شغل در صنعت ضربه coronavirus بیماری همه گیر.

به 2 تریلیون دلار اقتصادی امداد بسته است که کنگره با تصویب در هفته گذشته شامل 25 میلیارد دلار کمک مالی برای مسافری خطوط هوایی به کارگران پرداخت همراه از 25 میلیارد دلار در وام و وام تضمین می کند.

این قانون همچنین اجازه می دهد تا وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به سهام در شرکت های هواپیمایی در ازای پرداخت های مستقیم. که ارائه می تواند منصرف حامل از پذیرش کمک های اتحادیه ها به نمایندگی از خدمه پرواز در هواپیمایی متحده Holdings, Inc. American Airlines Group ,Inc. Southwest Airlines Co. و دیگر شرکت های هواپیمایی نوشت: در نامه ای به آقای Mnuchin در روز چهارشنبه.

مرتبط

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه که در مورد Coronavirus
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

“این به طور موثر ارائه کمک های مالی حقوق و دستمزد یک قرص سمی خواهد شد که هزینه با ما ما شغل” رهبران اتحادیه نوشت.

این مقاومت مواجه از خدمه پرواز می تواند پیچیده مذاکرات برای کمک به صنعت نابود کاهش سفر هوایی به عنوان coronavirus همه گیر در سراسر جهان گسترش یافته. با هواپیما پرواز تقریبا خالی در بسیاری از مسیرهای هواپیمایی در حال کاهش هزینه ها به شدت.

چه در مجلس سنا $2.1 تریلیون دلار کمک های اضطراری لایحه

مکمل

با لينک مستقيم امداد

وام

خطوط هوایی محموله کمک های مالی $32

حمل و نقل عمومی 25 دلار

وام برای کسب و کار

کسب و کار کوچک

$454 میلیارد

وام

$349

بیمارستان ها و

جانبازان مراقبت

$117

دیگر

$198

کمک

خانواده

مالیات deferrals و

به

پرداخت

تمدید

مهلت

متحده

$301

$150

$221

بیکاری

بیمه

$250

هواپیمایی حامل محموله $29

منابع: مقدماتی قانونی text; برآورد
توسط مشاوران و نمایندگان مجلس و گروه های خارج از.

شرکت های هواپیمایی و اتحادیه های کارگری در مبارزه برای بخشی از کمک دولت به عنوان کمک مالی به کارکنان پرداخت. بدون که حامل داشتند گفتند که به احتمال زیاد نیاز به توسل به furloughs یا کاهش دستمزد.

برخی از جمهوری خواهان اعتراض به پرداخت نقدی است. مردم آشنا با این مذاکرات گفته اند که اجازه می دهد دولت به سهام در شرکت های هواپیمایی—و پس از سود نهایی بهبود—بخشی از تلاش برای حل و فصل بن بست.

این اتحادیه گفت: آنها نمی شی به نیاز به یک سهام در بورس به صورت وام اما گفت که کمک های مالی برای پوشش حقوق و دستمزد باید به درمان متفاوت است زیرا آنها به طور مستقیم به کارگران است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

برخی از مقامات صنعت باید گفت که آنها انتظار نداریم که دولت به اعمال طاقت فرسا و خطوط هوایی از جمله خطوط هوایی آمریکا گفته اند که آنها برنامه ریزی برای درخواست کمک.

دیگر شرکت های هواپیمایی باید گفت که آنها در حال بررسی خزانه داری شرایط برای کمک. در ارشاد منتشر شده در دوشنبه خزانه خواسته شرکت های هواپیمایی به دنبال کمک های مالی برای شناسایی ابزارهای مالی و ارائه نظر برای “غرامت مناسب برای دولت است.”

وزارت خزانه داری گفت: ابزارهای مالی می تواند شامل حکم گزینه ارجح بورس اوراق بهادار بدهی و یا یادداشت اما نمی ارائه مشخصات دیگر. خزانه را تشویق کرده است شرکت های هواپیمایی به دنبال کمک های مالی به اعمال روز جمعه.

نوشتن به آلیسون Sider در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>