مادر من ادعا می کند که در آن زمان من سه بود من در خواندن روان. در حال حاضر این به نظر می رسد به احتمال زیاد یا به عنوان بعید است که او دیگر ادعا می کنند که من فوق العاده ترین کودک در جهان است اما این داستان جعلی هنوز هم می آید در دستی برای اذیت کردن خواهر بیرحمانه به عنوان او می تواند تنها خواندن در این سن رسیده از 5.

من تحول به این و نه پرمدعا صدایی دوستدار کتاب اغلب من به شرایط شرم آور. در مدرسه شبانه روزی, ما تا به حال مشخص زمینه های سبک هندی توالت و دوش. یک شب مشکوک matron تبدیل به یک خوابگاه پر از 30 دختران و پرسید: “چه کسی کشیدن مدفوع از حمام کردن منطقه به توالت?’

من بی درنگ با قرار دادن دست من و گفت: “از دست این من!’ و همانطور که همه تبدیل به خیره در من اضافه کردم: “من باید یک مچ پا مشکل, بنابراین من نمی تواند تعادل درستی و من نیز نیاز به دست من بنابراین من با استفاده از مدفوع است.’
‘نیاز به استفاده از دست خود را برای چه هدف ؟’ thundered matron شاید فکر کردن که من اعتراف به گناه از خود ارضایی.

‘به نوبه خود صفحات کتاب من البته! من سرپا نگه داشتن این کتاب و با آرنج در مدفوع من می تواند تعادل را به عنوان به خوبی به عنوان خوانده شده!’
نیازی به گفتن نیست, خواندن, در توالت و خارج باقی مانده است ثابت در زندگی من است. اما امروز آن را به مراتب سخت تر به تلقین لذت خواندن در کودکان زمانی که ما زندگی می کنند در یک گردباد به نام اینترنت که در آن اطلاعات تضمین شده است در کلیک یک دکمه اما به جای ساخت کودکان ما باهوش تر از آن است که ساخت آنها dumber. مطالعات متعددی نشان داده اند که کودکان و نوجوانان که اغلب خوانده نمره بالاتر در آزمون شناختی در حالی که کسانی که با استفاده از صفحه نمایش بیش از یک ساعت در روز فقیرتر مهارت های سواد هستند و کمتر رسا.

اما در یک چرخش جهان از چشمک زدن صفحه نمایش شما چطور یک کودک به نشستن هنوز تبدیل یک صفحه پس از دیگری ؟

1. یک افراطی
بچه ها همیشه به تماشای آنچه شما انجام و نادیده گرفتن آنچه شما می گویند. برای مثال اگر شما نمی خواهید کودک خود را به یک فرد سیگاری وجود دارد تنها دو راه برای انجام آن است. شما یا متعهد بودن به غیر سیگاری و یا سیگار می کشید, چهار بسته در روز و مرگ از سرطان ریه است. رفتن با این منطق شما شروع به بزرگ کتاب آتش مانند نازی ها به طوری که فرزندان خود تلاش می شود بر خلاف شیطانی خود کتاب نفرت از پدر و مادر و یا فقط یک خواننده حریص خود را و امیدوارم که آنها به تقلید از شما.

2. از بند باز کردن خود را در هند Got Talent طرف
خنده و جهان می خندد به شما در حفظ و به گیان و در نهایت هیچ کس می خواهد به گوش دادن به mann ki baat. آیا کتاب و یا خود را به طوری جدی و برخی از سرگرم کننده به جای. نوبت خواندن خطوط با بچه های خود را با استفاده از صداهای خنده دار و عمل کردن بیت.

3. اجازه دهید آنها را انتخاب کنید خود را سم
کسی که عاقل تر از من گفت که بچه ها باید خواندن آنچه آنها لطفا به جای تصمیم گیری آنچه که ارزش خواندن. گاهی اوقات یک دروازه مواد مخدر مهم است. نه من نیستم با اشاره به حشیش به عنوان یک نقطه ورود به کوکائین اما صرفا اجازه کاپیتان زیر شلواری تواند اولین گام در این مسیر است که در نهایت منجر به گتسبی بزرگ.

4. عشق به کتاب نمی پرستش آنها
اجازه دهید بچه های خود را در برابر گوشه کلمات زیر خط دار خط به نگاه کردن بعد خط ناخوانا در حاشیه یا به عنوان خوانده شده در حالی که گرفتن یک میان وعده و حتی اگر کتاب یا خرده جام جم لکه یا دو. Saraswati الهه دانش نمی آید به مراجعه کنید اگر شما عبادت کتاب او قطره در زمانی که شما به نوبه خود صفحات.

5. قرار داده و در صورت بازی خود را
یک کمی من و من را در یک بازی است. در حالی که نشسته و با هم خواندن هر دو از ما باید در همان صفحه مربوطه ما کتاب و یا صبر کنید برای یکی دیگر را به عقب. این منجر به رقابت شدید که در آن او مسابقه را از طریق کتاب او که در آن در هر ثانیه صفحه پر از تصاویر به عنوان من تاخیر در راه است. آن را در حال حاضر می آید به یک نقطه که در آن او می خواهد برای خواندن 10 صفحه در یک زمان و من به التماس ” نه لطفا فقط پنج امروز من هنوز هم باید برای گرفتن با شما است.’ من هرگز بیشتر خوشحال می شود به نام “بازنده” از آنجا که من می دانم که من برنده واقعی بازی دست پایین.

یکی دیگر ما بازی رستوران بازی انتظار. یک نفر شروع می شود با گفتن یک خط از یک داستان و سپس هر یک از اعضای خانواده است به اضافه کردن یک خط هر یک تا ما به پایان برسد ما ساخته شده است تا داستان. هشدار – هر چند برخی از این داستان می خواهد به خوبی گردد و در اطراف شر دانشمندان و جهش خفاش ها نیز وجود خواهد داشت برخی از خواهد شد که شامل مردم آزاد مضر گاز از خود posteriors. فقط رول با آن و اگر نیاز بود رول هست.
اگر ما می خواهیم به مطمئن شوید که بچه های ما باهوش تر از خود را به همکلاسی های خود گوشی و حتی ساعت های خود را پس بهترین راه من می ترسم هنوز هم با استفاده از مد افتاده, ابزار, یک کتاب یک دستگاه نیست که نیاز به شارژ با هر چیزی غیر از تخیل. و برخلاف اینترنت که در آن شما دریافت داده ها در تقریبا سرعت نور یک کتاب به شما می دهد زمان کافی برای تبدیل اطلاعات به دانش و در نهایت جذب به حکمت است.

و بر خلاف ابزارهای یک کتاب نمی افتد از هم جدا با کمی آب پس از انجام نگه داشتن انبوهی از کتاب ها در حمام برای بچه های خود را. این واقعا بهترین مکان به عنوان خوانده شده. به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی تقلید یکی دیگر از خواننده جوان که یک بار پس از یک زمان (به عنوان بهترین داستان شروع) تضعیف در حالی که تعادل در مدفوع در دستشویی. او کپی از مالوری برج پرواز را از طریق هوا و سپس سقوط بین پاهای او. یک تجربه ادبی که رفت توالت و نه به معنای واقعی کلمه در این مورد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de