پنج استراتژی برای مبارزه با هند قریب الوقوع کمبود پرستار به دلیل COVID-19

در سراسر جهان افراد آلوده به COVID-19 رسیده کمی بیش از یک میلیون در 3 rd مارس سال 2020 است. در کشور افزایش تصاعدی در افراد آلوده منجر به حاد کمبود بهداشت و درمان کارگران, شخصی, تجهیزات حفاظتی, پنکه, ماسک, و غیره. برای مبارزه با این بیماری همه گیر. به عنوان تعداد زیادی از مردم در حال حاضر آلوده رسیده 2,232 در 3 rd مارس سال 2020 ما در زمان پرستاری قدرت در هند – واقعی سربازان در این جنگ در برابر COVID-19 و نشان می دهد برخی از خاص کوتاه مدت و بلند مدت استراتژی به منظور افزایش ظرفیت پرستاری.

که در آن ما هستند و که در آن ما نیاز به

حتی قبل از شروع این بیماری همه گیر هند رنج می برد از کمبود 2 میلیون نفر (که 2019). پرستار به بیمار نسبت به هند است تنها 1:483 یعنی 2.1 پرستاران به ازای هر 1000 نفر جمعیت. در مقایسه با یک مقدار بالاتر پرستار: نسبت جمعيت مانند ایتالیا (5.8) و ایالات متحده آمریکا (8.5) روبرو هستند وخیم کمبود پرسنل پرستاری به خصوص پس از پرستاران آسیب پذیر هستند را قرار گرفتن در معرض مستقیم به بیماران است. هند خواهد شد بنابراین نیاز به اضافه کردن نزدیک به 30000 (برای مطابقت با PRC) به 1.5 میلیون (مطابقت آلمان) کارکنان پرستاری در هفته آینده و حتی رسیدن به استانداردهای بین المللی (شکل 1).

شکل 1: تعداد پرستاران هند نیاز به اضافه کردن به رسیدن به مقایسه سطح در انتخاب کشور

استراتژی 1: نقل و انتقال از پرستاران سراسر متحده

در طول فاز اولیه از COVID-19 شیوع در PRC تنها 436 مراقبت بحرانی پزشکان و 1,328 پرستاران در دسترس بود در بخش مراقبت های واحد استان هوبئی. در پاسخ به این بهداشت عمومی اورژانس 278 تیم پزشکی متشکل از حدود 32,000 پرسنل از 29 استان در PRC اعزام شدند به هوبئی استان است. 2 به طور مشابه در هند وجود دارد تفاوت های منطقه ای در شدت وقوع و همچنین در دسترس بودن پرستاران به ازای هر 1000 نفر جمعیت (شکل 2).

شکل 2: دولت عاقلانه تعداد پرستاران به ازای هر 1000 نفر جمعیت فعال و موارد COVID-19

همانطور که مشاهده می شود از رقم 2 در هر زمان داده ماهاراشترا و خارج از غرفه به عنوان یک دولت با بالاترین تعداد COVID-19 بيمار و پرستار به بیمار نسبت است که پایینتر از میانگین ملی یعنی 1 ازای هر 1000 نفر جمعیت است. اوتار پرادش Madhya Pradesh, West Bengal نیز در حال حاضر در معرض خطر بیشتری با تعداد بیشتری از بیماران و کاهش تعداد پرستاران. MoHFW ممکن است نظر به برنامه ریزی برای هدایت افراد از کشورهای است که کمتر COVID-19 بيمار و بالاتر, پرستار: جمعیت نسبت برای مبارزه با کمبود.

استراتژی 2: دانشجويان پرستاری برای کمک به غیر COVID-19 بخش / بيمارستان

Final-سال دانشجویان پرستاری و پرستاران که به طور فعال در عمل خواسته شده به داوطلب برای پیوستن به خدمات بهداشت ملی (NHS) در انگلستان و ایتالیا. وجود دارد در حال حاضر 15 لاخ پزشکی و پرستاری در هند است که می توان به کمک برخی از ظرفیت در طول شیوع بیماری است. وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) در حال حاضر با توجه به ارائه مجوز موقت به 5 هفتم سال دانشجویان پزشکی حیاتی در رشته های مثل بی هوشی, pulmonology قلب و رادیولوژی برای مدیریت COVID-19 موارد است. با توجه به پیچیدگی و تجربه مورد نیاز برای مدیریت و مراقبت در بیماری همه گیر MoHFW می تواند در نظر اجازه دانشجويان سال آخر پرستاری برای شرکت به غیر COVID-19 موارد و در حال حرکت با تجربه تر پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان به COVID-19 بخش و بيمارستان.

استراتژی 3: بازنشسته پرستاران منجر به سریع تلاش های آموزشی و کمک غیر COVID-19 بخش/بيمارستان

در انگلستان 4,500 بازنشسته پرستاران و پزشکان از بازگشت به ارائه کمک های خود را برای مقابله با ویروس است. در کالیفرنیا انجمن پزشکی است ترغیب کاربران به کمک طلب کردن’ خود را از جمله کسانی که بازنشسته شده اند و یا دیگر تمرین پزشکی است. مشابه تجدید نظر شد و همچنین ساخته شده در ایتالیا. دولت هند در حال حاضر درخواست دولت بازنشسته نیروهای مسلح خدمات پزشکی در بخش دولتی انجام و خصوصی پزشکان به ارائه خدمات خود را تقریبا در حال حاضر بسیاری از امضا به گسترش کمک.

اما باید در نظر داشت که بازنشسته پرستاران کاهش آسیب پذیرترین گروه سنی هستند و در مقدار بیشتر در خطر ابتلا به عوارض اگر به طور مستقیم خواسته برای حضور در COVID-19 بيمار. بنابراین پیشنهاد می شود که مهارت های منحصر به فرد و تجربه تواند اهرمی کارآمد با درخواست آنها منجر به آموزش کمتر تجربه / دانشجو پرستاران به خصوص برای بخش های مراقبت ويژه و درخواست از آنها برای کار در غیر COID-19 بخش. بیشتر می توان آنها را دوباره آموزش به کار در توابع دیگر مانند زمینه نظارت آزمایشگاه تست بالینی, مدیریت, انزوا, مرکز, مدیریت, کنترل عفونت مدیریت و قرنطینه مدیریت امکانات.

استراتژی 4: بهبود آمادگی پرستاران برای مبارزه با COVID-19

چندین کشور شده اند با استفاده از توده دوره های آنلاین به طور موثر خود را به آموزش بهداشت و درمان کارکنان و بهبود آمادگی برای مدیریت COVID-19. دولت استرالیا سپری کرده است در مورد $1 میلیون برای فعال واجد شرایط ثبت نام پرستاران برای انجام آنلاین بازآموزی دوره حاد مراقبت های پرستاری از جمله دستورالعمل در COVID-19 کنترل عفونت به منظور افزایش مهارت های آموزشی پرستاران در خط مقدم. آنها همچنین راه اندازی 30 دقيقه ماژول آموزش برای تمام کارکنان بهداشتی درمانی به توان آزادانه با هر کسی در سراسر جهان است. در ماه فوریه حدود 11, 000 آفریقایی سلامت کارگران آموزش دیده اند که با استفاده از دوره های آنلاین که رایگان در دسترس است. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نیز با صدور یک چک لیست آمادگی برای خانه های سالمندان و دیگر دراز مدت مراقبت از تنظیمات با مراحل آنها می توانند به ارزیابی و پاسخ به شیوع.

این MoHFW ساخته شده و شروع به سازماندهی “ملی آموزش مربیان در COVID-19” برنامه آنلاین در اوایل ماه مارس. بیشتر MoHFW نیز آپلود منابع آموزشی در وب سایت خود را برای ANMs, ASHAs, Angadwagi کارگران AYUSH پزشکان پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی. دو webinar ها انجام شد در اواخر ماه مارس برای آموزش آنلاین به 15,000 پرستاران. در حالی که این مراحل در حال خوش آمدید وجود دارد نیاز به تعیین یک گره آژانس در سطح ملی با گسترده دولت و منطقه ای شبکه به طوری که آموزش آنلاین می تواند تحویل در فرکانس بالا به طور مداوم در سراسر کشور است.

وجود دارد 633 مراکز آموزشی و 173, آموزش شرکای وابسته به بخش بهداشت و درمان مهارت شورای تحت مهارت هند کمپین ملی مهارت شرکت توسعه هند (NSDC). بیشتر از هر دولتی در این کشور توسعه مهارت ماموریت تاسیس تحت مهارت هند گل سرسبد طرح در حال حاضر مشغول به کار در همکاری با NSDC. بنابراین MoHFW می تواند اهرم NSDC شبکه و تجربه به انتشار آن ماژول های آنلاین به طور گسترده ای و تسریع در آموزش پرستاری از جمله برای پاسخ اضطراری و مراقبت ويژه پرستاران.

استراتژی 5: سریع تهیه PPE برای حرفه ای بهداشت و درمان

با توجه به نزدیکی بهداشت و درمان کارگران و به خصوص پرستاران در معرض خطر بسیار بالاتر. در ایتالیا تعداد آلوده بهداشت و درمان کارگران مقدار 8.3 ٪ از تمام بیماران. حفاظت از موجود و پزشکان و پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی کافی PPE نیاز به اولویت از بیمارستان ها و دولت ها در مرکزی /دولت در سطح. سرمایه گذاری هند در حال حاضر تاسیس سرمایه گذاری هند کسب و کار ایمنی پلت فرم به صورت بالقوه PPE کنندگان به ثبت نام و ارائه اطلاعات تماس علنا به طوری که بیمارستان ها باید یک دایرکتوری از تامین کنندگان. دولت در سطح صنایع و MSME ادارات باید مستقیم District صنایع با مراکز شناسایی پتانسیل PPT تامین کنندگان و درخواست آنها برای ثبت نام بر روی پلت فرم در جای پای جنگ برای جلوگیری از PPE کمبود.

توجه داشته باشید: در حالی که این وبلاگ ومیزان در پرستاران تعدادی از این نقاط اعمال می شود به کارکنان بهداشتی درمانی و پزشکان و حتی تجهیزات پزشکی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>