مالی بسته سر رسیده است

صندوق بین المللی پول پیش بینی شده است که اقتصاد هند در سال مالی جاری را گسترش خواهد 1.9% پایین ترین سطح در حدود سه دهه است. یک زن و شوهر از دیگر بخش خصوصی پیش بینی می گویند سرعت گسترش خواهد کندتر از 1.9% یا خروجی می تواند کوچک.

بحران اقتصادی در این مقیاس نیازهای مالی بسته به دقت طراحی شده و به اندازه کافی بزرگ به عقب اقدامات پولی که در حال حاضر اعلام شده است. تا کنون ما باید مجموعه ای از اقدامات به مقدار کمتر از یک درصد از تولید ناخالص داخلی به کوسن مشکلات برخی از بخش های آسیب پذیر از جمعیت است. که لازم بود و خوش آمدید.

همچنین بخوانید: هند به رشد 1.9% جهانی اقتصاد به کوچک شدن 3% می گوید: صندوق بین المللی پول

اما آنچه از دست رفته است دوز بعدی از اقدامات مالی. با توجه به این که هند قرار است در محل یکی از سخت ترین مستندات اقتصادی هزینه ها نیز بالا خواهد بود. این می آید بر روی پاشنه از سه سال متوالی از کاهش رشد اقتصادی در حرکت است. لذا بهنگام مالی بسته خواهد شد از ویژگی های مهم در تعیین اثر بخشی آن و اندازه. دیگر دولت منتظر بیشتر خواهد شد و این آسیب به بخش خصوصی است.

برای بسیاری از شرکت های که بسته پس از آن بازگشایی خواهد شد غیر ممکن است و در دراز مدت آسیب خواهد وارد شده در اقتصاد است. بنابراین این مهم است که یک مالی بسته می شود زمان بندی آن مناسب موثر باشد. آینده مالی بسته سر رسیده است. “در اواخر بهتر از هرگز” یک ضرب المثل است که اعمال نمی شود در این مورد; در اواخر همان خواهد شد که هرگز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>