مالی مورموری

رکود اقتصادی در حال بی رحمانه است. آنها تحمیل پس از سانحه اختلال در درآمد و زندگی – حقوق و دستمزد کاهش تمدید طولانی ترک بدون پرداخت آشکار از دست دادن شغل و خشک شدن کسب درآمد یا ورشکستگی.

دولت متفاوت است. درآمد حاصل از دریافت این اتحادیه دولت در ماه مه (Rs 0.17 تریلیون) شد 36 درصد کمتر از در ماه آوریل (Rs 0.27 تریلیون دلار).

خبر خوب این است که همه از آن است که به دلیل Covid تعطیل. درآمد در ماه مارس تمایل به یک و نیم تا 20 درصد کمتر از ماه آوریل است. خبر بد این است که در این سال مارس درآمد خود را فقط 29 درصد از سال گذشته و 39 درصد از ماه مشابه سال قبل است.

آوریل و مه شد قله “shut-down” دوره پس از دست دادن درآمد است و نه غیر منتظره. ژوئن ماه گذشته از Q1 دیدم برخی از تسهیلات در درون دولت و در دولت جنبش, به خصوص برای کالا. متاسفانه مترو شهرستانها هستند که اصلی درآمد حقوق بگیران باقی می ماند فرو رفته در Covid اختلالات. این درآمد باید روند تا حدود 700 میلیارد تومان در ماه ژوئن بازتاب “نیمه کار” دولت از اقتصاد است.

Q1 درآمد خواهد داشت تومان 1.15 تریلیون حدود 40 درصد از سال گذشته. تولید ناخالص داخلی همراه با تاخیر. اما سقوط در تولید ناخالص داخلی در Q1 برابر سال گذشته حدود 25 درصد است که به طور کلی انتظار می رود.

در نظر بگیرید با این حال هند مشکل عجیب و غریب. 25% کاهش در Q1 تولید ناخالص داخلی در نتیجه یک کاهش 60 درصدی در درآمدهای دولت. پایان سال کاهش 10 ٪ در تولید ناخالص داخلی می تواند ترجمه به درآمد سالانه از دست دادن 20 درصد از سال گذشته درآمد درآمد از تومان 20 تریلیون دلار یا تومان 4 تریلیون. این مقدار به 2.2 درصد از تولید ناخالص داخلی.

بودجه کسری مالی (Rs 8 تریلیون دلار) بود 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی در زمانی که تولید ناخالص داخلی در نظر گرفته شد به 204 تومان تریلیون این سال است. جدید کاهش تولید ناخالص داخلی در سطح 184 تریلیون دلار (10 درصد کمتر از سال گذشته) موجود اسمی FD 4.3 درصد است. اضافه کردن به که بودجه اما به طور دائم از دست داد درآمد از تومان 4 تریلیون و شما را تا پایان با یک FD از 6.5 ٪ از تولید ناخالص داخلی در این سال است. دولت مجاز شده است به افزایش FD سطوح از 2 درصد به 4 درصد از تولید ناخالص داخلی. این اتحادیه نیاز به یک ویژه آرامش فوق مجاز 4 درصد از تولید ناخالص داخلی.

اتحادیه بدهی بودجه مورد نیاز افزایش خواهد داد و از اطراف تومان 8 تریلیون زودتر به تومان 11.7 تریلیون. این factoid ما نشان دهنده کم تابآوری اقتصادی اختلال – در درجه اول به دلیل باریک ما پایه های مالیاتی با تمرکز بر صنعت کسب و کار و حقوق و مزایای کلاس اما با اسمی مالیاتی در استفاده از منابع طبیعی مانند زمین و آب است.

هند با منابع محدود و در هر دو این منابع طبیعی این باعث می شود آن را هر دو از لحاظ اقتصادی و سازگار با محیط زیست معقول به مالیات خود را استخراج و استفاده کنید. البته اتحادیه های دولت بهره مند خواهد شد از این مالیات که تعلق به دولت.

متنوع تر استراتژی برای صرفه جویی در مصرف آب است که سرنشین در پنجاب که متصل به شبکه انرژی خورشیدی, سیستم های انرژی پمپ برای آب های زیرزمینی استخراج اما حفظ انگیزه ای برای صرفه جویی در مصرف آب با ارائه گزینه ای را برای کشاورز به فروش یدکی برق به شبکه. اجرای مسائل وجود دارد اما استراتژی پیشرو (NITI Ayog & بانک جهانی 2019).

اما پس از آن دوباره آن نیست در مورد زمان ما فکر از سطح بالایی دائمی ملی مالی شورا که می تواند رده بندی کردن GST شورای; بهینه سازی ساختار مالیاتی بر اساس ملی و تعیین عمودی تقسیم مالیات بین اتحادیه اروپا و ایالات متحده و به صورت افقی در سراسر ایالات متحده است. این کار در حال حاضر انجام شده توسط امور مالی کمیسیون تنظیم هر ده سال – 15th تحت ریاست N K Singh است که در حال حاضر در جلسه.

سن-پیر خرد است که وزارت امور خارجه دولت مالیات کمتر “شناور” (کمتر وابسته به رشد اقتصادی) و سپس اتحادیه مالیات است. برای تصحیح این عدم تعادل خالص انتقال از اتحادیه برای کشورهای 42 درصد از اتحادیه های مالیاتی منابع در دیدار بیش از یک سوم از کل درآمد دولت مورد نیاز است.

اگر زمین و آب استفاده مشمول مالیات مناسب فرض عدم تعادل در مالیات بالقوه بین اتحادیه و دولت کوچک خواهد شد. همچنین 6000 شهرها و 0.26 میلیون روستایی محلی نیاز بدن به لحاظ مالی توانمند برای تولید منابع خود را از طریق وضع مالیات بر املاک و کاربر اتهامات عنوان شده برای خدمات عمومی.

هیچ یک از موارد فوق در کوتاه مدت اقدامات است. در نتیجه تا ما فراتر از Covid بحران زمانی در جولای 2021 ما تنها گزینه های تسمه سفت و هدف قرار دادن هزینه های بسیار دقت و توجه دولت محتاطانه تمایل به محدود کردن مراجعه به سایر بدهی های عمومی است.

اتحادیه دولت رفاه توسعه است تراز وسط قرار دارد با پریشانی بودن اعمال شده توسط Covid در پایین 40 درصد از خانواده ها به ویژه در مناطق روستایی است. افزایش اعتبارات برای MGNREGA (کار بر روی تقاضا) و پول نقد انتقال برنامه ها برجسته است.

آن است که در کمربند سفت است که دولت هنوز برای پیدا کردن ذهن فضا برای اصلاح کردن اداری چربی در مرکزی که طرح های حساب Rs 3.4 تریلیون دلار یا اندکی بیش از 10 درصد از کل هزینه و در آن مبلغ سرمایه گذاری در ایجاد تومان هزینه 6 تریلیون دلار که حساب برای 20 درصد از کل هزینه.

درد نیاز به مشخصه مشترک قبل از آن پذیرفته شده است به عنوان یک لازم قربانی ، اما ریختن هزینه های اداری همراه با مقاومت و ممکن است از دست دادن سرمایه سیاسی است. به مراتب بهتر است پس از آن برای شروع به دنبال در گسترش پایه های مالیاتی; ساده ساختار مالیاتی و بهینه سازی مالیاتی و بروز برای حفظ انگیزه به مالیات سازگار است.

انجام همه این هم باعث افزایش اختلال. اما آن را نیز گسترش درد به طور گسترده ای می کند و اقتصاد بیشتر انعطاف پذیر موجب کاهش بالقوه برای آریتمی در امور مالی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im