پیامدهای اقتصادی Covid-19 شیوع بی سابقه ای است. دولت ها در سراسر جهان در آبهای ناشناخته و ما می تواند به دنبال در یک رکود بزرگ-مانند سناریو به زودی. بحران مالی 2008 و قبل بود علائم هشدار دهنده. اما در حال حاضر در کمتر از 12 هفته پس از که گفته شد چین در مورد ویروس اقتصاد در حالت تشنج. وضعیت فوق العاده ای خواستار متناسب پاسخ. چنین واکنش به رهبری توسط دولت و با استفاده از هر موجود اهرم در سیاست های مالی toolkit برای کاهش مقیاس اختلال.

اجتماعی فاصله اولیه دفاع در برابر Covid-19 در حال حاضر منجر به اقتصادی اختلال و همراه با از دست دادن شغل. بیشتر آسیب پذیر هستند و کارگران در بخش غیررسمی. دولت هزینه نیاز به روشن و بی فایده یارانه ها کاهش و در همه جا بانکی کانال استفاده می شود به انتقال منافع به طور مستقیم به روستایی خانوار و آسیب پذیر خانواده های شهری است. انتقال مستقیم از درآمد را تا حدی دستگیری یک سقوط در مصرف خانوار و در نتیجه کاهش جابجایی اقتصادی. این باید تکمیل شده توسط یک تنظیم در مالیات اقدامات یکی دیگر از اهرم سیاست های مالی.

بسیاری از بخش ها از جمله گردشگری و حمل و نقل reeling تحت Covid-19 تاثیر. دولت باید به سرعت قرار دادن با هم یک مالی بسته است که پشتیبانی از آسیب پذیر ترین بخش در این مقطع. بر خلاف سال 2008 این خواهد بود یک نجات گاه با فقیر شیوه های کسب و کار. این اندازه گیری برای کاهش مشکلات اقتصادی از یک وضعیت بی سابقه ای. سیاست های مالی موثر ترین ابزار به دلیل هزینه های دولت و منابع انتقال می باید سریعتر تاثیر بیش از هر ابزار دیگر. علاوه بر آن می تواند در تسریع بهبودی از یک اختلال که بعدا به دولت یک فرصت برای جلو و عقب آن کسری بودجه است.

در سراسر جهان هر دو دولت و بانک مرکزی در حال بیرون کشیدن تمام متوقف می شود برای مقابله با این وضعیت. در هند RBI در حال حاضر پرده از اقدامات برای ایجاد ثبات در بازارهای مالی و به اندازه کافی نقدینگی در دسترس است. بیشتر این اقدامات ممکن است نیاز به دلیل هند بخش مالی شکننده بود قبل از بحران کنونی است. بنابراین بانک مرکزی زره باید از استفاده مطمئن شوید که ثبات مالی نگهداری می شود. این نیز منجر به کاهش در میزان وام دهی در سراسر اقتصاد است. ابزار اصلی این خواهد شد که به سیاست های مالی. حتی به عنوان آن مستقر, دولت باید با استفاده از فرصت به طلیعه چیزی بودن در دیر اصلاحات ساختاری. را قادر خواهد ساخت که درآمدهای مالیاتی افزایش یابد در نتیجه آوردن کسری مالی تحت کنترل است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im