اولین فدرال آمریکا اعدام شد 17 سال است. در اینجا به همین دلیل است.

Terre Haute Ind.

دولت فدرال در روز سه شنبه انجام آن اولین اعدام در تقریبا دو دهه قتل توسط تزریق کشنده یک مرد به جرم قتل یک آرکانزاس خانواده در 1990s طرح برای ساخت یک سفیده-تنها کشوری در شمال غربی اقیانوس آرام.

اجرای Daniel Lee Lewis آمد اعتراض از قربانیان و بستگان و روزهای بعد از حقوقی کشمکش و تاخیر. آقای لی از یوکان, اوکلاهما, استادانی بی گناهی خود را فقط قبل از اینکه او اعدام در زندان فدرال در ترر هوت ایندیانا.

“من آن را انجام نمی” آقای لی گفت. “من ساخته شده بسیاری از اشتباهات در زندگی من, اما من یک قاتل است.”

نهایی خود را عبارت بودند: “شما در حال کشتن یک مرد بی گناه.”

تصمیم به حرکت به جلو با اولین اعدام توسط اداره زندانها از سال 2003 و دو نفر دیگر برنامه ریزی شده در هفته بعد – درو موشکافی از حقوق مدنی گروه ها و بستگان آقای لی قربانیان که شکایت کرد به تلاش برای متوقف کردن آن با استناد به نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. این بیماری همه گیر است و کشته شدن بیش از 135,000 مردم در ایالات متحده است ravaging زندانها در سراسر کشور.

منتقدان استدلال دولت ایجاد شد غیر ضروری و تولید ضرورت سیاسی به دست آورید.

یکی از آقای لی وکلا, اموزش فریدمن گفت: آن را “شرم آور است که دولت مناسب دیدم برای انجام این اعدام در طول یک بیماری همه گیر.”

“و آن را فراتر از آن شرم آور است که دولت در پایان انجام این اعدام در عجله” خانم فریدمن در بیانیه ای گفت.

تحولات هستند به احتمال زیاد برای اضافه کردن یک جبهه جدید ملی به گفتگو در مورد عدالت کیفری اصلاحات در سرب تا سال 2020 انتخابات است.

خبر اعدام آقای لی که فوت در 8:07 a. m. EDT رفت و پس از یک سری از حقوقی که می بارند به پایان رسید که دیوان عالی کشور پا در اوایل روز سه شنبه در یک 5-4 حاکم و اجازه آن را به حرکت به جلو.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: وزارت دادگستری موظف است به انجام احکام اعمال شده توسط دادگاه ها از جمله مجازات اعدام و ارائه بسته به قربانیان و کسانی که در جوامع که در آن قتل اتفاق افتاده است.

اما بستگان کشته شدگان توسط آقای لی در سال 1996 مخالف این ایده و استدلال آقای لی سزاوار زندگی در زندان است. آنها می خواستند به حال برای مقابله با هر گونه مشاجره اعدام انجام شد از طرف آنها.

“برای ما این موضوع وجود دارد و گفت:” این نمی شود انجام می شود به نام ما; ما نمی خواهیم این را” نسبی مونیکا Veillette گفت.

آنها اشاره آقای لی همکاری متهم و مشهور ringleader, Chevie Kehoe دریافت یک جمله زندگی است.

آقای Kehoe از Colville, واشنگتن, استخدام آقای لی در سال 1995 به عضویت سفید supremacist سازمان شناخته شده به عنوان نژاد آریایی مردم ایران خواهد بود. دو سال بعد آنها دستگیر و به قتل فروشنده اسلحه ویلیام Mueller, همسرش, نانسی و او 8 سال پدر سارا پاول در Tilly, آرکانزاس, حدود 75 مایل در شمال لیتل راک.

در سال 1999 دادگاه دادستان گفت: آقای Kehoe و آقای لی به سرقت اسلحه و 50.000 دلار به صورت نقدی از Muellers به عنوان بخشی از طرح خود برای ایجاد یک سفیده-تنها ملت است.

ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی قرار داده و نگه دارید و بر روی آقای لی را از اعدام روز دوشنبه بیش از نگرانی از زندانیان محکوم به اعدام در چگونه اعدام شد انجام شود و یک دادگاه تجدید نظر تایید کرد اما دادگاه عالی لغو آن است. که تاخیر آمد و پس از یک دادگاه تجدید نظر در روز یکشنبه لغو برگزاری در محل قرار داده در هفته گذشته پس از قربانیان و بستگان و استدلال آنها می تواند قرار داده در معرض خطر بالا برای coronavirus اگر آنها تا به حال به سفر برای شرکت در اعدام.

آقای لی اعدام شد و پس از آن مجموعه را به اتفاق می افتد در 4 p. m. EDT اما در آخرین دقیقه سوال حقوقی مطرح شد توسط خود وکلا. وزارت دادگستری گفت: این ثبت یک درخواست با دادگاه آن را به حالت مستقیم خارج اما از طریق رفت و با اعدام.

دو دیگر فدرال اعدام های برنامه ریزی شده برای این هفته هر چند همچنان در انتظار نگه داشته در یک حقوقی جداگانه ادعا می کنند.

شده اند وجود دارد, دو وزیر خارجه در ایالات متحده از این بیماری همه گیر مجبور خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور در اواسط ماه مارس – یکی در تگزاس و یکی در میسوری با توجه به مجازات اعدام مرکز اطلاعات. آلاباما یکی بود در اوایل ماه مارس.

اعدام در سطح فدرال شده اند نادر و دولت قرار داده است به مرگ تنها سه متهم پس از بازسازی فدرال مجازات اعدام در سال 1988 – اخیرا در سال 2003 زمانی که لوئیس جونز اعدام شد برای 1995, آدم ربایی و تجاوز به عنف و قتل یک زن جوان سرباز است.

اگرچه تا به حال نشده است فدرال اعدام از سال 2003 وزارت دادگستری ادامه داد: برای تصویب مجازات اعدام تعقیب فدرال و دادگاه متهمان محکوم به مرگ است.

در سال 2014 پس از botched دولت اعدام در ایالت اوکلاهما باراک اوباما به کارگردانی وزارت دادگستری به انجام یک بررسی گسترده از مجازات اعدام و مسائل اطراف آن تزریق کشنده مواد مخدر.

دادستان کل گفت: در ماه ژوئیه گذشته به مرور تکمیل شده است اجازه می دهد اعدام را از سر گرفت. او تایید روش جدید برای تزریق کشنده که جایگزین سه داروی ترکیبی که قبلا مورد استفاده در فدرال اعدام با یک داروی پنتوباربیتال. این شبیه به روش مورد استفاده در چندین ایالت از جمله گرجستان میسوری و تگزاس.

تعداد خارجه کاهش یافته است به طور پیوسته از سال 2003 فدرال اعدام با توجه به اطلاعات وارد شده توسط اام مرکز اطلاعات. متحده قرار داده و به اعدام 59 نفر در سال 2004 و 22 در سال 2019.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. نویسندگان AP علامت شرمن و کالین طولانی در واشنگتن و مایکل تارم در شیکاگو کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de