برای اولین بار به نزدیک به رشد: رشد اقتصادی چین آغاز می شود بازیابی

پکن

چین اول شد عمده اقتصاد به رشد از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس ضبط به طور غیر منتظره ای قوی 3.2% گسترش در آخرین سه ماهه پس از ضد ویروس مستندات برداشته شد و کارخانه ها و فروشگاه ها بازگشایی شد.

رشد گزارش روز شنبه برای سه ماه منتهی به ژوئن بود یک بهبود چشمگیر بیش از سه ماهه قبلی است 6.8% انقباض – چین بدترین عملکرد از حداقل اواسط دهه 1960 بود. اما هنوز هم بود مثبت ضعیف ترین رقم از چین آغاز شده گزارش سه ماهه رشد در اوایل 1990s.

“ما انتظار داریم برای دیدن بهبود مستمر در آینده چهارم” گفت: مارسلا چو از جی پی مورگان مدیریت دارایی در گزارش.

چین که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد و در ماه دسامبر برای اولین بار بود اقتصاد را تعطیل و برای اولین بار شروع به کشیده کردن فرایند بازیابی در ماه مارس پس از حزب حاکم کمونیست اعلام کرد این بیماری تحت کنترل است.

“اقتصاد ملی منتقل شده از کاهش به افزایش در نیمه اول سال 2020” اداره ملی آمار در بیانیه ای گفت.

آسیایی, بازارهای مالی کاهش یافت و با وجود این نشان از قدرت این منطقه به بزرگترین اقتصاد به عنوان سرمایه گذار شور و شوق زیر اطلاعیه در مورد پژوهش به امکان coronavirus واکسن میآوردند ،

چین بازار معیار های شانگهای کامپوزیت شاخص پایین بود 1.4% در ظهر. در توکیو شاخص Nikkei 225 از دست 0.7%. هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافته است 1.4% و Kospi در کره جنوبی است 0.8% افت داشته.

اقتصاددانان می گویند چین است که به احتمال زیاد به بهبود سریع تر از برخی دیگر اقتصادهای عمده با توجه به حزب حاکم کمونیست تصمیم به تحمیل ترین فشرده ضد بیماری اقدامات در تاریخ است. کسانی که قطع بیشتر و دسترسی به شهرها با مجموع 60 میلیون نفر و به حالت تعلیق در تجارت و سفر – مراحل بعد از آن تقلید توسط برخی از آسیایی و اروپایی دولت ها به عنوان ویروس گسترش یافته است.

تولید و برخی از صنایع دیگر تقریبا به حالت عادی بازگشت. اما هزینه های مصرف کننده ضعیف است به دلیل ترس از احتمال از دست دادن شغل. سینما و برخی دیگر از کسب و کار هنوز هم بسته هستند و محدودیت در سفر اقامت در محل.

“این بیماری همه گیر است که ایجاد برندگان و بازندگان” گفت: لایحه آدامز از PNC گروه خدمات مالی در یک گزارش. “ساخت چین پیشرو را بازیابی.”

با توجه به آخرین داده های چینی رهبران “به احتمال زیاد به نگه داشتن فعلی سیاست موضع تا حد زیادی بدون تغییر گفت:” لری هو و خینیو جی از Macquarie Capital در یک گزارش.

صندوق بین المللی پول پیش بینی رشد اقتصادی چین در 1 ٪ در این سال است. که خواهد بود که پایین ترین قیمت از 1960s اما بهتر از صندوق چشم انداز برای یک 8 درصد انقباض در ایالات متحده خروجی و یک 4.9% کاهش برای جهان است.

بخش خصوصی تحلیلگران می گویند از آنجا که 30 درصد از شهری چین نیروی کار و یا به عنوان بسیاری از 130 میلیون نفر ممکن است شغل خود را از دست حداقل به طور موقت. آنها می گویند به عنوان بسیاری که 25 میلیون شغل ممکن است از دست رفته برای همیشه در این سال است.

این حزب وعده داده شده در مارس به صرف $280 میلیارد در جلسه از جمله اهداف ایجاد 9 میلیون شغل جدید است. اما آن اجتناب کرد از پیوستن آمریکا و ژاپن در نورد امداد بسته های $1 تریلیون دلار یا بیشتر با توجه به نگرانی در مورد اضافه کردن به بالا در حال حاضر چینی بدهی.

چین گزارش کرده است 4,634 coronavirus مرگ و میر و 83,611 موارد است. هیچ داخل کشور منتقل موارد گزارش شده پس از شیوع در پکن که آلوده بیش از 330 نفر قبل از آن پژمرده در اوایل این ماه.

روز سه شنبه دولت کاسته برخی از محدودیت در گردشگری داخلی پس از چین در گزارش جدید به صورت محلی به دست آورد عفونت در نه روز. وزارت فرهنگ و گردشگری گفت: گردشگری می تواند اجازه می دهد 50 درصد از آنها روزانه بازدید کننده ظرفیت از 30% و تورهای از یک استان دیگر می تواند از سر گرفت.

در سه ماه منتهی به ژوئن کارخانه خروجی رز 4.4%, rebounding از سه ماهه قبلی است 8.4% انقباض بعد از کارخانه ها که در جهان گوشی های هوشمند, کفش, اسباب بازی و کالاهای دیگر بازگشایی شد.

خرده فروشی کاهش 3.9% اما این بهبود مشخص شده بیش از سه ماهه قبلی را 19 درصد انقباض در حالی که میلیون ها نفر از خانواده ها محبوس می شدند به خانه های خود و مراکز خرید تعطیل شد. آنلاین خرده فروشی افزایش 14.3 درصد بالاتر از سه ماهه قبلی است 5.9%.

در ماه ژوئن صادرات رشد به طور غیر منتظره ای قوی 0.4% اما هنوز هم در حال خاموش 3% برای اولین نیمی از سال است. واردات افزایش 3% – از جمله 10.6% پرش در خرید از آمریکا کالا با وجود تعرفه جنگ – اما در حال پایین 3.3% تا کنون این سال است.

پیش بینی هشدار صادرکنندگان به احتمال زیاد به صورت یکی دیگر از کاهش در تقاضا به عنوان فروش ماسک و دیگر لوازم پزشکی مخروطی و آمریکا و اروپا خرده فروشان لغو سفارشات.

“این نشان می دهد فشار پایدار اشتغال در حال حاضر دولت مهمترین اولویت های سیاست” گفت: JP مورگان خانم چو.

پتانسیل سد است و بدتر شدن روابط با ایالات متحده آمریکا و چین بزرگترین ملی صادرات بازار بیش از اختلافات در مورد تجارت, تکنولوژی, حقوق بشر و هنگ کنگ است.

دو دولت امضا توافق نامه در ماه ژانویه به تعویق انداختن بیشتر افزایش تعرفه در مبارزه خود را در بیش از پکن تکنولوژی جاه طلبی و مازاد تجاری. اما بیشتر را افزایش می دهد در حال حاضر اعمال شده در محل باقی مانده است.

“تاریک ترین لحظه ای است که پشت سر ما اما با توجه به این عدم قطعیت از COVID-19 و اقتصاد جهانی خیلی زود به می گویند که چین از جنگل” گفت: Macquarie آقای هو و آقای جی.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de