حرکت دولت به جای محدودیت در اسمز معکوس (RO) تصفیه آب است که کاملا تماشا در سراسر کشور است. در دهه گذشته RO تصفیه تبدیل شدن به محبوب در شهرهای بزرگ مانند دهلی و صنعتی در شهرک پس از گزارش از حضور فلزات سنگين در آب و ترس از آب-بیماری های منتقله. اما ROs نیز موجب نگرانی بی فایده تخلیه آب در طول فرآیند تصفیه و پیامدهای بهداشتی اسمز معکوس, رقص برهنه کردن آب آشامیدنی از مواد معدنی حیاتی مورد نیاز برای بدن انسان است.

در سال گذشته ملی سبز, دادگاه ممنوع استفاده از RO تصفیه در مناطق که در آن TDS سطح زیر 500 میلی گرم در لیتر, kickstarting کنونی مبارزه کنند. کمی انحراف از NGT حکم دولت پیش نویس اعلان ممنوع RO تصفیه در مناطقی که آب با کیفیت در دیدار BIS استاندارد. دولت نیز برنامه ریزی برای کار با RO تولید کنندگان به نیشگون گرفتن و کشیدن طراحی تصفیه برای جلوگیری از اتلاف آب خواهد شد و وظیفه مرکزی/دولت در کنترل آلودگی تخته به اجرای هنجارهای. اما وظیفه مهم تر در دست: دولت باید برای مقابله با به طور گسترده ای رواج بی اعتمادی در آب عرضه شده توسط سازمان های دولتی.

در سال گذشته BIS آزمایش بر روی نمونه های آب از 20 پایتخت دولت در همه نمونه ها در 13 شهرستانها ناامن و یک یا چند نمونه در شش دیگران ناامن است. بمبئی بود, تنها منجی با تمام 10 نمونه مطابق. چنین یافته حائل بازار RO تصفیه. ممنوعیت موفق نخواهد شد و می تواند حتی از ملاقات با نافرمانی مگر اینکه متحده رفع مشکلات خود را در پایان. دهلی آخرین رتبه در BIS آزمون حتی تبدیل شدن به یک انتخابات موضوع را با AAP و BJP مبارزه بر کیفیت آب. در حالی که از ترفند های طراحی در تصفیه اقدام دولت باید تاخیر سرکوب ROs در به اصطلاح “امن عرضه” مناطق تا زمانی که مطابق شواهد و مدارک از طریق به طور منظم و به خوبی به اطلاع عموم کیفیت آب آزمایش می تواند متقاعد کردن شک و تردید است.

دفعات بازدید: داستان کامل: دولت مسائل پیش نویس اطلاع رسانی با استفاده از سیستم RO بان کی مون که در آن شیر آب با هنجارهای BIS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو