در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی خواهد بود بد—با بدتر آمده

افرادی که شغل خود را از دست به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس منتظر به فایل بیکاری در فورت اسمیت کشتی., در این ماه.

عکس: نیک آکسفورد/ایسنا

دولت ایالات متحده است که به احتمال زیاد به گزارش کشور فقط دیدم بزرگترین فصلنامه انقباض اقتصادی از اوایل سال 2009 و پیش بینی هشدار ارقام به احتمال زیاد خواهد شد با ارائه یک پیش نمایش از بدتر آمده است.

وزارت بازرگانی شمارش از سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی منتشر خواهد شد چهارشنبه را پوشش یک دوره عمدتا قبل از coronavirus رانده خاموش شدن ناگهانی از آمریکا فعالیت های اقتصادی است که فراگیر شد در اواسط ماه مارس و در مجموعه ای به ادامه در بسیاری از کشور حداقل تا آوریل.

“این فقط آغاز است” گفت: بث ان Bovino S&P سراسری ارشد ایالات متحده اقتصاددان که تخمین می زند که تولید ناخالص داخلی کاهش یافته است در یک 7.5 درصد نرخ سالانه در سه ماهه اول.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط وال استریت ژورنال انتظار این گروه می گویند تولید ناخالص داخلی گسترده ترین اندازه گیری از کالا و خدمات تولید شده در سراسر کشور سقوط کرد در این کشور بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه 3.5 درصد در سه ماه اول سال.

که علامت اول فصلنامه انقباض اقتصادی در شش سال و شدیدترین میزان کاهش پس از رکود اقتصادی 2007-2009.

این میزان بپردازند اما overstates شدت از هر گونه کاهش در خروجی به دلیل آن است که مرکب بیش از یک سال کامل. اقتصاددانان به طور کلی انتظار می رود انقباض به تعمیق در سه ماهه دوم اما نه به خاطر بدتر شدن بیش از یک سال کامل.

وال استریت ژورنال در تازه ترین بررسی ماهانه از اقتصاددانان یافت نزدیک به 85 درصد از پاسخ دهندگان پیش بینی اقتصاد شروع به بازیابی در نیمه دوم سال با فرض سلامت تهدید متهم به عنوان کسب و کار بازگشایی و شرکت های دیدار با مقید کردن تقاضا از مصرف کنندگان قرار داده است که خرید کردن در طول تعطیلی.

در سه ماهه نخست سال آمار و ارقام خواهد بود پیشامد. ایالات متحده محل کار و مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری تنها شروع به بستن در اعداد بزرگ در آخرین هفته از سه ماهه برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما مقیاس عقب نشینی است به احتمال زیاد منجر به یک کاهش سه ماهه کل اقتصاددانان گفت.

“این مثل این است که واقعا بد طوفان ضربه زدن به کل اقتصاد” گفت: ریچارد مودی اقتصاددان ارشد در مناطق مالی Corp.

بیکاری رسید به نزدیک سه سال اخیر از 4.4 درصد در ماه مارس در 50 سال اخیر از 3.5 درصد در ماه فوریه به عنوان تقاضا پراکنده و کسب و کار بسته شد. تا پایان ماه مارس به بیش از 10 میلیون کارگر ثبت شده ادعا می کند برای مزایای بیکاری تعدادی که رشد به بیش از 26 میلیون دلار در هفته منتهی به مارس 18.

مجلس با تصویب $484 میلیارد لایحه برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان بوئینگ مشکل 737 MAX بعید است به نفع خود تصویب قانونی تا مرداد یا بعد ماه رمضان شروع می شود در میان سخت مستند سفارشات. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: برنده McNamee/گتی ایماژ

این امواج شوک اشاره به احتمال کاهش شدید در هزینه های مصرف کننده های حیاتی از اقتصاد ایالات متحده به عنوان مراکز سینما و عرصه ورزش تعطیل در آخرین هفته از سه ماهه اول و در بیشتر قسمت ها باقی مانده تیره از طریق آوریل است.

تجارت گزارش داد که خرده فروشی آن را تا حدود 25 درصد از هزینه های خانوار کاهش یافته است 8.7% در ماه مارس در مقایسه با ماه فوریه زمانی که فروش پایین فقط 0.4 درصد از ماه قبل. انباشت در فروشگاه های مواد غذایی و حاضر نیست به اندازه کافی برای جبران یک سقوط در هزینه های خود را در کافه ها و رستوران ها و کاهش فروش خودروهای جدید و بنزین است.

اقتصاد در زمان ضربات دیگر خواهد شد که منعکس شده در این گزارش تولید ناخالص داخلی. ایالات متحده تولید صنعتی—اندازه گیری کارخانه ابزار و معدن خروجی که شامل نفت و گاز و تولید—کاهش بطور تطبیقی فصلی 5.4 درصد در ماه مارس بزرگترین افت ماهیانه از سال 1946 فدرال رزرو گزارش شده است.

سقوط تولید صنعتی همراه با کاهش در حمل و نقل, مسافرت و رفت و آمد جهان-ellwide به ارسال قیمت نفت انداخت. این نشان می دهد رکود در انرژی مربوط به کسب و کار سرمایه گذاری از جمله در تجهیزات و سازه به احتمال زیاد بدتر در سه ماهه اول به عنوان به خوبی.

یک فعال نفتی-دکل حفاری در میدلند تگزاس در روز پنج شنبه. قیمت برای ایالات متحده معیار برای نفت خام کاهش یافت و به زیر صفر برای اولین بار در تاریخ این ماه است.

عکس: متی Busch/مهر نیوز

مارس رو به تیره و تار شروع با فعالیت های کسب و کار در ایالات متحده و اروپا و ژاپن در حال سقوط به عنوان دولت محکم محدودیت با توجه به نظرسنجی از مدیران خرید.

تجربه چین ارائه می دهد برخی از سرنخ در همه گیر اولیه تاثیر اقتصادی. هزینه های مصرف کننده و تولید صنعتی در زمان ضربه در کشور که در آن کروناویروس اولین ظهور در اواخر سال 2019 و باعث قرنطینه اقدامات شروع در اواخر ماه ژانویه است.

جهان دومین رشد اقتصادی در سه ماهه اول برای اولین بار از پکن آغاز شد گزارش سه ماهه تولید ناخالص داخلی در سال 1992.

صندوق بین المللی پول گفت: این ماه اقتصاد جهانی تقریبا قطعا وارد یک رکود با شدت بی بدیل شده توسط هر چیزی جدا از رکود بزرگ. صندوق بین المللی پول پیش بینی کل خروجی به سقوط 3% در سال 2020 است. که در مقایسه با یک انقباض 0.1% در سال 2009 بدترین سال از رکود قبلی صندوق بین المللی پول گفت.

ایالات متحده در گزارش چهارشنبه آینده “است که فقط یک اشاره در آنچه در آینده در سه ماهه دوم گفت:” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان.

نوشتن به هریت Torry در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>