اولین کشور اروپایی آماده به سهولت Coronavirus مستند محدودیت های

انهدام محدودیت های تدریجی خواهد بود با کارخانه ها و از سرگیری تولید و قبل از رستوران ها و کافه ها می تواند بازگشایی شده است.

عکس: وینچنتزو پینتو/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اروپا در حال آماده شدن برای بازگشایی, به آرامی.

ایتالیا و اتریش و دانمارک در میان نخستین کشورهایی طرح انهدام تدریجی از مستندات خود را در برابر coronavirus بیماری همه گیر. تجربیات خود را نشان می دهد مسیر پیش رو برای صدها میلیون نفر از دیگر کشورهای اروپایی زندگی اجتماعی-محدودیت فاصله.

دولت ایالات متحده نیز شروع به در نظر گرفتن چگونه آن را استراحت اجتماعی آن-فاصله دستورالعمل که از طریق اجرای مارس. Anthony Fauci همه گیر مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: از آن خواهد شد یک فرایند تدریجی وجود دارد بیش از حد.

انهدام محدودیت های تدریجی خواهد بود با کارخانه ها و از سرگیری تولید و قبل از رستوران ها و کافه ها, رزومه, خدمات و یا مردم می توانند جمع آوری در رویدادهای عمومی است.

پس از سرکوب این بیماری همه گیر را اولین موج بزرگ بعدی فاز خواهد بود در مورد مدیریت, ادامه, اما, کشور, امید, بسیار سطح پایین تر از سرایت. برنامه های دولت شامل کافی استفاده از ماسک صورت در مقیاس بزرگ آزمایش برنامه های تلفن همراه به کمک شامل انتقال و بیمارستان ها اختصاص داده شده به درمان آلوده.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

ایتالیا است که مبارزه با کروناویروس از اواخر ماه فوریه و در اروپا را دقیقترین اجتماعی-فاصله اقدامات در جای خود را در میان برای اولین بار به آزمایش زمین از زندگی پس از مستند.

برخی از کارخانه ها که مجبور شدند به نزدیک انتظار می رود برای به دست آوردن یک چراغ سبز در روزهای آینده برای شروع تا هفته آینده با توجه به علمی مشاوران به رم به دولت است.

اما ایتالیا با بازگشایی خواهد شد و شامل بسیاری از مراحل. آن می تواند حداقل یک ماه دیگر قبل از ساکنان مجاز آزادانه به ترک خانه های خود. و حتی پس از آن بسیاری از محدودیت های خود ادامه خواهد داد. دولت هنوز هم کار بر روی جزئیات است.

“فاز دو لازم است و در مرحله که در آن ما باید به یاد بگیرند که به همزیستی با این ویروس به این دلیل که ویروس نمی خواهد ناپدید می شوند” گفت: Roberto Speranza, ایتالیا, وزیر بهداشت. “ما باید به تجدید نظر در چگونه ما را سازماندهی زندگی اجتماعی ما ساخت و ما سیستم مراقبت های بهداشتی در چنین راهی است که به ما اجازه می دهد به طور کامل خروج از مستند. از آن خواهد شد بسیار تدریجی است.”

روز دوشنبه اتریش شد اولین کشور اروپایی به اعلام جزئیات نقشه راه برای بلند کردن قفل. محدودیت های شل خواهد شد از 14 آوریل زمانی که مغازه ها زیر یک اندازه خاص را مجاز به بازگشایی شده است.

جمهوری چک که همچنین عمل زود و به شدت در برابر شیوع این بیماری گفت: این امر شروع به بازگشایی برخی از مغازه ها در روز پنج شنبه.

دانمارک گفت: این امر شروع بازگشایی کسب و کار پس از عید پاک است. “این احتمالا کمی مانند راه رفتن tightrope…ما باید یکی محتاط گام در یک زمان” گفت: دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen.

نروژ گفت: این امر به تدریج آرامش محدودیت های آن شروع در مارس 20. “ما با هم گرفته اند کنترل این ویروس و بنابراین ما می تواند باز کردن جامعه کوچک” ارنا سلبرگ نخست وزیر به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

مقامات آلمانی و اقتصاددانان بوده است علنا بحث در مورد چگونگی و زمانی که به راه اندازی مجدد اقتصاد است. بالا خلوت دروازه براندنبورگ برلین, آلمان.

عکس: fabrizio bensch/ایسنا

اخبار از اتریش و کشورهای دیگر قرار می دهد فشار بر دیگر رهبران اروپایی از جمله آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به ارائه یک نقشه راه برای لغو محدودیت های اعمال شده بر اقتصاد خود است.

خانم مرکل در یک کنفرانس خبری گفت در روز دوشنبه که آلمان نبود هنوز آماده برای آرامش این اقدامات است. اما مقامات آلمانی و اقتصاددانان بوده است علنا بحث در مورد چگونگی و زمانی که به راه اندازی مجدد اقتصاد است. “ما باید تحت یک فرایند محتاط عادی در هفته های آینده و ماه” گفت: Christoph M. Schmidt یک مشاور اقتصادی دولت آلمان.

اجتناب از موج دوم از توده عفونت یک نگرانی عمده در سراسر اروپا است.

ایتالیا در حال برنامه ریزی برای افزایش بیشتر تست قابلیت ها و افزایش کارکنان پزشکی سراسر کشور تست کسانی که نشان می دهد حتی علائم خفیف و جداسازی آنها در صورت نیاز. همچنین برنامه ای برای استفاده از تلفن همراه-نرم افزار تلفن برای شناسایی تماس نزدیک از کسانی که تست مثبت و اتصال آنها را با محلی بهداشت و درمان-مراقبت از مقامات.

برخی از virologists هستند حمایت گسترده آنتی بادی آزمایش برای شناسایی افراد بدون علامت و آن را آسان تر برای شرکت ها برای بازگشایی, گزینه ای است که دولت ایتالیا در نظر دارد. برخی از سیاستمداران پیشنهاد کرده اند اجازه می دهد تنها افرادی که آنتی بادی ها به ویروس به بازگشت به کار در حالی که دیگران پیشنهاد کرده اند که تنها کسانی که زیر سن خاصی باید مجاز به بازگشت.

برخی از مناطق ایتالیایی ساخته شده ماسک صورت اجباری برای افرادی که منازل خود را ترک کنند اما دولت هنوز نشانه های است که خواهد شد نورد از سراسر کشور.

چین به پایان رسید 76-day مستند در ووهان با نور نشان می دهد به عنوان بسیاری از مردم خارج پا برای اولین بار در هفته. وال استریت ژورنال جاناتان چنگ به بحث در مورد چالش های پیش رو به عنوان زمین صفر از همه گیر تلاش می کند تا به حالت عادی بازگشت. عکس: CCTVPLUS

شعله ور شدن یو پی اس از موارد جدید در برخی از کشورها که به ظاهر به حال رام ویروس از جمله سنگاپور نشان داده اند که چگونه از آن دشوار خواهد بود برای متوقف کردن عفونت های جدید به طور کامل مگر اینکه و تا زمانی که یک واکسن موثر می شود به طور گسترده ای در دسترس چیزی کارشناسان می گویند زمان می برد.

ایتالیا را مستند به کاهش میزان عفونت. تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه شروع به کاهش است. روزانه تایید مرگ نیز روند اما بالا باقی می ماند: 604 نفر کشته در جمعه آوردن مجموع به 17,127. متوسط تعداد افرادی که حامل ویروس آلوده در حال حاضر تحت یک دولت علمی مشاوران می گویند.

اما اپیدیولوژی می گویند ایتالیا نمی رسیدن به صفر عفونت به زودی و هشدار می دهند که شل اجتماعی-فاصله اقدامات به راحتی می تواند باعث موارد جدید به شعله ور شدن دوباره.

“ما باید همیشه به یاد داشته باشید که صرف نظر از کاهش تعداد موارد جدید این ویروس باقی می ماند در میان جمعیت گفت:” جیووانی Toni ارشد اپیدمیولوژی در ایتالیا ملی سلامت این کشور کنترل بیماری بدن است. “ما نیاز به درگیر شدن در یک مبارزه طولانی است. این فقط یک جنگ است که ما در حال مقابله با یک درجه ای از موفقیت است.”

مطالب مرتبط

  • ایالات متحده روش 400,000 عفونت کروناویروس
  • ایتالیا اقتصادی درد را نشان می دهد بار ملی Coronavirus مستندات
  • ایتالیا امیدوار است که Coronavirus همه گیر آهسته
  • Coronavirus در حال گسترش است اما آلمانی کارخانه های در حال اجرا نگه دارید
  • برخی از کشورها نگاه به توده تست برای سریع تر راه خروج از بحران Coronavirus

همه غیرضروری صنعتی و فعالیت های تجاری در ایتالیا متوقف شده است برای تقریبا سه هفته است. برخی از شرکت ها گفته اند که آنها آماده هستند به آتش کارخانه های خود را به عنوان به زودی به عنوان دولت به همه روشن است.

“ما توافق کرده اند که با اتحادیه های کارگری و دولت در یک تحلیل امنیتی پروتکل” گفت: Nicola de Cardenas که یک شرکت است که باعث می شود تبرید صنعتی واحد و رئیس محلی کانون کارفرمایان. “ما هنوز هم در زمان صرفه جویی اقتصادی ما اکوسیستم و آن را قوی تر از قبل اما ما زمان زیادی ندارد.”

شرکت هایی که اجازه داده شد برای ادامه کار مانند کسانی که در صنعت مواد غذایی و کسانی که مشغول به کار در پروژه های زیربنایی تلقی انتقادی به حال برای قرار دادن در محل جدید اقدامات ایمنی.

Salini Impregilo, یکی از شرکت های ساخت یک خط جدید مترو در میلان روز چهارشنبه در گفت و گو با دوباره کار بر روی این پروژه است. اقدامات جدید شامل دمای بدن چک در شروع روز کاری و در موقع ناهار استفاده از ماسک صورت مکرر تمیز کردن و ضد عفونی از محل کار و زمینه های مشترک و تضمین یک متر (3.3 فوت) فاصله بین مردم در تمام زمانها.

شیوه های مشابه هستند به احتمال زیاد در سراسر ایتالیا به عنوان اقتصاد بازگشایی.

مدارس بسته خواهد ماند در حالی که دیگر. ایتالیا با وزیر آموزش و پرورش در این هفته برشمرد چگونه امتحانات اداره خواهد شد از راه دور اگر مدارس نمی بازگشایی قبل از پایان سال تحصیلی است که در اواسط ماه ژوئن برای بسیاری از موسسات اما نمی حکومت بازگشایی.

آقای Speranza بهداشت وزیر و دیگر مقامات نشان داده اند که آنها می خواهند به نگه داشتن مردم در خانه حداقل تا آوریل 4 به طوری که وجود ندارد خروج دسته جمعی بیش از آوریل 1 تعطیلات آخر هفته.

نوشتن به اریک Sylvers در [email protected] Margherita Stancati در [email protected] و Bojan Pancevski در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de