اولین بار, سیاه, رئیس فدرال رزرو هشدار نژادپرستی نظاممند اقتصادی تلفات

در مقاله ماه گذشته رئیس فدرال رزرو آتلانتا و مدیر عامل شرکت رافائل Bostic تصویر در فوریه, قاب نژادی و بی عدالتی در اخلاقی و شرایط اقتصادی است. ‘سیستمیک نژادپرستی یک یوغ که میکشد بر اقتصاد آمریکا’ او نوشت.

عکس: الیاس Nouvelage/مهر نیوز

رافائل Bostic که بانک فدرال رزرو آتلانتا جمهور است درخشان نور در چه اقتصادی و تحولات اجتماعی تغییر کرده است که چگونه بانک مرکزی و فکر می کند در مورد نابرابری نژادی و اقتصادی.

آقای Bostic یک اقتصاددان که کار متمرکز شده و نژادی و نابرابری در دسترسی به سرمایه کمک کرده است تا منجر کسانی که بحث های عمومی به عنوان اولین رئیس جمهور سیاه به رهبری یکی از 12 منطقه ای بانک مرکزی, سیستم 106 سال سابقه.

در یک مقاله منتشر شده پس از دو شدید هفته ملی ناآرامی های پس از کشتن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس آقای Bostic قاب بی عدالتی در اخلاقی و شرایط اقتصادی است. “نژادپرستی نظاممند است یک یوغ که میکشد در اقتصاد آمریکا,” او نوشت.

در مصاحبه آقای Bostic گفت: بسیاری از این موضوعات مورد توجه در حال حاضر شده است موضوع طولانی در حال اجرا است اما بیشتر بحث خصوصی, داخل تغذیه می کند.

“آنچه تغییر کرده این است که بسیاری از مسائل اساسی این گفتگوها گذاشته شده است که کاملا قبل از ما در راه است که واقعا باعث می شود آن را دشوار است به بحث در مورد آنها,” او گفت:. “ما در حال های مختلف تغذیه در بسیاری از راه.”

آقای Bostic گفت: نوشتن مقاله احساس و مخاطره آمیز است که او احساس خشنودی توسط پاسخ. “فدرال رزرو نیست معمولا مرحله بود که” او گفت:.

کشتن جورج فلوید در 25 مه موجب اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. وال استریت ژورنال را دارن Everson صحبت با متخصصان به بحث در مورد تجربیات خود و چه تغییرات آنها می خواهم برای دیدن. تصویر عکس: Adele مورگان

مقاله بود “قدرتمند و شجاع” گفت: Jonathan Reckford مدیر اجرایی زیستگاه برای بشریت بین المللی و یک مدیر Atlanta Fed. “تقریبا همه اگر آنها صادقانه اعتراف آن را ناراحت کننده برای بحث در مورد این چیزها.”

همه گیر اقتصادی و سلامت تلفات آمار آمریکایی های سیاه و سفید و دیگر گروه های اقلیت سخت ترین.

آن است همزمان با تجدید نظر در داخل تغذیه چگونه باید آن را ارزیابی اثرات سیاست تصمیم گیری در کسانی که در حاشیه به جای تمرکز بر گسترده مصالح گفت: در حال حاضر و سابق بانک فدرال اقتصاددانان از جمله آقای Bostic.

درس از پنج سال گذشته نیز سنگینی فدرال رزرو در حال حاضر به عنوان آن را در نظر چگونه به حمایت از اقتصاد از چه چیزی می تواند طولانی و دشوار سری از شوک. فدرال رزرو به تاخیر افتاد و در نهایت محدود نرخ بهره را افزایش می دهد پس از یک فرض وانت در تورم هرگز محقق حتی اگر نرخ بیکاری کاهش یافت و به سطح پایین است که مقامات مرتبط با محکم فشار قیمت ها.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم آن خواهد بود مفید به یک گفتگوی ملی در مورد نژادی عدالت اقتصادی و نابرابری ؟ اگر چه شکل باید آن را ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

فدرال رزرو رشد بیشتر حساس به شرایط استخدامی تر از آن شده بود “به دلیل گسترش رفت و به اندازه کافی بلند است که کمتر تحصیل کرده و اقلیت ها شروع به بازگشت” به نیروی کار گفت: کلودیا Sahm سابق بانک فدرال اقتصاددان.

در سه سال در آتلانتا تغذیه آقای Bostic قرار داده است تاکید خاص بر اقتصاد مقاومتی و موانع فقیر آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به upwardly تلفن همراه به دلیل هزینه های بالا مسکن در کشور مرفه ترین شهرها آمده است.

“کسانی که مسائل جنگیده بودن بیش از در خیابان های ما در حال حاضر شده است در جلو و مرکز برای او تمام حرفه ای” گفت: شان Donovan یک دانشگاه هاروارد همکلاسی. به عنوان رئیس جمهور اوباما مسکن, منشی, او استخدام آقای Bostic به پست بالا در وزارت مسکن و توسعه شهری در سال 2009.

در مقطع کارشناسی به عنوان آقای Bostic در ابتدا برنامه ریزی شده برای مطالعه برای تبدیل شدن به یک مهندس شیمی قبل از اینکه در رشته روانشناسی و اقتصاد است. آقای Bostic که 54 و مطرح شد در Delran, N. J., توسط کارائیب مهاجران گفت که او در ابتدا کشیده شده به تحصیل در رشته مردم چگونه تصمیم می گیرند و بعد از آن چگونه شهری مکان رشد می کنند.

“دسترسی به سرمایه است که واقعا مهم برای جوامع اقلیت و شواهد بسیار روشن جوامع اقلیت لازم نیست که دسترسی” گفت: آقای Bostic.

او پیوست فدرال رزرو در سال 1995 به عنوان یک اقتصاددان پس از اتمام اقتصاد دکتری در دانشگاه استنفورد. برای اولین بار به عنوان یک پژوهشگر و بعد از آن به عنوان یک سیاست ساز او را شکل داده است که چگونه سازمان های فدرال تفسیر دو قطعه از قانون—نمایشگاه مسکن عمل از سال 1968 و جامعه سرمایه گذاری مجدد قانون از سال 1977.

آقای Bostic در ابتدا کاهش یافته است در نظر گرفته شود دولت اوباما از زمانی که آنها به او نزدیک بودن معرفی شده به بانک فدرال هفت عضو هیئت مدیره دهه گذشته است. در آن زمان او در حال حاضر شده است رفت و آمد بین واشنگتن و خانه خود را در خارج از لس آنجلس که در آن او زندگی می کردند با او شریک دیرین و در حال حاضر ،

این کار به عنوان رئیس جمهور بود جذاب تر, اگر چه آن را تقریبا نمی تحقق. در سال 2016 در حال حاضر-رئیس بانک فدرال جروم پاول فدرال رزرو فرماندار که در خدمت به عنوان بانک مرکزی ارتباطی با بانک مرکزی. او و رئیس بانک فدرال ریزرو تا به حال فشرده این کمیته جستجوی Atlanta Fed رییس جمهور آینده برای پیدا کردن نیز واجد شرایط اقلیت نامزدها برای این کار بالا با توجه به افراد آشنا با جستجو.

فدرال رزرو بود که تحت فشار کنگره به آن تنوع ارشد رتبه و آقای پاول و خانم یلن معتقد بودند عدم تنوع منعکس ضعیف در تغذیه این افراد گفت.

آتلانتا جستجو کمیته درو از بخش خصوصی و غیر انتفاعی مدیران که در خدمت به عنوان مدیران در بانک. آنها نزدیک به نامگذاری های مختلف اقلیت نامزد برای این کار هنگامی که افشای مالی مشکلات مجبور کمیته به بیش از شروع با توجه به افراد آشنا با این موضوع. که در آن نقطه, خانم یلن توصیه می شود که این کمیته رسیدن به ارزیابی اینکه آیا آقای Bostic که او می دانست که از قبل کار خواهد می خواهید به درخواست برای این کار است.

“آنچه واقعا تحت تاثیر قرار گرفته این کمیته با رافائل است که توانایی های خود را برای ترجمه نظری در شرایط عملی” گفت: آقای Reckford که کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات مربوط به جستجو.

او گفت: آقای Bostic حمل یک “ناعادلانه بار” با عنوان اولین رئیس جمهور سیاه از یک بانک فدرال. “شما می رویم به صحبت می کنند برای آفریقایی-آمریکایی ها و جامعه تجاوز و این عادلانه نیست,” او گفت:. “اما این نیز درست است که او یک اعتبار به صحبت می کنند از تجربه های شخصی خود را که من امیدوارم که تأثیرات گسترده تر تغذیه و موج فراتر از تغذیه است.”

آقای Bostic گفت: موضع خود را نمی عایق او را از دهها یک برخورد به عنوان یک مرد سیاه پوست در آمریکا از جمله متوقف شدن توسط پلیس در حالی که مراقبت از کسب و کار خود را.

“من فکر نمی کنم وجود یک مرد آمریکایی آفریقایی تبار در این کشور که هیچ پاسخ به این سوال” او گفت:. “اگر من رفتن به ساکن که من نمی خواهد که زمان به ساکن بر روی هر چیز دیگری به خاطر آن وجود دارد در همه زمان ها.”

آتلانتا تغذیه منطقه شامل, آلاباما, فلوریدا گرجستان و بخش هایی از لوئیزیانا, می سی سی پی و تنسی منطقه است که قابل ملاحظه جمعیت اقلیت.

کارکنان بانک که به همراه تغذیه رهبر در سراسر شهرهای کوچکتر و روستاها در منطقه می گویند که “رفتن در اطراف با رافائل است مانند زیر یک ستاره راک” گفت: دنیس لاکهارت آقای Bostic را سلف.

در حالی که آقای Bostic می گوید: کار خود را به احساس مانند یک توالی های مختلف “اولین” بانک فدرال در پست اولین بار است که دستاوردهای خود را و یا موقعیت رسیده است “مردم است که من ندیده ام.” او اغلب متوقف شد و پس از یک سخنرانی یا نامزدی عمومی به خوبی wishers که می خواهید به او بگویید که چگونه هیجان زده آنها دستاوردهای خود را. به ببینید که چگونه خوشحال است که باعث می شود مردم یک “امتیاز” او می گوید: “در جهان است که اغلب دشوار و سخت است.”

برای 25 سال class reunion 2012, آقای Bostic را در دانشگاه هاروارد همکلاسی—که شامل سه دولت اوباما با اعضای کابینه—انتخاب او را مارشال, یک نشانه ای از رابطه بالا خود را. “من نمی دانم هر کس دیگری که تا به حال بسیاری از دوستان در کلاس ما و بسیاری از دوستان در سراسر گروه های مختلف گفت: Mr. Donovan.

تغذیه مقامات گفته اند که آنها در حال کار سخت به آدرس فقدان تنوع در صفوف خود از جمله احساس خصومت به اقلیت ها و زنان در اقتصاد حرفه ای به طور گسترده تر. کارکنان و رهبری که بهتر منعکس کننده این کشور محدود خواهد شد و این پتانسیل برای نقاط کور در هر یک از بانک فدرال ارزیابی آنها می گویند.

به عنوان مثال آقای Bostic با اشاره به مطالعات تاثیر استرس در تصمیم گیری است. چرا که مردم فقیر هستند تاکید کرد بیشتر از دیگران “این نباید تعجب آور است که خود تصمیم گیری رنج می برد گفت:” آقای Bostic. “واقعیت که نفوذ نمی کند تا آنجا که آن را باید” در سیاستگذاری محافل پیشرو به سیاست انتخاب است که تکیه بر فرضیات ناقص است.

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>