بسیاری از میلیون ها نفر از افرادی که به طور ناگهانی به کار از خانه در حال مبارزه با یک مرز جدید: 24/7 شرکت کودکان و angsty گی آنها معمولا می تواند بسته به مدرسه. در حالی که برخی از خانواده ها به طور متناوب بیرون کشیدن مو خود را و یا پیدا کردن چوبه دار طنز در موقعیت های استرس زا به عنوان خستگی در حل و فصل وجود دارد نیز انفجار خلاقیت است. در چینو ولی کالیفرنیا در یک گروه از بالا به دانش آموزان داده می شود آن جامعه امید که آنها می توانید هماهنگی با هم – حتی اگر آنها مایل از هم جدا هستند.

زمانی که چینو ولی Unified School District لغو سالانه کرال جشنواره برنامه ریزی شده برای روز شنبه, مارس 18 دبیرستان مجلسی خوانندگان نمی نزول به ناامیدی. به جای آنها قرض گرفته شده از یک صفحه از اریک Whitacre مجازی گروه کر که عرضه این ایده حدود یک دهه پیش. با استفاده از کنفرانس تکنولوژی به رکورد فردی خود را در بخش نوجوانان به نظر می رسد “هم به عنوان یک خانواده دوباره” برای انجام یک نسخه از اسرائیل Kamakawiwo’ole را “بیش از رنگین کمان” a cappella از خود جدا خانه و آن در یوتیوب منتشر شده.

آنها قطعا به کسانی که از ما در خانه گیر کرده همه خوب احساس می کند با این یکی – که نیست در حسرت بازگشت به آن سرزمین ما یک بار از خواب در یک لالایی? ما باید بیشتر از این رنگین کمان از وعده به تعادل اخبار نگران کننده از این زمان است. آنچه را که شما دیده می شود آنلاین که به شما الهام بخش?

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net