پیدا کردن یک علت اجاره یک فعال

در سراسر جهان انتخاب فعالان در موضعی مسائل مهم و پیدا کردن راه هایی برای تجمع بیشتر مردم اطراف خود را مشاهده کنید. بسیاری از انقلاب شروع شده توسط این فعالان و برخی از آنها تا به حال نتایج برجسته – تغییر رژیم در مصر به عنوان مثال. انقلاب آغاز شده و در FB اگر اشتباه نکنم و فقط گسترش مانند آتش سوزی. اما در سمت تلنگر, شده اند وجود دارد چند دیدنی شکست… به مسائل زیست محیطی است که طاعون زمین, به عنوان مثال. تغییر آب و هوا یک واقعیت است و شده اند وجود دارد یک سری از گرتا Thunberg است که صحبت از مسائل مشابه در بسیاری از اجلاس سازمان ملل متحد منجر به هیچ جا. صلح سبز آغاز شده به عنوان یک سازمان فعال … اما فقط بدل به چیز دیگری.

نزدیک, صفحه اصلی, در هند فعالیت تبدیل به یک ابزار سیاسی است. مخالفان امروز می یابد علت و اجاره یک فعال به جلویی آن :(. یک صدای جیر جیر در مورد خانم Medha Patkar سفر در سراسر کشور برای ضد کا تظاهرات ساخته شده من فکر می کنم از فعالان به عنوان یک گروه و همچنین در مورد علل آنها برای مبارزه با…

من برای اولین بار شنیده ام خانم Patkar راه بازگشت در دانشگاه و من بسیار تحت تاثیر قرار. من فکر کردم من باید به عنوان خوانده شده تا در مورد سردار Sarovar سد و پیدا کردن یک راه برای حمایت از او. من در سال سوم دانشگاه بود و چند چیز دیگر در جریان بنابراین فکر یک فکر باقی مانده. سپس در ماه ژانویه این سال دیدم خانم Medha Patkar در تریواندروم فرودگاه. ما تا به حال گرفته Spicejet پرواز و ما او را دیدم در چمدان چرخ فلک. توشه برای اولین بار به می رسند. او در زمان کیسه و تقریبا فرار از فرودگاه بدیهی است که در عجله بسر می رسانید. به عنوان تاکسی در زمان ما به هتل ما شاهد چند ضد کا پوستر و قابل درک است که او احتمالا می آیند به آدرس آن دسته از مردمی است.

من هیچ مسائل با فعالان گرفتن آوازی در مورد علل عزیز به آنها …. اما من می خواهم به دانستن نتایج ! ستاره فیلم قرض خود را 1000 وات لبخند و فربه اسلحه به علل درست زمانی که فیلم خود را در حال انتشار است. معروف ترین ستاره که از آغاز روند Aamir Khan. تبدیل شده تا در برخی از تصادفی رالی به صورت تصادفی “علت” تنها زمانی که خود را فیلم بود منتشر شد. پس از آن صنعت فیلم نمیفهمد این “ارزان” روابط عمومی ابزار و استفاده می شود/با استفاده از آن به طور کامل – به یاد داشته باشید Padmavat(من) ? همه که سر و صدای فوت کردن به عنوان به زودی به عنوان راجستان انتخابات و یا برخی از دولت انتخابات انجام شد و همه به خانه رفت غنی تر است. شیرین.

قطع به ضد کا تظاهرات که در JNU … بود و آن را ضد کا و یا آن را هزینه-افزایش اعتراض ؟ ببخشید من به عنوان من هنوز نامشخص است. اما خانم Padukone زمین در میان آن به دنبال به عنوان زیبا به عنوان افراد بدون مورد علاقه او “Chapaak” نگاه به حمایت از هر آنچه که باعث می شود دانش آموزان معترض بودند ، علاوه بر این او را بی مزه حساس و کاملا سبک و نظر در مورد “Chapaak” نگاه (اسید قربانیان تحت فوق العاده ای ضربه آن را در یک نگاه) است که در آن او در حال حاضر ؟ فیلم او منتشر نمی دانم اگر آن را به خوبی یا نه اما او مطمئن شوید که تعداد زیادی از مردم به تماشای آن و هی او موجودی بانکی رو beefier. بودند بسیاری وجود دارد که در آن زمان که صحبت از Deepika را دید و ستون فقرات و غیره … آیا فیلم او حداقل حساس و موها شما را به درد اسید قربانیان ؟ این است که هر کسی در نظر گرفتن این موضوع از اسید حملات و گرفتن قوانین تغییر برای پایان دادن به این انتقام وحشیانه تاکتیک های استفاده شده توسط برخی از شیاطین ؟ تماشای فیلم – چک خوردن پاپ کورن – چک ستایش Deepika نگاه بررسی کنید و به یاد, به کمک اسید قربانیان حمله یا خود را به علت آنچه که ؟ ؟ ؟ ؟

منتظر سر و صدا به حل و فصل و به زودی به شما در پیدا کردن علت فراموش فعالان’ از بین رفته اند و همه چیز خوب است و آماده برای انتخابات آینده/تغییر در قانون/تغییر در رئیس جمهور/تغییر در کالج. در میان این همه انبه مردم مثل من و شما از دست دادن دوستان و اتلاف وقت و مسن تر رشد می کنند.

بزرگترین باهم-فعالیت های که انجام شده است در رابطه با حقوق و حتی چاق منافع ملل متحد است. آن را بی دندان و نخست املاک و مستغلات و twiddling آن شست. این ساعتهای بی سر و صدا به عنوان چین gobbles تا تبت بدون آروغ; wrings آن دست خود مانند یک دوشیزه در پریشانی در حالی که امریکا بمب لائوس در طول جنگ ویتنام برگ انفجار مهمات در پشت به ادامه نقص عضو و قتل مردم آن snores در حالی که محصولات GM را به آفریقا به عنوان یک راه حل برای سوء تغذیه; آن farts در حالی که کودک قاچاق می رود; منتظر مانند یک عروس خجالتی در حالی که داعش می رود در داد و بیداد …. این فهرست بی پایان است. سازمان ملل مرده است. زمان کسی unplugged آن و جایگزین کردن آن با چیزی است که کار می کند.

فعالان در هند از خواب بیدار بوی علت ! شما متاسفانه از دست داده و تمام اعتبار. عمل خود را با هم کار نسبت به نشان دادن برخی از نتایج و پس از آن خواهیم دید ….. آیا سرنوشت گرفتن با Kamra? فقط درخواست.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de