پیدا کردن یک تعادل: درمان Covid-19 نباید منجر به محرومیت از بیماری های دیگر

با تعداد Covid-19 نفر در کشور عبور از 2000 روز چهارشنبه هفت روز آینده بسیار مهم خواهد بود. وجود دارد یک مسابقه در برابر زمان برای شناسایی عفونت خوشه انجام دقیق تماس ردیابی و اجرای تنگ قرنطینه اقدامات است. این قابل فهم است به همین دلیل است که مقامات بهداشت و درمان تمرکز منابع برای مقابله با این بیماری همه گیر. اما, به عنوان یک نتیجه, برخی از بیماران نیاز به غیر Covid-19 درمان در حال قفل شده است. با اکثر OPDs و بهره برداری تئاتر بسته با بسیاری از بیماری های مهم مانند سرطان و ایدز و نارسایی کلیوی هستند که محروم از درمان و یا قادر به دسترسی به صرفه جویی در زندگی دارو.

درست است یکی باید مراقب باشید در مورد Covid-19 عفونت در بيمارستان ، اما یک بیمار سرطانی نمی تواند به تعویق انداختن درمان ترس از coronavirus. به طور مشابه بیماران مبتلا به HIV قادر به دسترسی به آنها دارو های خود را به سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد که منجر به co-عوارض. محرومیت از درمان به غیر Covid-19 مواردی می تواند دیدن یک افزایش شدید در غیر coronavirus مرگ و میر. همچنین هشدار دهنده در حال گزارش ها که چندین ایالت را محدود توسعه خدمات واکسیناسیون فرزندتان و حوش زایمان بررسی یو پی اس. تعداد زیادی از کودکان را در حال حاضر از دست رفته خود را واکسیناسیون فرزندتان برای ماه مارس و این به خطر می اندازد سلامت کلی خود را – به خصوص اگر آنها در حال نوزاد. به طور مشابه محروم مادران انتظار از حول و حوش زایمان مراقبت می تواند افزایش در مرگ و میر مادران.

بنابراین کاهش دیگر خدمات بهداشتی و درمانی به عنوان منابع منحرف هستند به Covid-19 منجر به جدی غیر coronavirus بهداشت عمومی عوارض پایین جاده. هند را پوشش بهداشت و درمان است که هنوز هم زیر پر و بیماران اغلب به سفر صدها کیلومتر به درمان. یکی می داند تعویق انداختن عمل جراحی و یا روال بررسی یو پی اس در میان همه گیر. اما مقامات باید اطمینان حاصل شود که خدمات برای موارد اضطراری و یا بدحال هستند قطع شود.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>