پول کثیف: سیاه, پول می شود, آخرین مشکوک به عنوان یک حامل coronavirus 😊

دو sethjis, Rokraji و Daulatji بحث در مورد آخرین شایعه در انگور با توجه به گسترش coronavirus.

Rokraji: شنیده ام شما آخرین? رسانه های اجتماعی – که پلت فرم برای دروغ و زباله – در حال حاضر گفت که پول نقد به خصوص اعلام نشده نقدی و یا سیاه و سفید پول می تواند حامل coronavirus.

Daulatji: آیا شما فکر می کنم آن را جعلی خبر ؟ خواهم که زباله برخی از مردم شروع به گسترش است که روزنامه ها می تواند گسترش ویروس که پزشکان ثابت کرده است که همه مزخرف.

Rokraji: همچنین می تواند اب زیر کاه اطلاعات غلط گسترش آن-walas به همه ما با پول سیاه به معنای واقعی کلمه به پاک آمده و اعلام ما نامعلومی غنیمت برای ترس از ویروس.

Daulatji: شما نمی توانید چیزی را از این همراهان که در حال بیش از حد chalak نصف برای خوب خود را. اما یک چیز من پازل. چطور آن را تنها پول سیاه که قرار است به حمل coronavirus? چرا به طور منظم حلال مالیات-پرداخت-نقدی نیز حامل? چگونه می توانید این رفو ویروس تفاوت بین این دو است ؟ آن را به عنوان هر چند kambakht مخلوق کردم خارجی-بازگشت و در رشته خبره حسابداری یا هر چیزی.

Rokraji: یکی از نظریه ها این است که پول و یا مالیات-پرداخت-نقدی دریافت نمی کند ویروس ها و گسترش آن به دلیل وجود ندارد که بسیار از آن همه با هم جمع شده بودند در یک مکان.

Daulatji: جمع آوری با هم در یک مکان ؟ منظور شما مانند کسانی که هزاران نفر از جماعت بچه ها که تمام شد cooped در Nizamuddin در دهلی و سپس رفت و در اطراف گسترش این ویروس در سراسر کشور ؟ مرسی. من می دانستم که هرگز اجتماعی فاصله لازم بود برای paisa و همچنین برای مردم است. پس چگونه شما در حال برنامه ریزی به لحاظ اجتماعی فاصله خود را stashed ویروس-حمل غارت ؟

Rokraji: من برنامه ریزی برای پک کردن همه stashed ویروس-حمل لوت به سوئیس است که در یک فاصله امن از ما.

Daulatji: اما نمی خواهد شما باید برای رسیدگی به خود را stashed لوت به ارسال آن به سوئیس?

Rokraji: آره. من یک قطعه خاص از PPE – تجهیزات حفاظت شخصی – بنابراین من لازم نیست به لمس لوت خودم.

Daulatji: بدون شوخی. چه قطعه خاص از PPE به نام ؟

Rokraji: یک bargepole …

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im