‘من را پر می کند با غرور’: مجسمه جدید جایگزین انگلستان تاجر برده

لندن

یک هنرمند ساخته یک مجسمه از یک زندگی موضوع معترض در بالای ازاره در شهر بریستول که قبلا اشغال شده توسط یک مجسمه از یک تاجر برده.

مارک کوین ایجاد زندگی به اندازه رزین و جراحی مثل جن رید یک مبارز عکس ایستاده در ستون پس از تظاهرکنندگان کشیده پایین مجسمه ادوارد Colston ریخته و آن را در بریستول را هاربر در 7 ژوئن.

مجسمه با عنوان “افزایش قدرت (جن رید)” ساخته شد و قبل از سحر روز چهارشنبه بدون نیاز به تایید از مقامات شهرستان.

خانم رید که به بازرسی شباهت او گفت: “آن چیزی که من را پر می کند با غرور و افتخار است.”

“من فکر می کنم این شگفت انگیز است,” او گفت:. “به نظر می رسد مانند آن متعلق وجود دارد. به نظر می رسد مانند آن بوده است وجود دارد برای همیشه لطفا برای.”

گاردین گزارش داد:

پس از رسیدن در دو کامیون قبل از 5 صبح یک تیم از 10 نفر مشغول به کار به سرعت به نصب این رقم از [خانم] رید, که گفت که او تا به حال شده است مخفیانه کار با [آقای] کوین در این ایده برای هفته ها. آن را به عنوان یک شگفتی کامل به مقامات که هنوز برای اعلام برنامه های خود برای محل.

یک مقوا پلاکارد مطلب “سیاه و سفید زندگی می کند هنوز هم مهم” قرار داده شده در پایین ستون.

مدت کوتاهی پس از این وسایل نقلیه سوار دور [خانم] رید ایستاده بود در مقابل مجسمه با مشت خود را در هوا. “این فقط باور نکردنی,” او گفت:.

پس از برنامه ریزی دقیق برای اطمینان از این مجسمه می تواند بنا به سرعت به اندازه کافی به آن را در محل قبل از مقامات وارد, وسایل نقلیه چپ صحنه و حدود 15 دقیقه بعد از آنها وجود دارد. “من فقط می دانستم که قرار بود به اتفاق می افتد گفت: [خانم] رید. “آنها بسیار کارآمد است.”

آقای Colston بود 17th-century تاجر که به ثروت حمل و نقل بردگی آفریقایی در سراسر اقیانوس اطلس به آمریکا در بریستول مبتنی بر کشتی. پول خود را بودجه مدارس و موسسات خیریه در بریستول 120 مایلی جنوب غربی لندن است.

سرنگونی مجسمه خود را بخشی از یک جهان فرضی با نژاد پرستی و برده داری موجب مرگ یک مرد آمریکایی جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس است.

آقای کوین یکی از بریتانیا شناخته شده ترین مجسمه سازان گفت: خانم رید به حال “ایجاد مجسمه هنگامی که او ایستاده بود در ازاره و مطرح بازوی او در هوا. در حال حاضر ما در حال متبلور است.”

گاردین گزارش داد:

کمین مجسمه سازی است که به احتمال زیاد دوباره بحث بر سر مجسمه سازی عمومی در انگلستان آغاز شد که با سرنگونی این Colston رقم پنج هفته پیش. صبح روز چهارشنبه پلیس گفت: آنها تا به حال هیچ شکایتی و آن را “یک موضوع برای بریستول شورای شهر.”

ماروین ریس شهردار این شهرستان با صدور بیانیه ای گفت که “آینده از پایه ستون و آنچه بر روی آن نصب شده باید تصمیم توسط مردم از بریستول.” او گفت: این مجسمه بود “کار و تصمیم مستقر در لندن هنرمند” و افزود: “آن بود و نه درخواست شده و اجازه داده نشده بود برای آن نصب شود.”

اما او را متوقف کوتاه گفت که این شورا خواهد عمل به آن را حذف کنید.

مقامات شهرستان صید این Colston مجسمه از بندر و می گویند از آن خواهد شد قرار داده شده در یک موزه همراه با پلاکارد از زندگی ماده تظاهرات.

آقای ریس بازیگران شک در این که آیا این تندیس جدید خواهد بود مجاز به ماندن بگیرید.

“این خواهد بود انتقادی به ساخت یک شهرستان است که به کسانی که در حال وجد آمدیم در مجسمه کشیده پایین کسانی که همدردی با حذف آن هستند اما تاسف در چگونه از آن اتفاق افتاد و کسانی که احساس می کنید که در آن حذف آنها از دست داده ام یک تکه از بریستول می دانند و به همین دلیل خود را” او در بیانیه ای گفت.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. مواد از نگهبان استفاده شده در این گزارش است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de