من تا به حال مبارزه با پدرم از طریق تلفن. در حال حاضر این به خودی خود منحصر به فرد است, پدر من disapproves از بسیاری از آنچه من انجام می دهم اما در این مورد آنچه که از آن ساخته شده ویژه بود که من مخالف چیزی است که او برنامه ریزی برای انجام. بود که به بیرون رفتن و خرید مرغ با Covid-19 در هوا.

در حال حاضر این است که من نمی فهمم پدر من. یا نسل او. این است که یک گروه از افرادی که internalised های مختلف مفهوم پذیرش ریسک. جهانی که زندگی در آنها را مجبور به تحمل یک سطح بالایی از خطر شما تا به حال سوار شدن به یک سرعت اتوبوس با تعادل در لبه آخرین پله برگزاری sweatily بر روی یک میله را با بینی جوجه اشیانه در برخی از غریبه بغل آن بود یا این یا به کار نمی رود. آنها به ما اجازه بازی کریکت در خیابان با ماشین نورد با آنها تماس نمی برای پیدا کردن که در آن ما هر چند دقیقه از آنجا که ما تا به حال هیچ گوشی های تلفن همراه و خطوط ثابت کار نمی کند بسیار به هر حال.

آنها بزرگ شده اند تا شاهد مرگ مردم خیلی بیشتر از ما تصادفی بدخیمی جهان است که فقط بخشی از سر و صدای پس زمینه برای آنها باید ما توقف زندگی به این دلیل آنها می گویند آخرالزمان بر روی کاغذ هنوز و ما باید در مقابله با آن زمانی که آن را در اینجا و در حال حاضر من احتمال کشته شدن توسط یک گلدان گل در حال سقوط از طبقه سوم بالکن مستقیم بر سر من بالاتر از این coronavirus چیزی که من می خواهم. مرغ نیست فقط رفتن برای پیاده روی به محل ما.

امداد رسانی عمومی نمی باشد برای تغییر این مدل ذهنی از خطر است. هر janata مقررات منع رفت و آمد در نهایت شکسته شود چرا که مردم از یک سن خاصی تناقض است که بیشتر در معرض خطر نمی خواهید به آن را به طور جدی. اضافه کردن به آن WhatsApp تئوری های توطئه که رشد در تایید تعصب و پس گفت: این و که و آنچه که ما را به یک بمب ساعتی که ساعت در حال حاضر فقط یک تیک قبل از مگس.

تنها راه مکالمه است. صحبت کردن با بزرگان خود را. به آنها “یا Gabbar Singh شما را دور” مکالمه آنها یک بار به شما داد. استفاده از هر احساسی atyachaar ترفند شما می دانید که با این نسخهها کار بر روی آنها قبول شما بیش از حد واکنش (اصلا به آن کاری بیهوده علم استدلال) اما هنوز هم اصرار دارند که آنها در خانه بمانند. چرا که در نهایت چه خواهد شد آنها را به ماندن در خانه امن نخواهد بود عناوین یا PM یا مدل های ریاضی از چه کسی است. آن را به شما خواهد بود.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de