مبارزه با “نامرئی آتش’: که چرا بهشت آماده است برای کوروناویروس.

پس از آتش سوزی سوخته شهر خود را در سال 2018 مردم از بهشت کالیفرنیا مصمم بودند به بازسازی.

در حال حاضر COVID-19 همه گیر را تهدید می کند آن شکننده حال پیشرفت است. رو به یکی دیگر از فاجعه به زودی پس از آتش اردوگاه ساکنان و مقامات محلی به اشتراک گذاشتن نگرانی بیش از مصائب پیش رو و در عین حال اعتماد آنها را به استقامت – جمعی حل و فصل متولد جمعی سختی.

“در ابتدا شما فکر می کنم” ما فقط رفت و از طریق یک فاجعه و در حال حاضر این کار؟'” می گوید: Jody جونز, یک عضو شورای شهر که شهردار هنگامی که دوزخ زده. او و شوهرش را از دست داده و خانه خود را به شعله های آتش. “در همان زمان این جامعه کشیده شده است مقدار زیادی از قدرت از آنچه که ما از طریق رفت و کمک خواهد کرد که ما از این طریق دریافت کنید.”

بین این دو بحران پت Zinn بازنشسته مدیر بانک که جان سالم به در خانه شعله نظر coronavirus مراتب کمتر شوم.

خانم Zinn همیشه نگه می دارد کوچک انبارهای کاغذ توالت تمیز کردن حلال ها و مواد غذایی کنسرو شده در دست است. او همیشگی آمادگی مشتق در بخشی از خاطرات دوران کودکی از سهمیه بندی در طول جنگ جهانی دوم است. او آرامش را در مورد کوروناویروس مطرح می شود, در بخشی از زندگی از طریق فلج اطفال بیماری همه گیر در حالی که در حال رشد در جنوب کالیفرنیا.

“مردم من سن ما شده است را از طریق زندگی است. ما می دانیم که این یو پی اس و فراز زندگی,” او می گوید.

بهشت, کالیفرنیا.

بنیاد بتن افزایش از خاک زیادی همراه Sunburst درایو را پشتیبانی یک خانه سه اتاق خوابه که Jada و اعطای Keeter تماس بگیرید صفحه اصلی یک روز. تا یک ماه پیش این زن و شوهر تصور می کردند که بعد می رسند کریسمس. سپس کالیفرنیا فرماندار تحمیل ایالت اقامت در خانه سفارش در پاسخ به شیوع کروناویروس و در حال حاضر آنها تعجب می کنم اگر جدول زمانی خود را ممکن است به عنوان خیالی به عنوان بابا نوئل.

“ما هنوز هدف برای کریسمس, اما آن را کمی سخت به می دانم که اگر وجود خواهد داشت هر گونه تاخیر” خانم Keeter می گوید. او ایستاده بود در کنار شن رانندگی منجر به ملک به عنوان شوهر بازرسی بنیاد دیوار. “ما امیدواریم که برای بهترین است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

خود را مصمم نشان دهنده خوش بینی مشترک احساسات در شمال کالیفرنیا شهر بهشت که در آن کشنده ترین و مخرب ترین آتش سوزی در دولت سابقه در نوردید on Nov. 8, 2018. فروغ به کشته شدن 85 نفر نابود برخی 14,000 خانه و مجبور به تخلیه بهشت را 27,000 ساکنان همراه با دیگر 23,000 از جوامع اطراف.

هفده ماه بعد به عنوان شهر در تلاش برای بازسازی و جمعیت آن نشانگر حدود 3000 این COVID-19 همه گیر را تهدید می کند بهشت را شکننده حال پیشرفت است. رو به یکی دیگر از فاجعه به زودی پس از آتش اردوگاه ساکنان و مقامات محلی به اشتراک گذاشتن نگرانی بیش از مصائب پیش رو و در عین حال اعتماد آنها را به استقامت – جمعی حل و فصل متولد جمعی سختی.

“در ابتدا شما فکر می کنم” ما فقط رفت و از طریق یک فاجعه و در حال حاضر این کار؟'” می گوید: Jody جونز, یک عضو شورای شهر که شهردار هنگامی که دوزخ زده. او و شوهرش را از دست داده و خانه خود را به شعله های آتش. “در همان زمان این جامعه کشیده شده است مقدار زیادی از قدرت از آنچه که ما از طریق رفت و کمک خواهد کرد که ما از این طریق دریافت کنید.”

این مستند حکم که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام مارس 19 منجر به بسیاری از دولت کسب و کار بستن مدارس و تغییر کلاس های آنلاین. در بهشت توقف از زندگی تیره و ابر آلود آینده برای ده ها تن از بیش از 200 کسب و کار است که باز پس از این آتش سوزی ، مدرسه منطقه با نیمی به عنوان بسیاری از دانش آموزان به عنوان قبل از فروغ دیده است آن سال تحصیلی طرح میتوانست یک بار دیگر.

تحت ایالت منظور ساخت و ساز باقی مانده است “ضروری” سرویس را قادر می سازد سازندگان خانه به کار ادامه خواهد داد. برای Keeters که خانه سوزانده خبر خوب این است خو بالقوه برای وقفه در زنجیره تامین مواد ساخت و ساز.

“هستند بسیاری از سوالات در مورد همه چیز در حال حاضر” خانم Keeter می گوید: “و ما همه انتظار برای دیدن آنچه که پاسخ خواهد بود.”

ان هرمس/کارکنان

نشانه اعلام لغو بهشت دبیرستان رویداد در تاریخ 13 مارس سال 2020 در بهشت کالیفرنیا. این دبیرستان افتتاح شد درهای خود را در پاییز سال 2019 پس از بهشت شد تا حد زیادی تخریب شده در اردوگاه آتش. بهشت دبیرستان به تازگی به نزدیک دوباره با توجه به تهدید coronavirus.

“نامرئی آتش”

بهشت را بازیابی به دست آورده حرکت در ماه ژانویه با افتتاح ساختمان مرکز تابآوری در یک خالی شعبه بانک است. این مرکز به عنوان یک فروشگاه توقف برای ساکنان به دست آوردن مجوز ساخت مسکن کمک و راهنمایی های برنامه ریزی برای سرعت بخشیدن به ساخت و ساز خانه.

همه گیر کاهش پیدا کرده است و این مرکز کار می کنند به عنوان شهر مقامات آگاه از اجتماعی فاصله دستورالعمل کارکنان را کاهش داده و محدود بازدیدکننده داشته است به قرار ملاقات برنامه ریزی شده. کمتر از 90 جدید خانه رفته اند تا در سال گذشته و حتی به عنوان whir از اره مدور و گزارش ناخن اسلحه گواه ساخت و ساز مداوم سرعت کاهش یافته است.

“ما نمی توانیم اجازه بازسازی را متوقف می گوید:” اریک Reinbold بهشت, رئیس پلیس. او و همسر و سه فرزند خود را نقل مکان به یک شهر 15 کیلومتر پس از آتش گرفتن خانه خود را. “اما همه چیز را تحت تاثیر قرار شده است به یک درجه و یا دیگر و چیز بزرگ است, ما نمی دانیم که چه مدت از آن خواهد داشت.”

مقامات بهداشت ثبت شده 16 مورد از coronavirus در بوت-سیلور باو شهرستان از صبح روز دوشنبه هیچ یک رخ داده است در بهشت. آسیب از آتش سوزی بسته تنها سرویس کامل بیمارستان در شهر و در حالی که مراقبت های فوری درمانگاه شد که در ماه گذشته انجام آزمایشات COVID-19 فقدان نسبی خدمات پزشکی می افزاید: به اضطراب ساکنان.

“این مثل این است که نامرئی آتش می گوید:” ادی DeAnda یک فراگستر کارگر با یک فاجعه بحران مشاوره برنامه که در بهشت زندگی می کند. “این یک زمان استرس زا. فقط رفتن به فروشگاه مواد غذایی و نوع مردم نهاد در لبه.”

شیوع بیماری را مختل کرده است شهر را تلاش برای ترمیم آن بافت اجتماعی. مقامات شهرداری که تعطیل town hall را لغو و یا به تعویق افتاد سالانه جامعه جشنواره است. بهشت دبیرستان فارغ التحصیلی مراسم برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن می تواند شامل سالمندان دریافت دیپلم با تعیین وقت قبلی و نه در یک گروه جشن.

مدرسه منطقه استقبال حدود 1600 از آن 3,300 دانش آموزان در ماه اوت است. ماه گذشته, سه ماه قبل از دولت stay-در-خانه سفارش به اثر رفت مدیران بسته در کلاس های درس و معلمان روشن به آنلاین آموزش.

دبیرستان باز می شود هر روز صبح روز هفته به دانش آموزان اجازه می دهد تا انتخاب کنید تا لپ تاپ ها و نقاط بی سیم. اما اختلال در دوم راست, مدرسه سال راکد شده است که این مشکلات برای دانش آموزان به عنوان بسیاری از خانواده ها آواره آتش هنوز هم در تریلر زندگی می کنند و یا دیگر مسکن موقت در خارج از بهشت است.

“عاطفی ما ذخایر در حال حاضر کمی کمتر از هر کس دیگری می گوید:” تام تیلور سرپرست منطقه. او گفت: معلمان برای تغییر انتظارات خود را از دانش آموزان است. “ما نمی توانیم فشار بیش از حد سخت است. ما فقط باید به قبول آنها نمی خواهند یاد بگیرند در همان سطح است.”

دبیرستان فارغ التحصیلی مراسم در ماه ژوئن گذشته و هفت ماه پس از آتش اردوگاه ارائه یک وحدت لحظه برای دانش آموزان و ساکنان به طور یکسان. مایک اروین مدرسه اصلی نگرانی که کلاس 2020 – از جمله جوانترین پسر – می تواند دست در یک مراسم گرامی گذشت.

تصور پسرش پیاده روی به سوی او در شروع مرحله آقای اروین می گوید: “من واقعا به دنبال به جلو به بچه من در آغوش بگیرند.”

ان هرمس/کارکنان

مدیر دبیرستان مایک اروین غرفه در خارج از دفتر کار خود در پایان روز مدرسه در تاریخ 13 مارس سال 2020 در بهشت کالیفرنیا. این دبیرستان افتتاح شد درهای خود را در پاییز سال 2019 پس از بهشت شد تا حد زیادی تخریب شده در اردوگاه آتش.

“ما در رفتن نگه دارید”

فروش تفنگ را افزایش داده اند در باله های خز و پر, ورزش در هفته از بهشت ساکنان شروع زندگی تقریبا به طور کامل در داخل خانه. صاحب مغازه کریس اصلی ارائه می دهد یک دهن کجی کردن توضیح برای راش.

“مردم در حال خرید سلاح گرم و مهمات برای محافظت از خود کاغذ توالت,” او می گوید. اردوگاه آتش در امان ماند و اگر نگران تاثیر این بیماری همه گیر در تامین بهشت بومی است مصمم ایمان در شهر انعطاف پذیری است. “ما از طریق بسیاری بوده است اما ما در رفتن نگه دارید نگه دارید در زنده ماندن.”

خرید اینترنتی از مستند سفارش در رستوران ها و کافه ها و کسب و کارهای دیگر ظهور خواهد کرد در هفته های آینده و ماه. به خانم جونز سابق شهردار frets در مورد اقتصاد محلی او یابد و دلیلی برای امید در حدود 700 مجوز ساخت و ساز در این شهر صادر شده برای ساخت و ساز خانه از آتش است.

“Coronavirus را ترک کرده است همه ما احساس کمی در برزخ,” او می گوید. عدم اطمینان به گسترش تاریخ اتمام از خانه جدید است که او و همسرش در حال ساختمان است. “اما اگر ما می تواند ساخت و ساز رفتن پس ما می توانیم آب و هوا این چالش بیش از حد.”

در آتش را پس از 10 از 21 افسران در این شهر نیروی پلیس ترک به دنبال شغل جدید و یک شروع تازه است. در حال حاضر هدایت این بخش از طریق یک نوع متفاوت از سختی آقای Reinbold متکی بر درس های آموخته شده از آن در اوایل فاجعه اصرار افسران او قابل رویت باقی می ماند برای اطمینان جدا ساکنان.

“این نیست که پس از سانحه به عنوان آتش هنگامی که ما از دست رفته بسیاری از جامعه ما در یک ماده از ساعت, می گوید:” آقای Reinbold که استخدام سه افسر پلیس در ماه های اخیر. “اما مردم از ترس فکر کردن در مورد که در آن ما می تواند تا پایان, بنابراین شما می خواهید به آنها را نشان می دهد ما در اینجا هستیم و آنها به تنهایی نیست.”

شکسته خطوط برق متعلق به Pacific Gas & Electric Co. مشتعل آتش اردوگاه و در ماه گذشته این شرکت گناه التماس کرد تا 84 فقره قتل نفس غیر ارادی. اخبار بدستآمده خاموش واکنش حتی در کالیفرنیا به عنوان همه گیر غالب عناوین و توجه عمومی است.

مارتین Kuz/کریستین ساینس مانیتور

پت Zinn بازنشسته مدیر بانک می ایستد در مقابل خانه اش در بهشت کالیفرنیا در مارس 27, 2020. او جان سالم به در خانه یک آتش سوزی که از بین برود بسیاری از شهر در نوامبر سال 2018 است. با اشاره به COVID-19 همه گیر او می گوید: “این چیزی است نسبت به آتش.”

بین این دو بحران پت Zinn بازنشسته مدیر بانک که جان سالم به در خانه شعله نظر coronavirus مراتب کمتر شوم. “این چیزی است نسبت به آتش” او می گوید.

خانم Zinn همیشه نگه می دارد کوچک انبارهای کاغذ توالت تمیز کردن حلال ها و مواد غذایی کنسرو شده در دست است. او همیشگی آمادگی مشتق در بخشی از خاطرات دوران کودکی از سهمیه بندی در طول جنگ جهانی دوم است. او آرامش را در مورد کوروناویروس مطرح می شود, در بخشی از زندگی از طریق فلج اطفال بیماری همه گیر در حالی که در حال رشد در جنوب کالیفرنیا.

“مردم من سن ما شده است را از طریق زندگی است. ما می دانیم که این یو پی اس و فراز زندگی,” او می گوید. او می افزاید: با یک لبخند “من خوشحالم که من در نیویورک است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im