زمانی که Noel وبستر ملاقات با آتش آنها شگفت زده شدند در ساز و برگ خود را.

آقای وبستر فرهنگی آتش پزشک که متعلق به Yuin گروه بومی قرار بود برای نشان دادن تکنیک های جوامع بومی در اینجا استفاده می شود برای هزاران سال: چگونه برای تنظیم شدت کم می سوزد که کمک به جلوگیری از بزرگتر bushfires در حالی که حفظ زیستگاه برای حیات وحش است. اما در عوض سنگین ایمنی دنده فرهنگی, پزشکان خواهد شد پوشیدن تی شرت و شلوارک و پابرهنه راه رفتن – به بهتر سنج گرمای شعله های آتش و جهت باد.

بومی آتش پزشکان “خواندن این سرزمین را گسترده” آقای وبستر می گوید. “داده است حق در اینجا.”

استرالیا خدمه آتش انجام پیشگیرانه می سوزد اما اغلب تلفات گیاهان بومی شتاب رشد گونه های مهاجم بیشتر در معرض bushfires. در حال حاضر به عنوان کشور جنگ بدترین حالت آن bushfire فصل در تاریخ ثبت شده است که سوخته بیش از 27 میلیون هکتار قدر آورده تمدید توجه به عملکرد فرهنگی سوزاندن. زوج با تجویز می سوزد و آنها می تواند کمک به جنگل های ترمیم و سهولت اثر تغییر آب و هوا و آتش و کارشناسان می گویند.

“این یک حرکت به سمت درک است که ما در طبیعت است که ما باید مسئولیت متقابل با طبیعت می گوید:” محقق جسیکا ویر. “ما باید این را به عنوان یک اجتماعی تغییر است.”

نورا استرالیا

Noel وبستر با اشاره غیر مستقیم یک خط که در آن کف جنگل تبدیل شده از سیاه به سبز از مرده به زنده است. بی ثمر اکالیپتوس, درختان, رنگ, زغال سنگ ایستاده بود به سمت شمال سوخته توسط یک bushfire ماه گذشته. به سمت جنوب فراتر از خط که در آن شعله های آتش متوقف شده بود و درخت و برگ و تافتز از چمن درخشید سبز در نور صبح.

گستره سالم زمین جان سالم به در برد با کمک از یک نوع متفاوت از آتش مجموعه ای از 18 ماه قبل توسط آقای وبستر. عضو Yuin گروه بومی و فرهنگی آتش پزشک او نظارت “سرد رایت” در این دستگاه از خصوصی بوتهزار خارج نورا یک شهر توریستی در استرالیا سواحل جنوبی منطقه.

آقای وبستر و یک تیم از هموطنان بومی آتش پزشکان روشن کم شدت آتش سوزی در بخش کوچکی از جنگل هر روز به مدت دو هفته. آنها نازک مرده چمن, برگها و شاخه های آن در جاهای دیگر تغذیه اخیر bushfire در حالی که مقدار کمی تکه های چمن و قلم بسیاری از نهال ها و درختان که ارائه جنگل را سایبان – به اندازه کافی زیستگاه برای حفظ حیات وحش است.

سیاه و سفید و سبز تقسیم به او گفتم فروغ مرده بود برای عدم سطح سوخت در منطقه آنها درمان می شود, یک پیروزی کوچک در یک bushfire فصل است که ادعا کرده است 33 زندگی نابود حدود 3000 خانه های سوخته بیش از 27 میلیون هکتار است.

“ما در مورد بحث مبارزه با آتش. اما برای التیام کشور ما نیاز به کار کردن با آتش” آقای وبستر می گوید. او با اشاره به “کشور” فراخوانی بومی ایده از زمین به عنوان یک فیزیکی و فضای معنوی که به انسان تعلق دارند. “مردم تنها می دانم که در مورد” بد ” که آتش از بین می برد خانه. ما آنها را می خواهید به دانستن در مورد آتش خوب.”

قدر این تابستان bushfires در معرض کمبود استرالیا در تلاش برای روشن شدن جنگل رشد بیش از حد از جمله وابستگی آن به شدت بالا مقیاس تجویز می سوزد انجام شده توسط سازمان های عمومی.

تلفات از infernos ها از ماه سپتامبر به ارمغان آورده تمدید توجه به بومی عمل فرهنگی سوزاندن. طرفداران نشان می دهد که بومی آتش روش زوج با تجویز می سوزد و می تواند کمک به جنگل های ترمیم و سهولت اثر تغییرات آب و هوایی در کشور است که ثبت آن در گرمترین و خشک ترین سال در سال 2019.

“این مایه تاسف است که آن را طول می کشد و ویرانی در این مقیاس به چشم مردم باز می گوید:” الیور کاستلو از بنیانگذاران Firesticks داد یک بومی آتش مبتنی بر شبکه در نیو ساوت ولز. “اما ما امیدوار خوب می تواند از آن آمده است.”

“جزئیات زمین”

ظهور استعمار غربی در کشور استرالیا در اواخر دهه 1700 شروع به هل دادن مردم بومی و سنت های فرهنگی خود را به این کشور حاشیه. روش های باستانی در میان گروه های بومی از کار کردن با آتش به پاک کردن و احیای زمین سر در گم مهاجران اروپایی که درک wildfire تنها به عنوان یک نیروی مخرب است.

کمی تغییر کرده است و دو قرن بعد. بومی آتش دریافت برنامه های کمیاب بودجه عمومی و فرهنگی سوختگی کوچک باقی می ماند در دامنه و محدود توسط قانون به زمین های خصوصی.

لیندا کارلسون که اجرا می شود بومی در زمین شورای Mogo, شهر ساحلی از 300 نفر از ساکنان جنوب نورا لینک ها را bushfire تحولات ناگهانی و عمده به کشور رها بومی آتش شیوه های.

“این می تواند مانع شده است,” او می گوید. آتش سوزی که پاره پاره از طریق جامعه در آستانه سال جدید سوزانده شورای دفتر و خانه از خانم کارلسون و چهار همکاران. “فرهنگی سوختگی می تواند کمک به بازگرداندن تعادل به زمین ما و نگهداری این آتش سوزی از خشم خارج از کنترل است.”

استرالیا طولانی برگزار شد سیاست سرکوب آتش – تلاش برای خاموش کردن bushfires به عنوان به زودی به عنوان آنها شروع – منجر به جنگل خفه با درختان و بوته است که دولت و سازمان های فدرال به دنبال نازک با کنترل می سوزد. آتش آخرین فصل بوتهزار خدمه در نیو ساوت ولز سوخته 395,000 هکتار یا کمتر از 3 درصد از کل منطقه را به آتش کشیدند توسط bushfires سراسر کشور در تابستان امسال است.

بیشترین تجویز آتش سوزی را پشت سر بگذارید پراکنده زیستگاه برای حیات وحش است. حرارت بالا می تواند تلفات بومی گیاهان و علف و در سرعت بخشیدن به رشد گونه های مهاجم بیشتر در معرض bushfires.

فرهنگی سوزاندن شامل کندتر مهربان روند. انتخابی سوزاندن با آتش پزشکان پرورش یک زیستگاه موزاییک است که محافظت از گیاهان و جانوران اجازه می دهد تا خاک برای حفظ رطوبت و اشکال شکاف در زمین است که عمل به عنوان firebreaks.

آقای وبستر یک جامعه بومی حمایت افسر در سواحل جنوبی منطقه ترک قبلی خود به عنوان یک پارک ملی رنجر در اعتراض به کنترل خود رایت برنامه. او توضیح می دهد که بومی پزشکان “خواندن این سرزمین را گسترده است.”

“این مقامات می گویند که آنها در حال کار کردن داده ها. اما داده است که حق در اینجا,” او می گوید: برگزاری کف دست خود را به سمت تاج. “شما باید به احساس کشور است.”

در نظر جسیکا ویر محقق ارشد در وسترن سیدنی دانشگاه که مورد مطالعه بومی آتش شیوه های فرهنگی سوختگی در یک بار التیام جنگل ها و نمایندگی حیاتی مطرح کنید با کشور است. “این یک حرکت به سمت درک است که ما در طبیعت است که ما باید مسئولیت متقابل با طبیعت” او می گوید. “ما باید این را به عنوان یک اجتماعی تغییر از جمله بخش عمومی بودجه برای مدیریت زمین.”

در کانادا و ایالات متحده شروع “megafires” تشدید تغییرات آب و هوا و جنگل سوء مدیریت احیا, علاقه, بومیان آمریکا, سوزاندن شیوه های. در, New South Wales, Firesticks داد یکی از استرالیا چند بومی آتش برنامه میزبان کارگاه های آموزشی برای آموزش فرهنگی سوزاندن به مالکان و کشاورزان و جامعه اند.

آقای وبستر است انجام شده یک زن و شوهر از تظاهرات سوختگی محلی برای خدمه آتش. او به یاد می آورد اولیه خود را در خود و بی توجهی به ایمنی دنده فرهنگی – پزشکان خواهد شد پوشیدن تی شرت و شورت و پابرهنه راه رفتن به بهتر سنج گرمای شعله های آتش و جهت باد. اما تردید خود را تکامل را به قدردانی از آنها به عنوان مشاهده سوزاند و او احساس کرد این امکان را برای همکاری های آینده.

“ما نه تنها می خواهیم برای کمک به جامعه ما بلکه جامعه گسترده تر,” او می گوید. “ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن سفر خود را با هم.”

توماس پیتر/ایسنا

الیور Costello از Firesticks داد (چپ) و یعقوب موریس که بومی استرالیا نشان فرهنگی سوزاندن در یک جنگل در Illaroo, New South Wales, استرالیا, Jan. 22, 2020.

“شروع شفا”

Leanne بروک ملک شبیه زمرد سراب درون سوخته چشم انداز غرب شهر یوللدوللا. عظیم bushfire زده این منطقه بین نورا و Mogo در اوایل دسامبر و بازگشت چهار بار بیش از پنج هفته بلعیدن صدها هزار هکتار و خواص ساکنان این نزدیکی هست.

در ماه ژوئن گذشته و پس از ملاقات با آقای وبستر در Firesticks داد کارگاه خانم بروک و شوهرش از او خواست به انجام یک سوختگی در 7 هکتار بسیاری است. در آن زمان زن و شوهر را دیدم تصمیم به عنوان یک راه برای تعمیق بومی خود ریشه. در نگاه به گذشته آنها اعتبار او را با صرفه جویی در خانه خود را, و آنها از نظر فرهنگی سوزاندن به عنوان یک درمان بالقوه برای این کشور bushfire بحران است.

“تجویز سوزاندن کار نمی کند می گوید:” خانم بروک یک مدیر پروژه با یوللدوللا بومی زمین شدند. “چه گزینه های دیگر? یکی که کار کرده و برای هزاران سال.”

بومی پزشکان مقاومت که یا فریم در بخشی به دلیل فرهنگی سوختگی نیاز به زمان بیشتر و تمایل به پوشش کمتر زمین از تجویز می سوزد. آتش محققان نشان می دهد که بافته دو روش ارائه می دهد بیشتر عمل گرا استراتژی برای رام bushfires.

نیو ساوت ولز صرف حدود 100 میلیون دلار (استرالیا; ایالات متحده آمریکا$67 میلیون) در تجویز سوزاندن. انتظار می رود افزایش در بودجه عمومی برای کاهش خطر تلاش – پاسخ به یک bushfire فصل است که دانشمندان به عنوان بدترین شرایط رکورد می تواند به تقویت فرهنگی سوختن است که طرفداران call دیر شده است.

به عنوان دود تند خو کت آسمان بالا کانبرا پایتخت کشور قانونگذاران وزن بودجه های پیشنهادی برای کاهش bushfire بلایای طبیعی از جمله بومی آتش برنامه های. خانم ویر ادعا میکند که شواهدی در حمایت از گسترش فرهنگی سوزاندن نهفته در تخریب گسترده در سراسر کشور است.

“این آتش سوزی شده است به طوری فوق العاده ای در مقیاس خود – و بسیاری از مردم شده اند – که من امیدوارم که آن را می توانید در مورد یک تعهد دراز مدت تغییر,” او می گوید.

آقای کاستلو درخواست 100 میلیون دلار در بودجه عمومی برای یک برنامه چهار ساله برای آموزش و پشتیبانی از 100 فرهنگی آتش پزشکان و کمک به bushfire بازیابی در بومی مناطق. او امیدوار است که سیاستگذاران را در نظر بگیرید که سرمایه گذاری در زمینه میلیاردها خرج آتش نشانی, بیمه ادعا و بازسازی جوامع است.

“من فکر می کنم ما باید بپرسیم که آیا استرالیا می توانیم به نگه داشتن انجام آنچه ما انجام داده ایم,” او می گوید. “زمین بیمار است. ما باید شروع به درمان در حال حاضر.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو