مبارزه اقتصادی در برابر چینی تجاوز: چرا تلاش برای محدود کردن واردات چین ممکن است نتیجه معکوس

اخیر چینی تجاوز در Galwan دره است طبعا مشتعل ما احساس خشم. خواستار اقدام تلافی جویانه آمده اند از تمامی. شده اند وجود دارد پیشنهادات خود را برای از بین بردن چین ساخته شده durables مصرف کننده و برای جلوگیری از خوردن مواد غذایی چینی. متاسفانه در حالی که زانو حرکت تند و سریع اقدامات ممکن است با استفاده از آنها به عنوان حرکات نمادین آنها عملا بی فایده به عنوان اقدامات تلافی جویانه.

قطع یا کاهش تجارت و شبیه اقتصادی اقدامات می تواند یک اثر تنبیهی تنها در صورتی این کشور اتخاذ این اقدامات کافی اقتصادی است. آمریکا تحریم اقتصادی به عنوان مثال باعث شده است که آسیب های جدی به اقتصاد ایران. زمین واقعیت بسیار متفاوت است تا جایی که هند و چین روابط اقتصادی نگران هستند. هند-واردات از چین کمتر از 5 درصد از کل صادرات چین در حالی که صادرات هند به چین را تشکیل می دهند ناچیز کسری از کل واردات چین. علاوه بر این هیچ یک از این موارد صادر شده توسط هند به چین است که از ضروری یا ماهیت استراتژیک است. بنابراین چین می تواند از اثرات جذب هر اقتصادی سلاح به کار گرفته شده توسط هند بدون حلاجی ضرب المثلی پلک.

در واقع کفش ممکن است به خوبی بر روی پای دیگر. در نظر بگیرید یک سناریو است که در آن چین ممنوعیت صادرات آن به هند است. در طول سال چین برای تبدیل شدن به طور فزاینده مهم شریک تجاری برای هند است. در واقع چین در حال حاضر در بالای فهرست کشورهای صادرات به هند است. چین نیز اشغال مقام سوم از نظر مقصد برای صادرات هند.

ما واردات طیف وسیعی از محصولات از لوازم خانگي مصرف کننده خودرو و قطعات به مواد فعال دارویی (API) از چین است. هر گونه اختلال در صادرات چین به هند را یک دیفرانسیل با تاثیر بر اقتصاد هند. برای مثال هر گونه وقفه در عرضه چینی لوازم خانگي مصرف کننده تاثیر می گذارد برخی از مصرف کنندگان هند. آنها در حال حاضر مجبور به پرداخت قیمت های بالاتر برای محصولات مشابه وارداتی از کره یا ژاپن. البته این “هزینه” برای اقتصاد هند, اما یکی که به عهده کوچک و نسبتا غنی بخش از جمعیت است.

از سوی دیگر هر گونه اختلال ناگهانی در واردات مواد اولیه و محصولات متوسط می تواند به طور قابل توجهی بزرگتر تاثیر بر اقتصاد است. در نظر بگیرید به عنوان مثال نمونه ای از API. چین تامین 70 درصد از API ما واردات است. هر گونه وقفه در عرضه Api خواهد شد و در نتیجه یک کاهش موقت در تولید تعدادی از داروهای ضروری مانند پاراستامول و چند آنتی بیوتیک ها در استفاده از معمول است. آن را برخی از زمان قبل از زنجیره تامین است دوباره بازسازی شد.

همچنین بسیار محتمل است که وجود دارد خواهد بود یک افزایش در هزینه های تولید می باشد. پس اجتناب ناپذیر ناشی از اختلال در جریان دارویی زنجیره تامین خواهد شد و افزایش قیمت بسیاری از داروهای ضروری تأثیر بخش بزرگی از جمعیت است.

این مثال در واقع به طور کلی بیشتر اهمیت پس از آن برجسته هر دو مثبت و همچنین منفی جنبه های اعتماد به نفس به عنوان یک هدف ملی و سیاست است. یک متکی به اقتصاد است محافظت شده از هر گونه اختلال در زنجیره تامین ناشی از تهدیدات خارجی. اگر تولید داخلی در واقع جایگزین واردات آن نیز ایجاد شغل و احتمالا افزایش درآمد ملی. این منطق برای تماس های اخیر برای “Atmanirbhar بهارات” و قبل از آن “را در هند” شعار.

این محصولات به طور معمول وارد شده چرا که آنها هم ارزان تر از همتایان داخلی خود و یا از کیفیت برتر. بنابراین تلاش برای جایگزینی واردات در داخل کشور تولید کالا از طریق موانع مصنوعی از قبیل تعرفه و یا کمی کنترل نتایج در قیمت های بالاتر و یا کالاهای با کیفیت پایین تر در بازار داخلی است. اگر خوب است متوسط, خوب این به نوبه خود تحت تاثیر رقابت از تولید کنندگان داخلی در بازارهای بین المللی است. پس اعتماد به نفس نمی آیند به صورت رایگان. به عنوان اقتصاددانان علاقه و گفت: “هیچ ناهار رایگان وجود دارد.”

در عمل کامل اعتماد به نفس است که حتی یک هدف عملی برای هر کشور – هیچ کشوری نمی تواند تولید همه چیز آن را مصرف. یک گزینه بهتر است برای ساخت کارآمد در سطح جهانی اقتصاد رقابتی. اندازه ما خواهد شد و سپس اطمینان حاصل شود که ما باید اقتصادی قدرت چانه زنی. شاید ما نیز باید توسعه تا حد امکان جایگزین منابع تامین ورودی بسیار مهم. که مطمئنا عمل به عنوان بیمه در برابر هر خارجی باج خواهی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de