مبارزه اجتماعی ویروس ها: Coronavirus را می شود شکست داد اگر انگ ostracisation و پارانویا را نگه دارید

در میان این مستند شامل Covid-19 شیوع یک روند نگران کننده است که پدید آمده است وحشت رانده اجتماعی ostracisation و vigilantism. گزارش در حال حاضر ظاهر چگونه پزشکان و سایر کارکنان پزشکی که در خط مقدم مبارزه با سرایت می شود و مجبور هستند از خانه های خود بیرون خود را صاحبخانه از ترس عفونت است. ما همچنین شاهد یک داستان مشابه با هواپیمایی کارکنان که تقبل قایق از آب عبور رشته سرخپوستان از خارج از کشور و در حال حاضر به عنوان ‘حامل ویروس. در واقع هوایی هند قرار دادن یک بیانیه که vigilante ساکن انجمن رفاه (RWAs) بودند ostracising و تماس با پلیس در آن اعضای خدمه که رفته بود خارج از کشور به عنوان بخشی از وظیفه خود را.

و پس از آن وجود دارد کاملا نژادپرستی با مردم از شرق در حال آزار و اذیت به دلیل ویژگی های خود را. برخی از آنها حتی گزارش شده که heckled و گفت: برای حرکت به ووهان, چین. در بالای این, در بسیاری از محلات RWAs شده اند و گردش اطلاعات از کسانی که تحت احتیاطی قرنطینه هستند که به اشتباه بودن تلفیق شدهاست مثبت Covid-19 موارد است. این است که نه تنها نقض قانون اساسی حق حریم خصوصی است اما همچنین منجر به stigmatisation.

به علاوه افزایش vigilantism و اجتماعی ostracisation تنها منجر به مردم گزارش Covid-19 علائم نتیجه شکست هدف از این محدودیت در حال حاضر در محل. آنچه مورد نیاز است در حال حاضر خود نظم و انضباط و جوامع با هم برای حمایت از اعضای خود را. کسانی که در احتیاطی قرنطینه نیاز به پشتیبانی می شود – نه تخطئه و کمک مطیع محدودیت اقدامات است. بیماران و خانواده های آنها سزاوار همدردی نه تمسخر. فقط به عنوان پزشکان و ضروری کارگران خدمات نیاز واقعی ما تشویق و قدردانی فراتر از حرکات نمادین. به شکست coronavirus ما باید گرد هم آمده و در حفظ و اجتماعی virus از ننگ و پارانویا در خلیج. پلیس باید شرکت گام در برابر کسانی که عمل خود را از ترس توسط victimising دیگران است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im