مبارزه Covid-19 همراه: رسیدگی به کروناویروس منشاء می توانید صبر کنید, اما چین باید شفاف شرکت در پروب زمانی که طول می کشد محل

استرالیا است فشار بین المللی از حمله به ریشه های Covid-19. استرالیا PM اسکات موریسون شده است صحبت کردن به رهبران کشورهای دیگر برای جلب حمایت و پشتیبانی این پروژه است. بررسی ریشه های کروناویروس است که البته مهم است. جهان می خواهد بدانید که چگونه این همه گیر جهانی آغاز شده است و دانش قطعا کمک به ما در جلوگیری از مشابه شیوع بیماری در آینده است. این زمان مناسب برای شروع شد. در حال حاضر جهان نیاز به تمرکز تمام منابع خود را به سمت مبارزه با Covid-19 و حاوی آن گسترش یافته است. آن را نباید sidetracked در هر راه.

درست است که گرایش به سرزنش چین برای Covid-19 امروز. وجود دارد بسیاری از تئوری های شناور در اطراف به عنوان به چگونه ویروس را در چین است. اول یک ووهان مرطوب بازار شناسایی شد به عنوان منشاء ویروس. در حال حاضر وجود دارد گزارش می دهد که این ویروس می تواند خارج کردم از یک ووهان آزمایشگاه که مشغول به تحصیل شد coronaviruses. این نظریه ممکن است یا نه ممکن است درست باشد. اما وجود دارد هیچ انکار این واقعیت است که اولین مورد از coronavirus گزارش شده از ووهان. و این چینی خود را که به اشتراک گذاشته توالی ژنتیکی این ویروس با جهان است.

بنابراین تحقیق در مورد منشاء این ویروس زمانی که آن اتفاق می افتد بعد باید بین المللی مشورتی فرایند محور علمی و پزشکی پرس و جو. در واقع مقامات چینی باید به طور کامل به شرکت در این روند به صورت شفاف. و اگر اشتباهات ساخته شد و سپس این باید اذعان کرد و تصحیح به طوری که مشابه شیوع بیماری می توان جلوگیری کرد در آینده. آن است که در چین علاقه ای به شفاف اینجا. برای, باید آن مقاومت و سپس بی اعتمادی بین المللی نسبت به پکن خواهد رشد ایجاد مشکلات در مناطق دیگر. چین باید متوجه باشید که آن را به یک تصویر جدی مشکل است. و نه همکاری با بین المللی پروب به ریشه های Covid-19 تنها به بدتر شدن تصویر خود را.

در همان زمان پروب باید یک جادوگر هانت علیه چین است. اگر هدف این است که تنها به سرزنش چین کردن آن و یا آن را پرداخت برخی از هزینه های پس از آن پکن قطعا همکاری نیست. مشکل این است که حتی قبل از وقوع تلاش بودند جریان را به سجاف, در, حاوی و یا معکوس رو به رشد چین در جهانی تحت تاثیر قرار. این بخشی از بزرگتر استراتژیک کشمکش بین آمریکا و چین به خصوص در آسیا و اقیانوس آرام. Covid-19 داده است ضد چین اردوگاه جدید رسیدگی است.

بنابراین ما باید برای جدا کردن سیاست از این بیماری همه گیر در اینجا. بله باید وجود داشته باشد یک کاوشگر به منشاء ویروس. اما در حال حاضر زمان — در حال حاضر همه کشورها باید با هم کار برای شکست دادن ویروس و کمک به یکدیگر. کاوشگر زمانی که آن اتفاق می افتد بعد باید رانده واقعی علمی و پزشکی پرس و جو و نه فقط یک جادوگر هانت علیه چین است. پکن باید شفاف شرکت در یک نمایشگاه پروب به خاطر انسانیت. نه انجام این کار بیشتر خواهد شد و بدتر از آن تصویر و بی اعتمادی نسبت به پکن رشد خواهد کرد — هند تصمیم به ممنوعیت سرمایه گذاری مستقیم خارجی از چین از طریق مسیر خودکار نمونه ای از این.

در نهایت این رمان coronavirus. بیماری های همه گیر نمی رسمیت شناختن مرزهای بین المللی. همه کشورها باید برای مبارزه با این با هم و هیچ کشور یا منطقه باید پشت سر گذاشت. ما همه در این با هم.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im