مبارزه با ویروس ; هند استراتژی

اگر چه بسیاری از پاتولوژیک مودی متنفر شده اند و برای بسیاری از هفته انتقاد از دولت استراتژی مبارزه با این ویروس مخوف حمله دیروز را راهول گاندی کنفرانس مطبوعاتی باعث شد من به قلم پایین من انداز از صرفا اداری و چشم انداز.

در 13 Mar2020 زمانی که هند به سختی تا به حال 200 مورد من رفته بود به بمبئی در یک تور رسمی. دولت پس از آن تا به حال فقط اعلام کرد لغو پروازهای بین المللی. این سفر به بمبئی بود خوب به اندازه کافی برای درک عظیم تلاش است که مورد نیاز خواهد بود برای صرفه جویی در زندگی و همچنین آنچه که در فروشگاه; مشکلات روزانه دستمزد حقوق بگیران مشکلات کوچک کنار جاده و کسب و کار و مشکلات رانندگان تاکسی چالش های کل کارکنان مراقبت های بهداشتی پلیس, صنعت حمل و نقل هوایی تور و سفر و البته عظیم چالش های روبروی دولت در تمام سطوح.

بیایید نگاهی به چند مسائل عمده ای که دولت در حال انتقاد قرار داد.

یکی ; هند انجام می شود تعداد کمتر از آزمایشات است.

به عنوان یک ماده در واقع هند 16 Apr انجام داده بود 3,02,000 آزمون که حدود 13500 شده بود شناسایی مثبت است. در حال حاضر اجازه می دهد تا ببینید که چگونه کشورهای دیگر شانس در این تعداد. اسرائیل 12400 موارد و در حال انجام برخی 1,87,000 آزمون. ژاپن تا به حال 9000 موارد و در حال انجام برخی 1,07,000 آزمون. ایالات متحده آمریکا انجام داده بود 34,58,000 آزمایش و پیدا 6,78,000 مثبت است. اسپانیا انجام داده بود 6,50,000 آزمایش و پیدا 1,82,000 مثبت است. به طور مشابه, ایتالیا انجام داده بود 11,17,404 آزمایش و پیدا 1,65,000 آلوده. فرانسه ; 3,33,807 آزمون و 1,47,000 آلوده. آلمان ; 17,28,357 آزمون و 1,35,000 مثبت است. انگلستان ; 3,98,916 آزمون و 98000 آلوده.

چین ; 82000 آلوده اما آمار و ارقام از تست در دسترس نیست. ترکیه ; 3,10,000 آزمون و 69,000 آلوده. هلند ; 1,28,000 آزمون و 29,000 آلوده. برزیل ; 1,40,000 آزمون و 29000 آلوده . بنابراین در این معنا اگر یکی از نمایش ها در هند, عملکرد, dispassionately, یک اطلاع می دهد که هند انجام داده است نسبتا خوب ; 3,02,000 آزمون و 13500 آلوده.

شکایت شماره دو ; هند را در هر میلیون رای بسیار پایین است و نه در میان پایین ترین.

ما نیاز به در نظر بگیرید که جامعه ما آنقدر زیاد است که اگر ما مدیران در چنین کوتاه متوجه شوید که کل جهان بود اشتباه کرده بود تصمیم به استفاده از این(در هر میلیون رای) به عنوان معیار و سپس منابع محدود ما شده اند از بین می رود در هیچ زمان و آنها می شده اند به طوری بیرون کشیده که واقعی موارد که نیاز به آزمون خواهد رنج برده اند . ما را ساخته اند این مشکل بسیار حاد تر و پیچیده و غیر قابل مدیریت است. آن را به عواقب فاجعه بار است.

به منظور استفاده از منابع بهینه دولت به طور درست و عاقلانه اتخاذ متمرکز و مبتنی بر اولویت رویکرد برای تست; کسانی که تا به حال سابقه سفر خارجی که نشان داد علائم و کسانی که در تماس با کسانی که آلوده شده اند.

شکایت 3 ; چرا ما هنوز هم تعداد کمتر از کیت.

برای این که چین و باید سرزنش شود ; چین hid حقایق و کسانی که به آنها کمک کرد advertently یا سهوا به انجام این کار. از طریق که گزارش 28 Feb هنگامی که یک هیئت در بازدید از چین و یکی را پیدا کنید که این گزارش را تهیه کردند در چنین اداری به شیوه ای که هیچ چیزی در بتن می تواند از آن مشتق شده است که به جز چین انجام داده است به خوبی در آن شامل. در صفحه 17 بند 3 این گزارش می گوید: “چین پررنگ رویکرد شامل گسترش سریع این جدید تنفسی پاتوژن تغییر کرده است البته به سرعت در حال افزایش و کشنده بیماری همه گیر.” این گزارش همچنین نمی برجسته انتقال انسان به انسان نیز جنبه”.

ارتفاع از بی کفایتی و بی تفاوتی ها نمایش داده می شود که هیئت در 28Feb زمانی که عفونت ویروس بود خطرناک نسبت.

به عنوان یک نتیجه بقیه جهان نیست داشتن هر گونه دسترسی به چین سیستم بسته و تا به حال هیچ ایده چه چیزی در فروشگاه برای آنها. با توجه به محدود تست از مارس سال 2020 هیچ کشوری تا به حال قابل اعتماد اطلاعات در مورد شیوع این ویروس در جمعیت خود را.

به تدریج به سازمان ملل شروع به تحت تاثیر قرار گرفتن آنها متوجه شدم که با استفاده از زمان واقعی رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پليمراز (rRT-PCR) تست می شود تنفسی نمونه های به دست آمده توسط روش های مختلف از جمله نازوفارنکس سواب یا خلط نمونه. این تست انجام شده با سواب گلو است که تنها قابل اعتماد در هفته اول بیماری است. بعد از آن ویروس می تواند ناپدید می شوند در حالی که آن را همچنان به ضرب در ریه ها. ایالات متحده تست 100 ، 000 نفر در روز 27 مارس ، در مقايسه با چند کشور اروپایی را آزمایش کرده اند بیشتر مردم هر روز بیش از ایالات متحده است. آلمان زیادی تشخیص پزشکی صنعت با بیش از 100 آزمایشگاه تست که ارائه تکنولوژی و زیرساخت برای فعال کردن سریع افزایش می دهد در تست. انگلستان به دنبال تنوع بخشیدن به زندگی خود علوم شرکت به تشخیص به مقیاس تست ظرفیت. اما متاسفانه هند نیست که چنین استادانه درست شده زیرساخت های مانند این کشورها بود و برای من که فکر می کنم آقای مودی را نمی توان مقصر دانست. این چیزها نمی تواند بهار ناگهان از آبی است. در آن طول می کشد سال ها و سال ها از تلاش های مانند کره انجام داده بود پس از سارس.

در علاوه بر این به بالا که در آن موقت راهنمایی در مورد تست های صادر شده در 21 Mar2020 گفت: “فراتر از عرضه کیت مسائل وجود دارد محدودیت های قابل توجهی از ظرفیت جذب به خصوص در پایین و کشورهای با درآمد متوسط بنحوی که حتی اگر کیت عرضه شده در کشور فاقد امکانات زیربنایی برای استفاده از آنها بیشتر از آن می رود می گویند که کشورها باید آماده برای پاسخ به های مختلف بهداشت عمومی حالات شناخت وجود دارد که one-size-fits-all رویکرد به مدیریت موارد و شیوع COVID-19. هر کشور باید خود را ارزیابی خطر و به سرعت در حال اجرای اقدامات لازم در مقیاس مناسب و آماده سازی برای تست و مراقبت های بالینی افزایش به کاهش هر دو COVID-19 انتقال و اقتصادی و بهداشت عمومی و اجتماعی.”

های مختلف تست دستور هدف قرار دادن بخش های مختلف از کرونا ویروس, مشخصات ژنتیکی توسعه داده شد در چین, فرانسه, آلمان, هنگ کنگ, ژاپن, بریتانیا و ایالات متحده است. که به تصویب رسید, آلمانی, دستور العمل برای ساخت کیت و ارسال به کشورهای کم درآمد و بدون منابع به توسعه خود را. حتی چین و استرالیا و ایالات متحده تا به حال مشکلات با اطمینان از کیت های آزمایش در اوایل شیوع و این کشورها قادر به تامین کافی کیت به آزمایشگاه خود را برای برآوردن تقاضا. اسپانیا و انگلستان و اسلواکی و کانادا و ترکیه و غیره خریداری کرده بود تست کیت از شرکت چینی اما متوجه شد که نتایج نادرست بودند و آنها نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. نخست وزیر اسلواکی – Matovic پیشنهاد این بود ریخته به دانوب.

Dr Milind Kulkarni ارشد پلیمر دانشمند با پونا-بر اساس مرکز مواد برای تکنولوژی الکترونیک (C-MET) به درستی اشاره هند مخمصه;

“ما واردات تست کیت و پلیمر سواب در درجه اول از ایتالیا و آلمان و ایالات متحده است. اما با توجه به محدودیت واردات و بین المللی مستند ما به زودی می تواند در صورت کمبود این کیت.”

با در نظر گرفتن این مسائل برشمرده شده در بالا , هندی, دولت, مصرف, جامع آن از نظر قابلیت ها و معلولیت به درستی chalked از استراتژی خود را ;

یک. استفاده از منابع بهینه با تمرکز و اولویت بر اساس روش ذکر شده در بالا و به طور سیستماتیک در حفظ و بهبود امکانات تست.

دو. در غیاب هر گونه اثبات کامل درمان بهتر است که این عفونت است که مانع از گسترش و ویروس نابود شده است از طریق اجتماعی فاصله و از این رو قفل کردن.

سه. شناسایی نقاط داغ و سپس حاوی/منزوی کردن آن مناطق.

به نظر من این بهترین استراتژی است که یک ملت مانند هند با محدود کردن امکانات مراقبت از بهداشت و چگالی بالا در مناطق شهری می تواند اتخاذ کنند.

و نتایج برای همه قابل دیدن بود.

در 22 Mar هند تا به حال 396 موارد مثبت و پس از یک دوره 27 روز من.e در 16 Apr2020 هند حدود 13500 موارد که در این زمان به مدت 27 روز در ایالات متحده آمریکا در 11 Mar تا به حال 307 موارد و در 06 Apr آن را به حال 31,000 موارد است. آلمان در 04 مارس تا به حال 296 موارد و پس از 27 روز یعنی در 31Mar آن را به حال 71800 موارد است. انگلستان در 10 MAR تا به حال برخی از 359 موارد و در 06 Apr پس از 27 روز آن را به حال 46,100 موارد است.

پس منطقی صحبت افزایش تست قابلیت ها و مراقبت های بهداشتی بهتر سیستم کمک کرده اند و نه این کشورهای توسعه یافته بلکه به آنها از اعتماد به نفس کاذب و پس از ان در نهایت وقتی همه چیز شد غیرقابل کنترل آنها نیز تا به حال به توسل به چه هند را درست در ابتدای ; قفل کردن.

و حقایق وجود دارد برای همه برای دیدن ; هند شانس خیلی بهتر از بسیاری از کشورها از جمله کشورهای توسعه یافته با وجود آن خود را بی حال و بی تفاوت نظام اداری متشکل از ; Babus, ICMR و ناامنی در بیمارستان.

ما باید خدا را شکر اگر نه ممنون که حداقل ما یک استراتژی در محل برای مقابله با این تهدید بر خلاف بسیاری از کشورهای توسعه یافته است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>