درمان باروری در حال حاضر شرکت کسب و کار

دو ساعت بعد از اینکه آلیسون کات متوجه شد که در قرار ملاقات دکتر سقط جنین کرده است- بعد از اینکه در اتاق امتحان اترار گرفت، و به خانه آمد، و خزید به رختخواب— به رئیسش پیام داد تا آنچه را که اتفاق افتاده است به اشتراک بگذاشت.

برای من این طور بود که چطور می توانم این کار را انجام دهم و به همکارانم نگوم؟ من یک آشفته هستم، می گوید: “37 ساله که به عنوان یک مدیر بازاریابی دیجیتال در دس مواینز، آیووا کار می کند. “من متوجه شدم که چقدر صحبت کردن در مورد آن کمک به من از کنار می شود.”

خانواده بندی و مبارزات باروری یک بار به عنوان موضوع به عنوان به دوستان نزدیک در نظر گرفته می شود، و یا مخفی نگه داشته در همه جا. حالا دارن ميان سر کار

برخی از کارکنان در هفته های اولیه حاملگی آشکار. دیگران در طول دوره های لقاح آزمایشگاهی احساسی به سرپرستان خود تکیه می کنند یا تاریخ انتقال جنین خود را پرچم گذاری می کنند، زمانی که ممکن است آنها را به تیم های خود مدنظر قرار دهد.

البته، برخی از کارگران هنوز هم تلاش خود را برای شروع یک راز خانوادگی، به خصوص در میان رکود اقتصادی است که بسیاری از مشاغل را پرمشغله نگه می دارد. اما زنان بیشتری در سال های اخیر تحت درمان قرار گرفته اند تا در پیشنهادهای خود برای تبدیل شدن به پدر و مادر، و بسیاری از آنها خسته از پنهان کردن پراز دواندن وقت ملاقات و استرس است.

تعداد چرخه های کمک فناوری باروری—تا حد زیادی IVF—در سال ۲۰۱۸ به ۳۰۶۱۹۷ افزایش یافت که آخرین سال برای آن داده ها در دسترس است، از ۲۳۱۹۳۶ در سال ۲۰۱۵ بر اساس مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها. میشل اوباما بانوی اول سابق در سال 2018 فاش کرد که او تحت IVF به دختران خود را، و کمدین امی شومر در ماه ژانویه این به اشتراک گذاشته عکس در حساب اینستاگرام خود را از کبودی باقی مانده توسط تزریق هورمون. در همین حال، شرکت ها در حال نورد کردن مزایایی مانند تخم مرغ و آزاد کردن و ترک پرداخت برای از دست دادن بارداری. پیام به کارگران: این مسائل مهم است، و شما می توانید در مورد آن صحبت کنید.

هنگامی که ربکا Grubman فهمید که او کاهش باروری کرده است، او تشخیص را به مدیر عامل خود در راه اندازی سان فرانسیسکو که در آن او کار می کرد، و درخواست دو ماه از ترک بدون حقوق برای یخ جنین. ۳۴ ساله می گوید متوجه شده که همکارانش با بچه ها از او درخواست انعطاف پذیری و کنده کاری زمان برای خانواده می کرده اند، پس چرا او را نه؟

خانم گروبمن که به تازگی به یک شرکت جدید ملحق شده است می گوید: «من احساس نمی کردم که هیچ گونه مشکلی برای به اشتراک گذاشتن آنچه در حال اتفاق است وجود داشته باشد. او می گوید او قصد دارد به رئیس خود سر تا اگر او شروع می شود یکی دیگر از چرخه IVF به زودی.

Joan C. Williams, the director of the Center for WorkLife Law at University of California Hastings Law, says she considers younger women’s candor and confidence a sign of progress.

«قلب شان را برکت بده، هرگز برایشان پیش نمی اید که این کار ممکن است علیه آنها برگزار شود» نسل من، ما دور و بر خودمون رو مخفی کردیم تا اینکه میخواستن بپونن

به اشتراک گذاری هنوز هم با خطرات همراه است، از لحظات ناجور و نظرات بی احساس به تبلیغات از دست رفته و حتی از دست دادن شغل. تبعیض بارداری از سال ۱۹۷۸ غیرقانونی بوده است، اما این به این معنی نیست که این کار انجام نمی شود. کمیسیون فرصت های برابر اشتغال با کارفرمایان در مجموع 22.4 میلیون دلار برای قربانیان تبعیض بارداری از پاییز 2018 تا پاییز 2019، تا 16.6 میلیون دلار از سال قبل از ضربه زد. زنان در مشاغل کم دستمزد گاهی اوقات در نقطه پس از اعلام بارداری اخراج, با توجه به بررسی پرونده های دادگاه از مرکز قانون زندگی کاری.

بعضی از زن هایی که باهاشون صحبت کردم احساس راحتی نمی کردن که داستانهاشون رو عمومی کنن یا نگران نباشن که خیلی دور شده باشن تا در محل کارشون به اشتراک بمونن در حالی که تحت IVF, یکی از همکاران خود را به صبر و حوصله نازک اجرا خواهد شد اگر او نگه داشته به اشتراک گذاری تمام عقب مادگی در جاده خود را به پدر و مادر.

او به من گفت: «احساس می کنم مردم تنها برای مدت طولانی دلسوز و همدم هستند.

به اشتراک گذاشتن افکار شما

کدام موضوعات ظریف مکالمه در محل کار شما بیشتر مورد پذیرش قرار گرفته اند؟ به همدم زیر بپیوندید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de