هر چند برچسب coronavirus در حال حاضر دشوار به ضرب و شتم ویروس حتی در رسانه های اجتماعی بیش از چند روز, هندی, Twitterati قادر به پیدا کردن یک قادر جایگزین در قالب یک هشتگ مرتبط با فمینیسم.

این معجزه در زمان از یک بیماری همه گیر ممکن بود با تشکر از تلویزیون نشان می دهد ویدئو کلیپ رفتن ویروسی که در آن برخی از واقعا مودب مبادلات دیده می شود در حال وقوع بین یک گروه بسیار متبحر و کشت سرخپوستان.

در حالی که من هیچ نظر برای ارائه در این موضوع تحت بررسی در نشان دادن آنچه که واقعا توجه من است غنی و رنگارنگ واژگان که شاغل نسبت به علت ،

من بدیهی است که به اندازه کافی شجاع به جرات اشاره به نام و یا جنسیت هر از ذهن درگیر در گفتمان بلکه به عنوان مسئله ای است که تا به حال آشفته اوت جمع آوری شد زن, سوء استفاده, من نمی تواند مقاومت در برابر غرق در افکار بیش از انتخاب کلمات مورد استفاده برای اشاره به نیاز و نه سوء استفاده از زنان به عنوان آنها به اثبات می شود بسیار جالب است زیرا از عجیب و غریب, مخرج مشترک. هر سوء استفاده از پرتاب در یک زن-آزار دهنده بود در واقع یک زن-سوء استفاده!

عنوان انگلیسی درست مثل Ganga-Jal که تصفیه “بومی” کلمات و باعث می شود آنها را چاپ من را مجبور به استفاده از آن را به ترجمه برخی از علاقه صفت استفاده می شود در طول مکالمه. اگر من سعی می کنم و به معنای واقعی کلمه ترجمه/پاک Hindi جزء وزش همان آن مبلغ را با اشاره به یک خود اعلام کرد زن-slapper به یک مرد با واژن (یا بی اندازه علاقه دسترسی به مهبل (واژن) اگر ما به یک مدرسه متفاوت از فرهنگنويسان) و کسی است که نشان زانی با محارم گرایش از درگیر شدن در مقاربت با زن خود خون بستگان.

در حالی که بیشتر وجود دارد خیلی بیشتر از “beeping” است که باعث می شود فوق مکالمه به اندازه کافی جالب برای جذب کاربران رسانه های اجتماعی, چه چیزی باعث آن ارزش بحث این است که آن را ارائه می دهد یک سرنخ در مورد اینکه چرا عصر جدید ایده فمینیسم است که همیشه در بر داشت قایقرانی در آبهای آشفته.

قدرتمند و محبوب موارد نقض حقوق بشر که واقعا می تواند یک نقطه جهان بیش از یک موضوع مشترک است. بسیاری از آنها را به مراجعه به مقاربت (به عنوان شلدون خواهد آن را) و دخالت زن در آن. راه را برای ساخت خوب سوء استفاده است که به پیوند این دو با عدم انتخاب زنان باید در مورد این موضوع با تشکر از تفاوت.

پس آن زن-slapper در سوال و یا خود را ندارد و زن خون بستگان زمانی که قوی نقض شروع جریان از هر جنس نسبت به جنس دیگر پایان گیرنده همیشه همان است یعنی یک زن است.

اگر ما در حال تعجب که چرا زنان در صورت سوء استفاده و یا چه راهی برای درمان این باستان ضعف است که نگران بشریت پس از ابدیت پاسخ این است که با مخفی شدن در دشت دید.

زنان ایرانی به دلیل سوء استفاده از زنان است, اجتماعی و فرهنگی القا ایده مرتبط با چگونه مردان و زنان در حال شستشوی مغزی برای دیدن زنان است.

این واقعیت که یک مرد/زن است و نه حتی آگاه باشید که او/او با استفاده از واژه های بسیار هستند که در ارتباط با سوء استفاده از در حالی که ایستاده در برابر زن و سوء استفاده از یک شاخص واضح و روشن از اساسی و ذاتی درک است که همه ما تحت تعلیم ،

به عنوان برچسب استفاده می شود برای ایجاد الگوهای رفتاری با هدف یکی از قهرمانان اشاره به مقدار بدگویی کلمه “فمینیسم” اثبات آن دارد که جمعی نیاز به درک این تحول که مورد نیاز است برای زنان برابر با شهروندان این سیاره است.

اگر فمینیسم یک نبرد گریه برای اثبات این است که سیب و پرتقال هستند این نیاز زن و شوهر از هزار سال برای زیست شناسی به ارائه آن است. من فکر نمی کنم زنان می خواهم به صبر طولانی که به ادعای جایگاه بر حق خود.

آنچه که ما نیاز به درک که فمینیسم است همه چیز در مورد متوجه معایب و نابرابری زنان صورت با توجه به نظم اجتماعی ساخته شده در اطراف تفاوت ساخته شده است که مردان از انسانهای هوشمند از نظر جسمی قوی تر است. بنابراین تلاش باید به سمت recalibrating اجتماعی درک است که به خاک سپرده عمیق در روان جمعی ما دارند و یکی از راه های ضربه زدن در آن می تواند تجدید نظر نقض حقوق بشر است که ما تکامل یافته اند.

آن ممکن است مدت زمان طولانی برای مردان به گرایند سوء استفاده آنها استفاده می شود اما اگر زنان نیز تسلیم به استفاده از آنها برای اثبات که پرتقال را حتی بهتر است سیب که واقعی سیب با تشبه به آنها را فقط در تحکیم این باستان ننگ به جای درمان آن.

برای سال های جنسی مرتبط با زنان-سوء استفاده از ناسزاهای اطراف بودند اما نه چندان آسان برای پیدا کردن در حوزه عمومی وجود دارد به دلیل ظریف ناخودآگاه احساس در میان مردان است که از جمله موارد نقض حقوق بشر هستند نه اجتماعی قابل قبول است چرا که زنان آنها را استفاده نمی کند. اما به عنوان یک روند جدید آغاز شده است همانطور که مشاهده می شود در فوق مکالمه مردان به احتمال زیاد تا پایان مشاهده این توسعه به معنای پذیرش یک رفتار است که یک بار تابو.

اگر زن و پاسخ به نیاز از تعریف برابری است مطابق با مردان سوء استفاده, سوء استفاده, آن است که یک اشتباه وحشتناک زنان در حال ساخت است. زنان فوق العاده انسان, اما به احتمال زیاد به را وحشتناک مردان اگر آنها تصمیم می گیرید که راه رو به جلو است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو