احساس بی حال/خواب آلود در مستند? ترس بیماری همه گیر در حال حاضر در مرحله بحرانی

حتی اگر شما در حال خواندن این در صبح و شما فقط از خواب بیدار یک احتمال قوی وجود دارد که شما احساس نه فقط بی حال اما کمی خواب آلودگی بیش از حد!

چه دلیل است که حتی اگر بسیاری از ما هیچ کاری زیاد است اما در حال استراحت و در عین حال ما احساس خواب آلود و خسته خارج و احتمالا از دست دادن اشتها و حتی میل جنسی?

به این دلیل است که واقعا ساده است.

همه ما در حال تجربه ترس در یک منحصر به فرد انسان راه را به ما انسان ها بی چون و چرای لیگ قهرمانان در حال ترس.

هنگامی که یک گوزن حواس “واقعی” ببر اول پاسخ به محرک “ببر” ورود از ورودی حواس است بادامه مغز کوچک و باستانی مغز ارگان که سوئیچ در ترشحات هورمونی است که منجر به آنچه که محبوب شناخته شده به عنوان “مقابله یا گریز” پاسخ. اما زیبایی واقعی از این پدیده است که آن را بسیار گذرا در طبیعت است. آن است که تنها زمانی که گوزن-مغز احساس حضور یک “واقعی” ببر را آماده به پرتاب همه چیز در آن به عنوان مثال “ببر” از بین رفته است از ادراک هورمونی مغز-طوفان فروکش و گوزن بازگشت به حالت عادی آن است. در حالی که گوزن خوش شانس است که یک پاسخ ترس تنها زمانی که یک ببر است که درک آن در مغز ما انسان ها نیست که خوش شانس.

با تشکر شگفت انگیز ما نئوکورتکس است که با استعداد ما با تخیل ما می تواند ساخت ما را ببر یا coronavirus در خود ما مغز و می توانید از این رو ترساندن خودمان را در هر زمان و در همه زمان ها و دقیقا کاری است که ما انجام می دهند در حال حاضر.

اگر ما بازگشت به مبارزه و پرواز پاسخ به ترس که اشاره کردم چرا ما احساس خواب آلود و بی حال زمانی که ما باید احساس بالا صحافی?

دلیل آنچه که ما احساس حال حاضر است که در واقع یک سوم F است که به رسمیت شناخته شده و همچنین به عنوان مبارزه و پرواز است که مسدود کردن پاسخ.

به رسمیت شناخته شده پیش از آن در باستان پستاندار یک جانور کیسه دار به نام opossum و از این رو ابداع به عنوان “بازی صاریغ” کلاسیک پاسخ ترس فقط به عنوان موثر به عنوان مبارزه یا پرواز به دلیل آن را با این نسخهها کار در یک مغز هک.

اگر درنده را مغز نیست درک کلاسیک طعمه رفتار خود حمله-الگوریتم است نه روشن. این است دلیل که چرا یک ماده پلنگ قادر به کشتن نوزاد بابون یا شیر می توانید یک کودک بزکوهی برچسب زدن همراه آسیبی نرساند.

انجماد از این رو راه های هوشمند از فریب دهد و مهاجم و از این رو رفتن به طور کامل غیر فعال و مرده اغلب موفق در جلوگیری از تهدید.

که این نیاز به خروج از حواس و تبدیل شدن به بی توجه به اطراف در انسان استرس است که اغلب به عنوان بیان شده بی حالی.

رانده شده توسط خیالی ترس همه ما تبدیل شدن به رسانه های اجتماعی از معتادان که در حفظ و بازدید از آن برای پیدا کردن برخی از آرامش شواهد است که می تواند حل و فصل این ترس در حال اجرا است که به طور مداوم در پس زمینه اما با اطلاعات گیج کننده که از همه جهت ترس ما این است که پیدا کردن هر یک از بسته شدن.

اگر ما به زندگی با این حل نشده ترس دیگر بدون جمعی بحران بزرگ وجود دارد نیاز به شناخت آنچه بی پایان عرضه کاملا بی فایده اطلاعات در حال انجام است به ما. ما نیاز به اطلاعات مثبت است که می تواند به حل این جمعی ترس و ما را خوش بینانه تضمین است که این را به خوبی به پایان.

ترس یک ویروس خیلی بدتر از تاج یا حتی هاری. اگر ما واقعا به زحمت نگه داشتن داده ها, حقیقت این است, بزرگترین قاتل انسان و از این رو پیشگیری از آن بیماری همه گیر از رسیدن به مرحله بعدی این است که به مراتب مهم تر از حتی تاج-کاهش در روزهای آینده.

با تشکر از رسانه های اجتماعی ما در حال حاضر انسان به انسان انتقال از ترس و از این رو ما در حال حاضر در حال حرکت به یک کار بسیار مهم و سرنوشت ساز مرحله از ترس بیماری همه گیر.

درست مثل تاج بیماری آگاه بودن از تهدید مهم است که بدون ترس از آن است. ما نیاز به تبدیل شدن به آگاهانه آگاه باشید که ما ترس خیالی است و متمرکز باقی می ماند در یک شیوه زندگی سالم و فعال حتی اگر ما حرکات محدود شده است.

ایده های جمعی مانند نماز و وساطت و تمرینات تنفسی و یا حتی سنتی “درمان” و غیره هستند خرافی ورد و نامفهوم. آنها معتبر ابزار است که ما باید استفاده کنید برای مدیریت ترس در سطح جمعی.

حتی سیاست گذاران نیاز به تشخیص از برخورد با ترس با جدیت مساوی به عنوان ویروس. اگر مستند به یک سرکوب با خشونت پلیس به عنوان ما می بینیم در برخی از موارد است که مردم احساس به دام افتاده و ترس آن ممکن است باعث یک جهش است که فاجعه بار خواهد بود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de