تغذیه سگ های ولگرد – یک موضوع بحث انگیز

شفقت برای همه موجودات زنده شده است و فلسفه هند – زمین اندازد ، در بسیاری از خانواده های روستایی به عنوان به خوبی به عنوان شهری که افراد در هنگام طبخ آنها ذخیره بخشی از مواد غذایی برای گاو و سگ و پرندگان. با این حال وجود دارد برخی از پدرسالارانه دو پا موجودات (تماس آنها با انسان خواهد بود توهین به بشریت) که موجب متولد شدن به عنوان یک برتر گونه نظر خود را تنها مدعی به این سیاره و آن مربوط به سود سهام. حیوانات شده اند رانده زیستگاه انسان و کسانی که مایل به کمک به آنها را نیز هدف قرار داده و ترس و وحشت. شده اند وجود دارد بی حد و حصر موارد که در آن دوستداران سگ شده اند حمله شنیدها masquerading به عنوان ناجی’ از نژاد بشر است.

در مواجهه با یک شبیه مخمصه امروز من را وادار به قلم پایین این قطعه به عنوان مرجع از دیگران که ممکن است پیدا کردن خود را در یک نقطه. چیزی فراتر از تکان دهنده دیروز اتفاق افتاده است. در طول شب ما راه رفتن, من و دختر من کشف دو سگ های ولگرد که معمولا سرگردان خارج از جامعه گیتس در بوته پنهان شده در داخل مجتمع. بسیاری از بار این شکایت علیه حضور strays در محل و صدمه زدن به آنها را به آنها را دور رانندگی. نگران امنیت ما بلافاصله برخی از مواد غذایی و سعی در فریب آنها را به خارج از دروازه خود را به طور معمول تغذیه نقطه. پس دختر من به طور معمول تغذیه آنها در حال اجرا در آمد سمت ما.

یکی میانسال زن و شوهر را دیدم و پشت خود را از مسیر پیاده روی به ساقه ما حدود 500 متر تا ما رسیده دروازه خروج از جامعه که در آن آنها شروع به فریاد ما و گرفتن عکس/ضبط فیلم ها. زن سعی به پرتاب وزن خود را در اطراف با اعلام با صدای بلند که او یک وکیل بود و آنچه ما انجام می دهند غیر قانونی بود که ما می تواند ، یک استاد حقوق خودم بودم که ناگهان توسط زن عدم حقوقی فراست. تغذیه سگ هر دو در داخل و خارج هر جامعه است که از نظر قانونی مجاز و چه غیر قانونی است تهدید سگ فیدر از انجام اساسی خود وظیفه در ماده 51A(g) قانون اساسی هند است. با وجود تکرار entreaties که ما فقط برگشتاندن آنها را با مواد غذایی به منظور حذف سگ از محل در یک بی ضرر شیوه ای ادامه داد: فریاد ما. آنها پرتاب نقض حقوق بشر در آمریکا گفت که اقدامات ما در معرض خطر امنیت فرزندان خود را. یک مرد جوان در حال عبور از آنها را شنید و تلاش خود را در مداخله شد و همچنین ملاقات با اقدامات تلافی جویانه توسط این زن و شوهر. خوشبختانه او تبدیل به وکیل و او به آنها یادآوری از قوانین کشور ما در جایی محدود کردن منع و یا ایجاد مزاحمت به هر فرد تغذیه یک سگ خیابانی است مجازات جرم.

این انده واقعیت است که باید در اینجا ذکر این است که از ریشه دوانده جنسیتی است که هنوز هم رایج در ذهن مجموعه ای از برخی از افراد بر این باورند که دو زنان بدون مردان شرکت خواهد بود اهداف آسان برای سرکوب و ارعاب. اگر آن را برای یک مرد که به طور داوطلبانه در این لحظه به یاد زن و شوهر از قوانین دولت ما آنها را ادامه اذیت و آزار ما و تماس با ما نام.

با استفاده از یک وضعیت به عنوان یک وکیل و بیان قوانین که وجود ندارد فقط برای ارعاب مردم که نمی ركوع خود را به تهدیدات کاملا منزجر کننده است. مردم گرایش به استناد قوانین ساختگی (به عنوان ادعایی که بارها شهروندان از تغذیه حیوانات ولگرد در داخل خود مجتمع های مسکونی) فقط به منظور ارعاب مردم که به دنبال پس از حیوانات ولگرد. در این شرایط آن را مهم می شود و به خوبی آگاه از قوانین به منظور دفاع از خود و خود را چهار پا دوستان خود.

ظلم علیه حیوانات است که یک جرم جنایی در زیر بخش 428 و 429 هند جزا سال 1860. مجروح شدن مسموميت و جابجایی آنها و یا از بین بردن پناهگاه خود را در حال مجازات جرائم تحت مقررات پیشگیری از ظلم به حیوانات, عمل, 1960. به رفاه حیوانات مدیره از هند حاوی گسترده دستورالعمل در مورد تغذیه سگ های ولگرد و متعدد وجود دارد قضایی اظهارات برای حفاظت از سگ فیدر و مراقبان در مواجهه با خشم بد به اطلاع ساکنین. تلاش برای دخالت و یا آزار و اذیت افرادی که انتخاب می کنید به دنبال پس از و خوراک جامعه سگ به مقدار جنایی ارعاب مجازات در بخش 503 خواندن با بخش 506 IPC.

اغلب ما تمایل به چشم پوشی از چنین درگیری به منظور حفظ bonhomie و نظم در اطراف ما و در نتیجه تردید در نزدیک شدن به سازمان های اجرای قانون. در هر جامعه ای وجود دارد چندساله شکاف بین دوستداران سگ و کسانی که یا نفرت سگ یا ترس از آنها. سکوت صالح است که اغلب به عنوان ضعف خود و این emboldens سگ متنفر که در ادامه به عذاب این بیچاره موجودات است. انجمن های رفاه مقیم باید بازی pro-نقش فعال در حساس مردم نسبت به دیگر اشکال زندگی. آنها باید به طور فعال در طرح عقیم سازی واکسیناسیون و تغذیه جامعه سگ. جلسات مشاوره باید سازمان یافته برای مقابله و دفع بی اساس ترس در میان ساکنان.

این حادثه را ترک کرده است به من زده. اگر چنین چیزی قابل تحمل است در یک مجلل محل مباهات تحصیل کرده و مطلع و ساکنان آن می ترساند مرا به فکر می کنم در مورد حیوانات در کمتر ممتاز محلات. من از همه می خواهیم به عمل حساس تر شیوه ای نسبت به جامعه حیوانات و همچنین کسانی که بعد از آنها نگاه کنید. پس از همه نیست شفقت بهترین دین برای همه دلایل و تمام فصول.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im