معاون فدرال ریزرو برای نظارت Randal Quarles ذکر ‘نسبتا خاموش تورم فشارهای آمریکا در یک سخنرانی در روز پنج شنبه.

عکس: ارین اسکات/ایسنا

معاون فدرال ریزرو برای نظارت Randal Quarles گفت: او می بیند هیچ قریب الوقوع نیاز به تغییر فدرال رزرو در کوتاه مدت نرخ بهره در سخنان که در زمان سهام چگونه تنظیم کننده می تواند به بهبود نقدینگی در بازار پول.

“به نظر من این زمان موضع سیاست پولی به عنوان مناسب با توجه به چشم انداز اقتصادی و نسبتا خاموش تورم فشارهای” آقای Quarles گفت: در یک سخنرانی در نیویورک است. “من باقی می ماند خوش بینانه در مورد چشم انداز” آقای Quarles, گفت:, و اضافه کرد که “سیاست این است که در یک جای خوب برای حمایت از ادامه رشد اقتصادی قوی شرایط بازار کار و تورم و بازگشت به هدف است.”

آقای Quarles نظر شد اولین سخنان پس از هفته گذشته رای-تنظیم کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو نشست. پس از آن مقامات برگزار فدرال خود را-بودجه-میزان محدوده هدف ثابت در بین 1.50% و 1.75% باقی مانده و شادمان در مورد چشم انداز میان کاهش تجارت-سیاست عدم قطعیت.

تاثیر رمان coronavirus در چین و آن ممکن است پیامدهای منفی برای تجارت بین المللی دیده می شد به عنوان یک خطر است. اکثر مسئولین فدرال ریزرو هیچ ضرورت به تغییر نرخ پس از کاهش آنها سه بار در سال 2019 به ارائه بیمه در مقابل خطرات غیر این صورت اقتصاد سالم است.

آقای Quarles گفت که وقتی که می آید به کروناویروس “آن است که خیلی زود به آنچه کامل اقتصادی اثر وقوع خواهد شد و این وضعیت نیاز به نظارت دقیق.” او گفت: اخیر موافقت نامه های تجاری “باید افزایش کسب و کار, اعتماد به نفس.”

آقای Quarles گفت که او معتقد است هنوز هم وجود دارد به احتمال زیاد شل در بازار کار که به معنی کار بیشتر سود ممکن است بدون ایجاد ناخواسته فشارهای ناشی از تورم. او اضافه کرد که در حالی که نرخ تورم هنوز از تغذیه 2 درصد هدف او unworried توسط که و همچنان انتظار می رود آن را به حرکت به عقب به 2 درصد بیش از آنچه که او به نام میان مدت.

از آرشیو

مخزن بازار را تکان داد مالی جهان در ماه سپتامبر زمانی که غیر منتظره نرخ سنبله خفه اعطای وام های کوتاه مدت در طی روزهای اخیر فدرال رزرو به دخالت. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه این مهم اما تیره بخشی از سیستم مالی کار می کند و به همین دلیل برخی از بانک ها می گویند که این بحران می تواند مانع شده اند. تصویر: یعقوب رینولدز برای وال استریت ژورنال

سیاست ساز کاهش نگرانی ها در مورد تضعیف انتظارات تورمی و گفت که پس از تغذیه در گفت و گو درگیر با مردم در مورد بانک مرکزی سیاست او آموخته است که “اکثر مردم نیستند به فکر کردن در مورد تورم در همه” در زندگی روزانه خود را.

با که در ذهن “من مطمئن هستم که پله در سیاست پدال واقعا خوب و یا راه موثر” به آسانسور تورم آقای Quarles گفت: در اشاره به این دیدگاه که نرخ پایین تر ممکن است افزایش قیمت فشار.

آقای Quarles به عنوان تغذیه ارشد مالی تنظیم کننده خود را صرف سخنرانی کاوش ممکن است برای رفع کوتاه مدت نرخ بهره اصطکاک است که به طور خلاصه طرح میتوانست به بانک مرکزی کنترل خود را در کوتاه مدت نرخ بهره در ماه سپتامبر.

برای بازگرداندن آرامش به بازارهای مالی, فدرال رزرو دوباره پس از یک decadelong شکستن repurchase-قرارداد عملیات یا repos, برای تقویت موقت نقدینگی در بازار پول. فدرال رزرو نیز شروع به افزایش دائمی سطح ذخایر در ماه اکتبر با یک برنامه از 60 میلیارد دلار در ماه در خزانه لایحه خرید.

تغذیه تلاش کوبیده خواهد شد را بر نوسانات در بازارهای مالی, در حالی که مصرف تغذیه را به طور کلی منابع از $3.8 تریلیون دلار در ماه سپتامبر به سطح فعلی خود را از $4.2 تریلیون. وجود دارد در حال حاضر حدود 170 میلیارد دلار در repos برجسته در مقابل $255.62 میلیارد دلار در ژانویه. 1. فدرال رزرو گفته است که قصد دارد به فشار رو به جلو با repos از طریق مارس و پایان آن خزانه لایحه خرید در برخی از نقطه در سه ماهه دوم.

در بسیاری از بازارها نگران اند که فدرال ریزرو نقدینگی مداخلات رانده اند تا ریسک مالی گرفتن. آقای Quarles عقب رانده علیه که گفت: “من فکر می کنم که ما باید macroprudential ابزار است که مورد نیاز خواهد بود اگر ما نگران توسعه بی ثباتی مالی است. من فکر نمی کنم که زنده است نگرانی در حال حاضر.”

آقای Quarles گفت که “من به طور کامل حمایت” بانک فدرال تعادل-ورق گسترش, تلاش, اما او همچنین می خواهم برای دیدن یک راه به سمت کوچکتر و منابع. “این منطقی است که ما از خود بپرسیم که آیا آن را ممکن است به کار با یک سطح پایین تر از ذخایر باقی می ماند و سازگار با کافی چارچوب است.”

در حالی که هنوز هم وجود دارد عدم اطمینان که آیا این مشکل برای اولین بار دیده می شود در ماه سپتامبر بود که به طور موقت یا نشانه ای از چیزی عمیق تر شاید به مقررات که نیاز به بانک ها برای نگه داشتن مقدار زیادی از نقدینگی و آن را دشوار است به من قرض بدهید از آقای Quarles گفت: بر اساس قوانین راه حل های ممکن است در دست است.

رئیس در میان آنها می توان به تغییر چگونه به اصطلاح تخفیف پنجره استفاده می شود. این اورژانس تسهیلات وام دارای سابقه ای طولانی است اما کمی استفاده می شود با توجه به انگ ترس در میان بانک ها.

آقای Quarles گفت: “ایده من را مورد بحث را شامل نمی شود هر گونه کاهش نقدینگی بانک ها بافر.” او گفت: “یک رویکرد خواهد بود به اتخاذ یک سیاست به موجب آن شرکت های مجاز به فرض که تخفیف پنجره استفاده می شود در خود نقدینگی-برنامه ریزی حالات استرس تحت شرایط خاصی.”

او گفت که می تواند به افزایش شرکت های مالی دسترسی به نقدینگی در زمان استرس است. “ما به طور بالقوه می تواند بهبود بهره وری از سیاست های پولی و اجرای بهبود substitutability از ذخایر و خزانه داری اوراق بهادار از طریق تنظیم انتظارات ما برای شرکت در استرس-برنامه ریزی سناریو” او گفت:.

آقای Quarles گفت: یک ابزار به نام ایستاده مخزن تسهیلات—که برخی از حامیان می گویند می تواند به تقویت نقدینگی اجازه کوچکتر تغذیه ترازنامه و کلاه کوتاه مدت نوسانات نرخ—به نظر نمی رسد در نزدیکی تصویب. “در حالی که این گزینه هنوز هم از علاقه وجود دارد ممکن است مزایای کار با ابزار ما در حال حاضر در ما دفع فوری,” او گفت:.

نوشتن به Michael S. دربی در michael.derby@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im