فدرال ریزرو Kashkari انتظار دارد نرخ ثابت باقی می ماند

در سال های اخیر فدرال رزرو مینیاپولیس رهبر نیل Kashkari شده است ثابت قدم شکاک از افزایش نرخ.

عکس: شانون استاپلتون/ایسنا

بانک فدرال رزرو مینیاپولیس رئیس جمهور نیل Kashkari روز چهارشنبه گفت که او می بیند هیچ دلیلی برای بانک مرکزی برای تغییر نرخ بهره را سیاست موضع به زودی.

“ما در مکث در حال حاضر در حالی که برای من” و “من راحت که در آن نرخ” آقای Kashkari گفت: مخاطبان در منکیتو, Minn.

آقای Kashkari که یک رای گیری از اعضای رای-تنظیم کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو گفت: فدرال-بودجه نرخ هدف محدوده—در حال حاضر مجموعه بین 1.50% و 1.75%—است “ارائه یک کمی از محرک” به اقتصاد است که او معتقد است مناسب است.

آقای Kashkari همچنین گفت: اگر فدرال رزرو به تغییر چرخ دنده ها در آن به احتمال زیاد خواهد بود در جهت ارائه پشتیبانی بیشتر به اقتصاد است.

“اگر من حدس می زنم من حدس می زنم ما احتمالا رفتن به نشستن در اینجا برای سه ماه آینده شش ماه آینده و یا شاید دیگر” آقای Kashkari گفت. “اما اگر من به حدس بزنید چه حرکت بعدی خواهد بود, بهترین حدس من این است که حرکت بعدی خواهد بود و نه از بالا, از آنجا که ما بسیار نزدیک به خنثی و امروز وجود دارد هر تعداد از شوک در سراسر اقتصاد جهانی است که می تواند ضربه زدن به اقتصاد آمریکا و نرخ پایین تر از اینجا,” او گفت:.

آقای Kashkari اضافه شده است ممکن است چیزی غیر منتظره خوب می تواند اتفاق می افتد و همچنین, که همچنین می تواند باز کردن درب به نرخ بالاتر است. در حال حاضر, “اجازه دهید فقط اجازه داده است در” قبل از ساخت یک تماس در سیاست نرخ رسمی گفت.

آقای Kashkari چشم انداز نرخ در محل بوده است در حالی که برای. در سال های اخیر رسمی شده است ثابت قدم شکاک از افزایش نرخ. فدرال رزرو افزایش نرخ نه بار بین 2015 و 2018 حتی آن را به عنوان شکست خورده به پایدار رسیدن به نرخ هدف تورم 2%. در سال گذشته فدرال رزرو کاهش نرخ سه بار و در حالی که آقای Kashkari در نقاط خواستم تهاجمی تر راه او شد و در نهایت تشویق جهت همکاران خود را در زمان.

آقای Kashkari اشاره در سخنان خود که وضعیت در اطراف coronavirus ایجاد عدم اطمینان در مورد چشم انداز اقتصاد و سیاست های پولی و او گفت که او مطمئن نیستید که چگونه آن را بازی در حال حاضر.

نوشتن به Michael S. دربی در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im