تغذیه ظهور به عنوان یک قدرت بازیکن خطرات به استقلال

فدرال رزرو پدید آمده در این هفته به عنوان شاید قدرتمند ترین جزء از کل فدرال پاسخ به کروناویروس بحران است.

عکس: لی میلیس/ایسنا

روز چهارشنبه سرمایه گذاران قرار داده و احتمال این که شرکت موتور فورد. خواهد به طور پیش فرض در بدهی های خود را در حدود 20 ٪ است. روز جمعه که تا به حال سقوط به 14 درصد.

چه اتفاقی افتاده است ؟ در بین فدرال رزرو اعلام کرد که به عنوان بخشی از آن گسترده برنامه های جدید برای حمایت از اقتصاد آن را خواهد خرید اوراق قرضه بود که سرمایه گذاری درجه تا مارس 22 اما دیگر هستند یک دسته که شامل فورد.

که نشان می دهد که فراگیر جدید نفوذ بانک مرکزی بر اقتصاد و پتانسیل خطر همراه است که از آن تاثیر است. فدرال رزرو کردم اینجا اثبات آن می توانید سرعت عمل به طور موثر و apolitically در زمانی که دولت فدرال است که اغلب صالح توسط حزبی اختلال. اما آن نیاز به تغذیه برای تصمیم گیری به طور سنتی از چپ به سیاستمداران است که در نتیجه خطر کشیدن آن به حزبی میدان نبرد.

در ابتدا از coronavirus بحران فدرال رزرو به نظر نمی رسد به مقصد به یک بازیکن مهم. آن را بدون بهداشت عمومی نقش و نمی توانید به پول نقد به بسته رستوران ها و یا خود را گذاشته کارگران است. با نرخ بهره بسیار نزدیک به صفر توانایی خود را برای تحریک رشد محدود بود.

این هفته از آن پدید آمده که شاید قدرتمند ترین جزء از کل فدرال پاسخ. در روز پنج شنبه از آن رونمایی کرد جزئیات تا $2.3 تریلیون دلار در وام های آن می تواند موضوع را به کسب و کار از تمام اندازه ها و انواع و آمریکا و دولت های محلی.

فدرال ریزرو پاسخ به بحران دارای سه فاز است. برای اولین بار بود که سنتی سیاست های پولی پاسخ: این کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر در 15 مارس به جذب ضربه به تقاضای داخلی. که به طور موثر خود را خسته مهمات معمولی است.

فاز دوم به خرید مقادیر عظیمی از خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق قرضه وام به شدت به بانک ها و اوراق قرضه نمایندگی و ارائه اعتبار به صدها نفر از بانک های مرکزی خارجی برای دیدار با دلار کمبود در خارج از کشور. این بود که برای جلوگیری از این سیستم مالی را از تصرف تا بخشی از تاسیس آن نقش به عنوان وام دهنده از آخرین چاره به سیستم بانکی و البته در یک مقیاس بی سابقه است.

مرحله سوم استفاده از آن اورژانس قدرت تحت بخش 13(3) فدرال رزرو اقدام به راه اندازی برنامه ها به قرض دادن به پول-بازار سرمایه صادر کنندگان شرکت های بزرگ بدهی دولت شهری و خیابان اصلی کسب و کارهای بزرگ و کوچک است. این فراتر می رود بانک مرکزی وظایف سنتی. آن است که شبیه به سیاست های مالی و خاک بلند کردن محدودیت ها به بانک مرکزی به دلیل خطرات آن مالیات دهندگان بودجه و نیاز به پرتنش سیاسی در تصمیم گیری در مورد که می شود کمک کند و چه کسی ندارد.

فدرال رزرو برای اولین بار قدرت برای چنین وام در 1930s اما در دهه های بعد اجتناب از استفاده از آن. سپس آن استناد است که قدرت در 2008-09 بحران مالی به قرض دادن به شرکت های مالی. به دلیل جنجال بر سر کمک مالی 2010 داد فرانک مالی قانون اصلاح قانون منع تغذیه از استفاده از آن 13(3) قدرت برای سرپا نگه داشتن شرکت های فردی و می تواند با استفاده از آن تنها با وزیر خزانه داری تصویب.

جالب اینجاست که یک دهه پس از اختیارات خود را محدود به تغذیه است که با نفوذ تر از همیشه. Coronavirus پاسخ قانون تصویب شده در ماه گذشته شناخته شده به عنوان مراقبت اجازه تغذیه به اهرم $454 میلیارد دلار از وجوه مالیات دهندگان بالقوه به وام به ارزش 10 بار که خیلی.

طنز وجود دارد در اینجا: بسیاری در کنگره صرف دهه گذشته در زمان پیوست توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, تیراندازی در تغذیه. در عین حال زمانی که بحران هر دو متوجه شدم هیچ کس دیگری تا به حال لازم است ظرفیت و فن صلاحیت.

برای این رئیس جروم پاول به بسیاری از شناخته شده به عنوان جی می شود اعتبار است. او در اوایل سال 2018 بدون سرمایه سیاسی از آلن گرینسپن و یا اقتصادی لغو احکام صادره ی بن برنانکه و جانت یلن. در عین حال او نشان داده است هر دو روشن درک اقتصادی چالش های پیش روی ایالات متحده و ریز کوک سیاسی رادار پرورش روابط صمیمی با هر دو حزب در کنگره است. او تبدیل به کنار سوال در مورد اتهام سیاسی سوالات و نادیده گرفته آقای تهمت طعنه.

در صورت بی سابقه ای شوک اقتصادی او به سرعت به این نتیجه رسیدند برگزاری بود یک گزینه نیست. هنوز او به دنبال عایق تغذیه به عنوان آنجا که ممکن است از کسب و کار کثیف از تصمیم گیری که می شود اعتباری و که نمی کند. “ما نمی تصمیم گیری در مورد فرد شرکت” تنها دسته گسترده از وام گیرندگان گفت: در یک ویدیو رویداد با حمایت موسسه بروکینگز در روز پنج شنبه و فدرال رزرو برنامه ها بايد به تاييد وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin او اضافه شده است.

در عین حال فدرال رزرو خواهد ساخت بسیاری از احکام که به طور ضمنی یا به صراحت مشخص است که شرکت ها و شهرداری ها دریافت اعتبار و هرگونه که از دست دادن را می تواند به دنبال گوش دلسوز کنگره و یا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. در یک شدت رقابت انتخابات ریاست جمهوری آنها مطمئن هستند که برای گوش دادن.

این فشارها می تواند ناخوشایند در هر زمان, اما آنها به عنوان هر دو کشور و نهادهای آن را تبدیل به طور فزاینده ای قطبی. آقای ترامپ بارها تحت فشار فدرال رزرو به دنبال سیاست های او ترجیح میدهد و در حالی که آقای پاول تبدیل شده و کسانی که مطالبات گذشته خود را منقضی می شود در سال 2022. دموکرات ها ممکن است خواسته های خود را برای کمک به دولت های محلی برای مثال و یا کارفرمایان از کلید تشکیل شده است.

آنجا که فدرال رزرو ترجیح به ماندن در خارج از عرصه سیاسی که ممکن است غیر ممکن است به عنوان اقتصادی آن رد پا رشد می کند. اما پس از آن دیگر ماندن نزدیک به خانه و تماشای اقتصاد بنیانگذار, به نظر می رسد بدتر است.

نوشتن به گرگ Ip در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im