فدرال ریزرو دالی تماس چشم انداز اقتصادی ‘نامشخص’

مری دالی در ماه نوامبر. رهبر بانک فدرال رزرو سان فرانسیسکو روز دوشنبه گفت که یک واکسن یا قوی coronavirus-کاهش استراتژی مورد نیاز به قطع همه گیر اقتصادی تاثیر است.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

بانک فدرال رزرو سان فرانسیسکو رهبر Mary Daly کاهش یافته است می گویند دوشنبه اینکه یک چشم انداز مثبت در coronavirus مرتبط با بیماری در بخش هایی از کشور است که در مسیر آسیب انتظارات او آهسته و تدریجی بهبود است.

“من می ترسم آن را بسیار نامشخص” آنچه پیش رو نهفته برای اقتصاد در حال حاضر خانم دالی سیتی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی. بانک مرکزی که نمی توان هر گونه نظر در چشم انداز سیاست های پولی گفت: او در حال شکل گرفتن به عنوان اطلاعات آنجا که او می تواند و گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی.

اما در همان زمان حتی به عنوان بیماری سطح سنبله در آب و هوا که در آن برخی از همکاران او هشدار داده اند برخی از مناطق ممکن است در حال حرکت بیش از حد سریع برای بازگشایی مربوطه اقتصادهای خانم دالی گفت که او آماده نیست به چیزی می گویند اشتباه است.

وقتی که می آید به اقتصاد و اطلاعات است که توصیف آن “حق تعيين آنچه من احساس می کنم در حال حاضر کنجکاو است,” او گفت:.

“این است که خیلی زود به بگویید” آنچه که اتفاق می افتد با اقتصاد گفت: خانم دالی که اضافه شده “وجود دارد فقط اطلاعات نشده است.”

اما تغذیه های رسمی می گویند که ناهموار تجربه برخی مناطق روبرو هستند به عنوان آنها سعی کنید به بازگشایی “سازگار با آهسته و تدریجی بهبود که من penciled در چشم انداز من.” او افزود: “ما نه از جنگل از نظر اقتصادی تاثیر” این بیماری همه گیر کوروناویروس “تا زمانی که ما گسترده و قوی کاهش استراتژی برای ویروس و یا ما یک واکسن.”

خانم دالی نیز گفت: چشم انداز بازار کار باقی مانده است بی قراری, به طوری که او فکر کمتر در شرایط پیش بینی و بیشتر از نظر سناریوهای مختلف برای چه چیزهایی می تواند بازی.

او همچنین به خبرنگاران گفت که راه اندازی تغذیه اضطراری برنامه ها برای حمایت از بازار کمک کرده است و برای بهبود شرایط به طور عمده توسط انتقال به بازار بانک مرکزی است که وجود دارد در صورت نیاز. خانم دالی گفت که تا کنون واقعی را در اعطای تسهیلات شده است نسبتا متوسط.

مربوط تصویری

تگزاس یکی از آخرین متحده را تعطیل و اولین به بازگشایی شده است. در حال حاضر محلی مراقبت های بهداشتی کارگران مصرانه از جامعه مراقب باشند به عنوان تگزاس بستری شدن در بیمارستان برسد ، عکس: AP

نوشتن به Michael S. دربی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>