فدرال کلاریدا می بیند رشد سه ماهه سوم, بازیابی آهسته

آقای کلاریدا می گوید فدرال باز است به اصلاح برنامه های وام دهی خود را برای اطمینان از کمک به طور موثر برای حمایت از اقتصاد مستقر شده است.

عکس: سارا سیلبیگر/بلومبرگ نیوز

ریچارد کلاریدا، نایب رئیس فدرال رزرو گفت که انتظار دارد اقتصاد در سه ماهه سوم رشد کند و اضافه کرد که فعالیت می تواند تا پایان سال ۲۰۲۱ به سطوح پیش از همه گیری بازگردند.

آقای کلاریدا چهارشنبه در سی ان بی سی گفت: “پیش بینی شخصی من این است که ما یک ریباند در فعالیت های اقتصادی در داده های سه ماهه سوم را می بینیم.” او افزود که “آن را برخی از زمان” برای فعالیت های اقتصادی به سطح خود در ماه فوریه بازگشت ، ماه قبل از همه گیر مجبور بخش هایی از اقتصاد را به تعطیلی.

او گفت: «ما می توانیم به سطح فعالیت ها برگردیم شاید به سمت پایان سال ۲۰۲۱ برگردیم»

آقای کلاریدا گفت که مسیر اقتصاد به مسیر ویروس کوروناویروس و تلاش های کاهش ی بستگی دارد. ویروس کوروناهنوز به اقتصاد آمریکا آسیب های طولانی مدت وارد نکرده است، اما خطر افزایش هر چه بیشتر همه گیر شدن آن بیشتر شود.

آقای کلاریدا افزود که بانک فدرال برای اصلاح برنامه های وام دهی خود باز است تا اطمینان حاصل شود که کمک ها به طور موثری برای حمایت از اقتصاد مستقر شده است.

فیلم مرتبط

اقتصاددانان مدت هاست که از حروف الفبایی مانند V استفاده می کنند و شما برای توصیف بهبودی های اقتصادی استفاده می کنید. اما رکود ویروس کورونا ویروس آنقدر متفاوت از رکود های گذشته است که اقتصاددانان با اشکال جدیدی برای توصیف بهبود بالقوه در حال آمدن هستند. -سازمان بين النها توضيح ميده. تصویرگری: جیکوب رینولدز

نوشتن به جاش میچل در [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im