فدرال ریزرو $600 میلیارد خیابان اصلی برنامه اعطای وام می بیند ولرم بهره

خیابان اصلی وام برنامه با هدف کمک به کسب و کار.

عکس: جائه C. هنگ/آسوشیتد پرس

واشنگتن—دولت ارائه شده است به من قرض بدهید تا 600 میلیارد دلار برای کمک به کوچک و متوسط کسب و کار و آب و هوا coronavirus ناشی از رکود اقتصادی اما تا کنون بهره پراکنده شده است.

در زیر خیابان اصلی برنامه های وام دهی بانک های تجاری قرض دادن به شرکت ها و سپس فروش تمام اما یک بخش کوچک از هر وام به فدرال رزرو. وزارت خزانه داری آمادگی خود را برای پوشش تغذیه زیان اگر شرکت موفق به بازپرداخت.

بیش از دو ماه پس از برنامه اعلام شد اما برخی از بانکداران می گویند که آنها هنوز در تلاش برای تصمیم گیری که آیا برای شرکت. آنها به استناد به کمتر-از-جذاب نظر که تغییر بارها و بارها قبل از رسمی 15 ژوئن راه اندازی و کم خونی علاقه در میان وام گیرندگان بالقوه است.

نگرانی اصلی: شرکت در نیاز مبرم به پول نقد نیست به احتمال زیاد تایید شده در حالی که بیشتر وام گیرندگان معتبر هستند به احتمال زیاد برای پیدا کردن مشابه و یا بهتر شرایط خود را دارند.

“این یک کمی از یک Catch-22 گفت:” لورن اندرسون معاون ارشد رئیس جمهور در بانک موسسه سیاست که 42 عضو شامل بزرگترین بانک های ایالات متحده. “ما همه نوع از مبارزه صادقانه به کشف کردن که این نوع اسب شاخدار وام گیرنده ممکن است.”

مراقبت عمل به وزارت خزانه داری $454 میلیارد دلار است که با آن به پشت فدرال رزرو برنامه های است که می تواند به من قرض بدهید تریلیون دلار است. تا کنون کمی از پول ساخته شده است آن را به اقتصاد است.

سهام خزانه

مجموع: $454 میلیارد

اختصاص داده شده: $195 میلیارد

شرکت

اعتباری

امکانات

وام تغذیه

پرداخت

$75B

$750B

$8.7 B

خیابان اصلی

وام

برنامه

600

75

0

شهرداری

نقدینگی

تسهیلات

500

1.2

35

مدت

دارایی-حمایت

اوراق بهادار

تسهیلات وام

100

10

0

توجه: همانطور که از ژوئن 24

منبع: فدرال رزرو

خیابان اصلی برنامه در نظر گرفته شده برای پر کردن شکاف در دولت محرک تلاش. چک برنامه حفاظت از بخشایش وام است که در کسب و کارهای کوچک با 500 یا کمتر کارکنان. فدرال رزرو یک برنامه جداگانه برای خرید بدهی های صادر شده توسط شرکت های بزرگ مانند Apple Inc. و Verizon Communications , Inc.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: در کنگره شنوایی شنبه که حدود 300 دهندگان را آغاز کرده بود روند ثبت نام برای خیابان اصلی برنامه است. وجود دارد تقریبا 11,000 فدرال بیمه بانک ها و اتحادیه های اعتباری است که می تواند واجد شرایط برای ثبت نام.

“ما تا به حال تعداد زیادی از علاقه” آقای پاول گفت. “آنچه که بانک به ما بگویید, اگر چه, این است که مرتب کردن بر اساس از مخلوط یک چیز است. آنها در حال گرفتن یک تن از بهره از وام گیرندگان ، ” او گفت که بانک مرکزی باز است برای ساخت تنظیمات بیشتری را به برنامه.

بانک ها که شرکت را تعهد و روند پنج سال وام از بین 250.000 دلار و 50 میلیون دلار در نرخ بهره که در حال حاضر بین 3.17 درصد و 3.3 درصد. این برنامه همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به افزایش حجم وام های موجود تا 300 میلیون دلار.

هر دو کنگره و فدرال رزرو در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که در آن همه که پول محرک است که از. تصویر عکس: کارلوس آب / وال استریت ژورنال

یک پتانسیل بزرگ قرعه کشی وام گیرندگان: هیچ پرداخت اصل در طول دو سال اول وام بدون بهره بدهکار در طول سال اول.

برای وام دهندگان این برنامه نسبتا کم خطر گزاره به دلیل خاص ایجاد تغذیه مرکز خرید 95% سهام در هر یک از وام ترک منشاء بانک با فقط 5 درصد است. بانک ها نیز می تواند جمع آوری 1% هزینه در وام.

اما برخی از جنبه های برنامه داده اند بانک ها قابل تامل است.

دلیل اصلی پرداخت معوق برای دو سال 70 درصد از هر وام خواهد بود و به یک مبلغ یکجا پرداخت در زمان بلوغ. اگر وام گیرنده قادر به پرداخت یک بانک نیاز به یا به تشکیلات جدید بکار تجاری وام—و فرض کنیم همه ریسک اعتباری و یا نیروی وام گیرنده به طور پیش فرض برای محدود کردن ضرر و زیان بالقوه.

“وجود خواهد داشت یک مسئله پس از مدت گفت:” تام Iadanza رئیس متصدی امور بانکی در پاسائیک, N. J. مبتنی بر دره بانک ملی. بیشتر از 20 یا 30 شرکت که خواسته بانک مرکزی در مورد برنامه های از دست رفته مورد علاقه پس از شنیدن نظر, او گفت:. در مقابل این بانک که دارای $39 میلیارد دلار دارایی, تایید حدود 12000 بخشایش وام زیر چک حفاظت از برنامه.

رئیس بانک فدرال جروم پاول چپ گفت که حدود 300 دهندگان را آغاز کرده بود روند ثبت نام برای خیابان اصلی برنامه است. دیده می شود در اینجا با استیون Mnuchin, وزیر خزانه داری ایالات متحده در مارس 6.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

خیابان اصلی وام نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت وام های موجود و می باید برابر یا ارشد به بدهی های دیگر در ورشکستگی. بانکداران گفت: این ویژگی در نظر گرفته شده برای محدود کردن خزانه زیان نیز آنها را فکر می کنم دو بار در مورد شرکت.

لیزا پیترز که غذا کسب و کار در منطقه ساکرامنتو در حدود 5 میلیون دلار در درآمد سالانه گفت: او خواست بانک اخیرا در مورد خیابان اصلی برنامه است. او قرض دهنده, ردینگ, کالیفرنیا.-بر اساس بازرگانان, بانک تجارت, به او گفت آن نشده بود تصمیم گرفت که آیا برای شرکت در.

جیم Sundquist رئیس امور مالی تجار گفت: در یک ایمیل به مجله است که این برنامه را در شرایط “بسیار محدود” خواهد بود و جلوگیری از وام دهندگان از درخواست وام گیرندگان به بازپرداخت بدهی های دیگر در اوایل تا خیابان اصلی وام در بازپرداخت کامل.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم که فدرال رزرو برنامه های وام دهی خواهد بود به اندازه کافی برای آوردن اقتصاد از رکود خارج خواهد شد و یا کنگره نیاز به اجازه هزینه های اضافی? پیوستن به مکالمه زیر.

آهسته شروع به خیابان اصلی تضاد چک حفاظت از برنامه که همچنین ایجاد شده توسط coronavirus تسکین قانون که در کنگره به تصویب رسید در ماه مارس است. که برنامه اجرا شده توسط اداره کسب و کار کوچک دیدم هزاران نفر از وام دهندگان تصویب میلیون وام در عرض چند هفته پس از راه اندازی در اوایل ماه آوریل و پس از doled بیش از 500 میلیارد دلار.

“شما نمی خواهید برای دیدن این حجم که شما را دیدم در PPP” گفت: Jeffrey کونگ یک مدیر عامل در پراویدنس, R. I. مبتنی بر شهروندان گروه مالی است که کمک به رهبری بانک شارژ در خیابان اصلی برنامه است. “این وام را کمک مالی پس از آن باید تحت در راه که در آن ما بر این باوریم که یک وام را بازپرداخت شود.”

آقای کونگ گفت: شهروندان با شور و شوق شرکت در خیابان اصلی و دارای “یک زن و شوهر از اولیه چشم انداز” به انتظارنشسته بودند تا به طور بالقوه قرض را از طریق آن. اما او گفت: برنامه “نمایی پیچیده تر از PPP” و متناسب با نیازهای بسیار باریک تر مجموعه ای از شرکت.

مربوط به پوشش

  • تخصص دهندگان در صورت تامین بودجه چالش به عنوان Covid-19 افزایش پیش فرض
  • حساب سرمایه: معکوس-Square-Root بازیابی
  • 600 میلیارد دلار چالش: اعطای وام به طور مستقیم به کسب و کار
  • سابق بانک فدرال اقتصاددانان اصرار شرایط آسان تر برای ‘خیابان اصلی وام (18 ژوئن)
  • تغذیه باعث می شود شرایط مطلوب تر برای خیابان اصلی برنامه اعطای وام (8 ژوئن)
  • بانک فدرال $600 میلیارد چالش: اعطای وام به طور مستقیم به کسب و کار (18 مه)

دولت و صنعت مقامات می گویند این برنامه تا حدودی قربانی تغذیه موفقیت در ذوب بازارهای اعتباری که مسدود در ماه مارس زمانی که شرکت ها و سرمایه گذاران را در حالت وحشت.

با هزینه های استقراض در نزدیکی رکورد پایین کسب و کار معتبر و ممکن است وسوسه نرخ های ارائه شده از طریق خیابان اصلی برنامه چند بانکداران گفت.

“آنها احتمالا دراز مدت ساختار پرداخت و آنها احتمالا یک رای در حدود همان نرخ” آقای Iadanza گفت: از شرکت های معتبر که در اطراف مغازه خارج خیابان اصلی.

مقامات همچنین گفت که این برنامه می تواند اثبات مفید اگر طولانی مدت رکود اقتصادی و یا موج دوم مستندات شروع به فشار بانکها ترازنامه ،

“خیابان اصلی است که اساسا یک تور ایمنی” یک مقام ارشد وزارت خزانه داری آمریکا است ، “زمانی که من صحبت می کنند به مدیران ارشد این بانک می گویند: اگر ما موج دوم ویروس و اقتصاد تبدیل کردن دوباره ممکن است ما همه نیاز به خیابان اصلی.'”

نوشتن به پل Kiernan در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>