فدرال ریزرو 600 میلیارد دلار وام برنامه را ببینید بیشتر علاقه اگر اقتصاد اسلامپ رسمی می گوید

یک دیدگاه فدرال رزرو ساختمان در واشنگتن تغذیه گرفته است بسیاری از مراحل به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

واشنگتن—فدرال رزرو 600 میلیارد دلار برنامه اعطای وام برای متوسط اندازه کسب و کار نشده به خود جلب علاقه زیادی نشده ولی به احتمال زیاد است که به تغییر اگر اقتصاد آمریکا طول می کشد به نوبه خود برای بدتر دلیل افزایش coronavirus موارد رسمی گفت که اجرا می شود این برنامه است.

“احتمال است که ما در ادامه به مشکلات جدی با عفونت بدان معنی است که کسب و کار به احتمال زیاد مختل برای یک دوره طولانی تر از زمان” اریک Rosengren رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو بوستون گفت: در مصاحبه روز شنبه. “بنابراین وجود یک بیمه عنصر در برابر این بیماری همه گیر و همچنین نشست فوری نیاز به برخی از وام گیرندگان.”

خیابان اصلی وام برنامه با هدف به قرض دادن به شرکت های رقیب با اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر اما آن را به تلاش برای به دست آوردن زمین از آن اعلام شد در ماه آوریل است. آن rollout برگزار شد تا مذاکرات شرایط در حالی که بانکداران را ابراز شک و تردید است که بسیاری از وام گیرندگان که به کمک نیاز خواهد بود واجد شرایط برای دسترسی به وام.

از پنج بانک بزرگ ایالات متحده توسط دارایی تنها بانک مرکزی امریکا شرکت نشان داده است که قصد دارد به خیابان اصلی وام های در دسترس را به مشتریان جدید است. سه دیگران— ولز فارگو & Co., سیتی گروپ Inc. و U. s. Bancorp. —گفت: آنها طرح تنها برای خدمت به مشتریان موجود. جی پی مورگان چیس & Co. نمی گویند که آیا آن برنامه ریزی شده به قرض دادن به مشتریان جدید از طریق برنامه.

تقریبا 11,000 فدرال بیمه بانک ها و اتحادیه های اعتباری می تواند واجد شرایط. آقای Rosengren گفت که 260 دهندگان تکمیل مراحل ثبت نام در حالی که یکی دیگر از 174 هنوز ثبت نام. او اذعان کرد که آن را “رفتن به گرفتن برخی از زمان برای بانک ها و وام گیرندگان برای تبدیل شدن به آشنا با برنامه” اما که او به طور کامل انتظار دارد تقاضا را انتخاب کنید تا.

افزایش اخیر در coronavirus موارد به سطح رکورد “augurs ضعیف برای چه اتفاق می افتد در پاییز هنگامی که دانش آموزان در مدرسه, کالج در جلسه و مردم نمی تواند خارج از حد و در داخل بیشتر,” او گفت:.

تحت برنامه بانک ها به قرض دادن بین 250.000 دلار و 300 میلیون دلار به کسب و کار است که معتبر قبل از بحران اقتصادی آغاز شد. یک تغذیه تسهیلات خواهد شد و سپس خرید 95% سهام در کسانی که وام های ترک نشات گرفته از بانک ها با 5% ریسک اعتباری.

بانک ها باید گفت: آنها می شود بیشتر احتمال دارد به شیر خیابان اصلی برنامه به ساحل تا اعتبارات موجود به جای قرض دادن به مشتریان جدید است.

در تلاش برای جذب منافع بیشتر–و کمک به مطابقت با وام دهندگان–بوستون فدرال رزرو در روز چهارشنبه منتشر شده یک لیست از وام دهندگان در هر ایالت که در حال برنامه ریزی به سرچشمه خیابان اصلی وام برای مشتریان جدید است. در سراسر کشور از آن نام بیش از 80 بانک ها و اتحادیه های اعتباری هر چند این لیست را شامل نمی شود و وام دهندگان است که یا نمی خواهید به عموم شناسایی شده و یا در حال برنامه ریزی برای ارائه به خیابان اصلی وام به مشتریان جدید است.

آقای Rosengren گفت بوستون فدرال در حال حاضر دیده می شود تعدادی از کسب و کار از جمله سینما, نرم افزار, شرکت ها و آشامیدنی شرکت نفت و شرکت های خدمات ابراز علاقه در برنامه است.

مربوط تصویری

کنگره مشتاق به تصویب مرحله بعدی از coronavirus محرک قانون اما مرکب روح است که در حال حاضر ماه پیش ممکن است چیز ساییده شده به هر دو طرف وزن تفاوت های خود را. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Eric گی/آسوشیتد پرس

“بنابراین من به طور کامل انتظار می رود که بیش از ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر وام شروع به آمدن” آقای Rosengren گفت.

نوشتن به پل Kiernan در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de