رئیس جروم پاول است تاکید کرد که هر گونه تغییرات تغذیه می کند را به حمایت شود تا با عمل است. عکس: مانوئل Balce Ceneta/آسوشیتد پرس

رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: او راحت با بانک مرکزی در حال حاضر برنامه ای برای نگه داشتن نرخ بهره ثابت اما او ابراز نا امیدی با تورم ادامه به اجرای زیر آن هدف 2%.

این مهم است زیرا تغذیه می تواند تصمیم وسط سال به تغییر سیاست خود را تنظیم رویکرد است. این افزایش سه سوال:

به همین دلیل است که تغذیه انجام این کار در حال حاضر ؟

فدرال رزرو به طور رسمی به تصویب نرخ هدف تورمی 2% سطح آن را با توجه به عنوان سازگار با سالم رشد اقتصادی در سال 2012. در زمان کوتاه مدت نرخ دوخته بودند نزدیک به صفر است اما بانک مرکزی و اقتصاددانان و سرمایه گذاران هنوز هم انتظار می رود آنها را به بازگشت به سطح طبیعی تر از 4 درصد و یا تا هنگامی که توسعه اقتصادی بالغ.

هشت سال بعد نرخ بهره گیر در زیر 4 درصد به دلایلی که انتظار نمی رود به زودی تغییر مانند جمعیت و نیروهای جهانی که تحت فشار قرار دادند پایین تورم است. فدرال رزرو در سمت چپ آن معیار فدرال-نرخ وجوه بدون تغییر روز چهارشنبه در محدوده بین 1.5% و 1.75%. این برگ فدرال رزرو اتاق کوچک به کاهش نرخ بهره برای مقابله با رکود.

در همین حال بانک مرکزی تلاش برای حفظ نرخ تورم 2 درصد. نتواند شده است نسبتا کوچک اما مقامات نگران هستند چرا که در صورتی که تغذیه نمی تواند دیدار هدف خود را پس از یک مدت زمان طولانی مصرف کنندگان و کسب و کار انتظار می تواند حتی پایین تر از تورم است. از جمله انتظارات می تواند تبدیل به خود انجام.

تورم پایین پایین نرخ بهره اسمی که می تواند آن را سخت تر برای تغذیه برای مبارزه با رکود اقتصادی—یک نقطه آقای پاول تکرار در گذشته دو خبر همایش. “ما دیده ایم این بازی پویا در اقتصادهای دیگر در سراسر جهان و ما مصمم به جلوگیری از آن را در اینجا در ایالات متحده,” او گفت:.

چگونه ممکن است بانک فدرال چارچوب جدید متفاوت از آن زمان یکی است ؟

در حال حاضر فدرال رزرو می گوید هدف آن متقارن است و معنی آن این خواهد بود که ناراحت کننده با نرخ تورم در حال اجرا کمی کمتر از 2% به عنوان این امر می تواند با تورم کمی بالاتر از 2 درصد خواهد کار به عنوان سخت یا راه برای به دست آوردن آن را به عقب به هدف است. در این راه آن است که همیشه برای هدف 2% و آن را به حساب قبلی انحراف. Bygones هستند bygones.

تغذیه فرماندار Lael Brainard, در نوامبر سخنرانی مشخص شده یکی از محتمل ترین تغییرات فدرال رزرو می تواند در آن مقامات می ریختن این “bygones” رویکرد و به جای آن برای گذشته نتواند به هدف. اگر تورم به حال به طور متوسط کمی پایین تر از هدف برای پنج سال, فدرال رزرو می تواند صرف چند سال بعد به دنبال تورم اندکی بالاتر از هدف او گفت:.

به عبارت دیگر تقارن نمی خواهد دیگر اعمال می شود فقط به تغذیه مقامات نیت. این امر همچنین می توانند به نتایج. اگر تغذیه نتواند 2 درصد آن را می خواهید به دست در هر دو طرف هدف است.

آقای پاول روز چهارشنبه به استناد یک رویکرد مشابه است اما به تایید هر یک از گزینه ها در دست بررسی است.

آنچه را که برای تنظیم نرخ بهره چیست ؟

آقای پاول گفت که هر گونه تغییرات تغذیه می کند را به حمایت شود تا با عمل است. اما چگونه تغذیه ممکن است تغییر سیاست خود را به حساب برای این رویکرد جدید آشکار نیست.

خانم Brainard پیشنهاد در سخنرانی خود که تغذیه می تواند روشن است که در حالی که در گذشته آن را ممکن است افزایش نرخ در پاسخ به افزایش تورم را در حال حاضر می تواند به نظاره نشست و قبول یک به اصطلاح “فرصت طلب reflation” بدون بلند کردن نرخ.

اکثر مقامات برای مثال پیش بینی شده در ماه دسامبر است که اگر اقتصاد رشد به طور پیوسته در طول چند سال آینده آنها می تواند به افزایش دوباره نرخ تا سال 2021 یا 2022. تحت رویکرد جدید آنها می تواند مقیاس و یا ضایعات برنامه ریزی شده را افزایش می دهد حتی اگر اقتصاد رشد می کند به عنوان انتظار می رود—نشان دادن تحمل بیشتری برای انتظار تورم بالاتر.

برخی از اقتصاددانان بر این باورند که فدرال رزرو خواهد نیاز به رفتن بیشتر و کاهش نرخ بهره برای نشان دادن تعهد خود نسبت به رویکرد جدید به دلیل آن خواهد بود به دنبال تورم بالاتر از 2%—چیزی است که آن را به ندرت به دست آورد در طول زمان توسعه.

نتیجه این است که درک چگونه تغذیه را تنظیم نرخ این سال می تواند یک بیت murkier از در سال گذشته. به طور معمول تغذیه جهت تغییر در نرخ زمانی که چشم انداز اقتصادی شیفت. اما گاهی اوقات آن تصمیم می گیرد همان چشم انداز شایستگی یک مسیر متفاوت برای نرخ بهره تغییر در اصطلاح واکنش عملکرد. در این چارچوب بررسی می تواند منجر به یک تغییر دهید.

نوشتن به نیک Timiraos در nick.timiraos@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im