فدرال اکسپرس, واشینگتن ردسکینز’ برجسته ترین حامی, می پرسد این تیم نام خود را به تغییر

نمایی از FedExField در Landover, Md. صفحه اصلی NFL را Washington Redskins.

عکس: علامت گذاری گلدمن/زوما پرس

فدرال اکسپرس Corp. واشینگتن ردسکینز’ برجسته ترین حامی و اسم NFL تیم ورزشگاه به نام برای حق رای دادن برای تغییر نام آن یک سخنگوی شرکت گفت.

حرکت است starkest چالش و در عین حال به حق رای دادن بیش از یک نام است که معمولا به عنوان تعریف یک نژادی لکه دار کردن. آمریکایی های بومی فعالان و دیگران باید برای سال, نام تیم نام خود را به تغییر. اما تیم صاحب دن اسنایدر است صبورانه خودداری کرد.

واشنگتن نقش در یک ورزشگاه به نام FedExField. این تیم با مشخصات بالا شریک قبلا کاهش یافته و به یک موضع در نام مستعار. Fred Smith, فدرال اکسپرس بنیانگذار و رئیس یک اقلیت صاحب تیم—معنی اسنایدر در حال حاضر به طور موثر به چالش کشیده و از داخل خود ساختمان.

ردسکینز نیست پاسخ به یک درخواست فوری برای توضیح. NFL ندارد دهید.

فدرال اکسپرس را تغییر می آید که فشار داخل و خارج NFL سوار بر یک این تیم برای تغییر نام مستعار خود را. در پی جورج فلوید کشتن و از مطالبات بازیکنان را قوی تر عمل NFL خود را تشدید کرده است عدالت اجتماعی تلاش ها و پیام. در یک خیره کننده تصویری است که معکوس NFL قبلی موضع کمیساریای راجر Goodell گفت: لیگ اشتباه بود به گوش دادن به بازیکنان خود را زودتر و تشویق تظاهرات مسالمت آمیز.

که به ظاهر قرار داده و واشنگتن نام در تقابل با لیگ را قوت بخشیده آگاهی اجتماعی و رهبری مدیران به این باور یک تغییر نام است. “این باید اتفاق می افتد گفت:” یکی از بالا رتبه بندی لیگ های اجرایی که نمی خواست فاش شود, بحث در مورد تیم های دیگر کسب و کار قبلا.

در حال حاضر واشنگتن در مواجهه با گرما در چند جبهه. علاوه بر آن بزرگترین شریک واشنگتن قانونگذاران محلی گفت: در مصاحبه ها آنها را حاضر به اقامت در این شهر تحت نام فعلی. تیم فعلی ورزشگاه در مریلند است. علاوه بر این بازیکنان صحبت کردن در مورد این مسئله.

در گذشته اسنایدر عهد کرده است که هرگز تغییر خود را حق رای دادن نام علی رغم اینکه دوست نداشتند توسط خود طرفداران تیم و گرفتن نام توسط مقامات منتخب.

این تیم در گذشته اتصال به نژاد پرستی شده اند برجسته در ماه گذشته است. بنای یادبود جورج پرستون مارشال, تیم مالک سابق که مدت طولانی مسدود تیم از امضای سیاه, بازیکنان گرفته شده توسط واشنگتن کنوانسیون و ورزشی اقتدار. این تیم همچنین تغییر نام داد پایین کاسه از آن زمان ورزشگاه پس از بابی Mitchell, حق رای دادن برای اولین بار, سیاه, بازیکن که تعداد آنها نیز بازنشسته شد. در سال 1962 واشنگتن شد آخرین تیم به ادغام.

در حالی که Goodell در گذشته به نام به حال واشنگتن نام “نیروی وحدت بخش” آن را به طور فزاینده ای مشهود بخش عمومی و مادری آمریکایی ها احساس نمی کند که راه. یک مطالعه اخیر نشان داد که 49 درصد از آمریکایی های بومی بودند به جرم آن که تعداد صعود به 67 درصد در میان افرادی که به شدت به عنوان مادری آمریکایی است.

محلی در سطح مدارس با استفاده از نام مورد نیز کاهش یافته است. روز پنج شنبه پس از یک دهه نبرد هیئت مدیره مدرسه برای اندرسون دبیرستان در اوهایو رای به تغییر نام دور از این مدت است.

نوشتن برای اندرو Beaton در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im