فدرال اکسپرس گزارش بهتر از حد انتظار درآمد به عنوان مسکونی تحویل خروش

فدرال اکسپرس کارگر باعث می شود تحویل در پالم بیچ فلوریدا., در مه 11. این شرکت گزارش داد که حدود 125 میلیون دلار در سه ماهه coronavirus مربوط به هزینه های تحویل.

عکس: Lynne Sladky/آسوشیتد پرس

فدرال اکسپرس پارسیان. گفت: کریسمس-مانند سطح خرید آنلاین افزایش کسب و کار خود و دیدن آن آزمایشی نشانه ای که اقتصاد جهانی است که دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس.

تحویل پیکر نیز تجربه پرش بین المللی باری در طول های مالی سه ماهه چهارم, کمک به جبران کاهش قابل توجهی در محموله های تجاری به عنوان هزاران نفر از کسب و کار بسته شده با توجه به مستندات گسترده.

فدرال اکسپرس ارسال شده 3 درصد کاهش در درآمد کل به $17.4 میلیارد دلار است. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار داشتند درآمد حاصل از $16.8 میلیارد دلار است.

سهام افزایش بیش از 8 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی.

فدرال اکسپرس شاهد افزایش قابل توجه در تحویل به خانه در طول بیماری همه گیر به عنوان خریداران خانه نشین بیشتر و خرید آنلاین. این شرکت اعلام کرد که 72 درصد از حمل و نقل در ایالات متحده رفت و به خوابگاه در آخرین سه ماهه در مقایسه با 56% از یک سال پیش. آن زمین واحد است که بیشتر در معرض e-commerce محموله های ارسال شده از یک افزایش 20 ٪ در درآمد در طول آخرین دوره با متوسط روزانه حجم حمل و نقل تا 25 درصد از زمان مشابه در سال گذشته.

رئیس و مدیر اجرایی فرد اسمیت گفت که تحویل به خرید آنلاین بودند قابل مقایسه با سطح دیده می شود در طول تعطیلات.

فدرال اکسپرس است pivoting کسب و کار خود را به تهیه کردن بیشتر به تجار آنلاین با ارائه هفت روز هفته و ترکیب فن آوری های جدید برای بهینه سازی مسیر. همه گیر شتاب تغییر در عادات خرید از جمله خریداران احساس راحت تر خرید چیزهایی مانند مبلمان و گران الکترونیک آنلاین. بیشتر مصرف کنندگان مسن تر در حال کشف خرید آنلاین بیش از حد.

“آنچه که ما انتظار می رود اتفاق می افتد بیش از چند سال است اتفاق افتاده در یک ماده از ماه” رئیس عامل راج Subramaniam گفت: درآمد تماس بگیرید.

صفحه اصلی تحویل تمایل به هزینه های بالاتر به عنوان رانندگان سفر دورتر و بیشتر متوقف می شود در مقایسه با یک مسیر پر از کسب و کار بیشتر تحویل که در آن چندین بسته های کاهش یافته در یک زمان.

بیشتر درآمد اخبار

  • Conagra می گوید: مواد غذایی و تقاضا همچنان بالا میان همه گیر 30 ژوئن 2020
  • نایک فروش کشیده پایین توسط فروشگاه تعطیلی 25 ژوئن 2020
  • Darden, زیتون, باغ, صاحب, آماده برای ناهار خوری تبدیل Covid-19 25 ژوئن 2020

فدرال اکسپرس گرفته شده مراحل سعی کنید برای جلوگیری از هجوم سفارشات آنلاین و جبران هزینه های بالاتر. در هفته های اخیر این مجموعه محدودیتی برای چگونه بسیاری از سفارشات خرده فروشان مانند کول Corp. می تواند کشتی را از فروشگاه های خود را که تبدیل به مینیاتور مراکز توزیع انجام سفارشات آنلاین. همچنین به تازگی تحمیل اضافی اضافه بهایی در بسته های خاصی از جمله حمل و نقل بزرگتر از اندازه موارد زیر مشابه هزینه های اضافه شده توسط United Parcel Service Inc.

شرکت تجاری حمل و نقل حجم قابل توجهی کاهش یافت و در طول سه ماهه اما کسب و کار به کسب و کار حمل و نقل را برداشت تا در هفته های اخیر پس از bottoming در ماه آوریل است.

“نشانه هایی وجود دارد از آزمایشی بهبود اقتصادی در راه” افسر ارشد بازاریابی بری Carere گفت.

این شرکت همچنین وارده حدود 125 میلیون دلار در هزینه های اضافی به عنوان آن را خریداری تجهیزات حفاظتی برای کارگران و دیگر لوازم ایمنی.

این شرکت گزارش از دست دادن $334 میلیون دلار یا $1.28 یک سهم. فدرال اکسپرس را از دست دادن یک سال پیش بود $1.97 میلیارد دلار یا $7.56 a به اشتراک بگذارید. آخرین نتایج شامل هزینه های مربوط به تنظیمات آن طرح بازنشستگی و حسن نیت اختلال اتهامات عنوان شده علیه.

این شرکت گفت: تنظیم درآمد $2.53 یک سهم. FactSet گفت: تحلیلگران انتظار $1.58 سهم در تنظیم درآمد برای سه ماهه.

این شرکت گفت: نبود یک چشم انداز سود برای سال مالی جدید “را به عنوان زمان و سرعت بهبود اقتصادی نامشخص است.” آن گفت: این برنامه ریزی برای کاهش هزینه های سرمایه در حدود 1 میلیارد دلار از سال قبل آن را به عنوان کاهش هزینه های جایگزینی وسایل نقلیه و تاخیر ارتقاء به برخی از امکانات.

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

نوشتن به پل Ziobro در [email protected] و آلیسون Prang در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de