واشنگتن

فدرال رزرو است که رها کردن آن برجسته ترین و در عین حال تلاش برای محافظت از اقتصاد ایالات متحده از coronavirus با کمک به شرکت ها و دولت پرداخت صورتحساب خود را و زنده ماندن ویرانگر بحران است.

با وام در خزانه داری و وام مسکن بازار را تهدید به تعطیل فدرال رزرو اعلام کرد یک مهاجم مجموعه ای از برنامه های جمعه به سعی کنید برای صاف کردن آن بازار. به انجام آن متعهد به خرید به اندازه مورد حمایت دولت بدهی به عنوان آن را لازم بداند. و برای اولین بار فدرال گفت که قصد دارد به خرید بدهی های شرکت های بزرگ بیش از حد.

مداخله خود را در نظر گرفته شده است برای اطمینان حاصل شود که خانواده ها و شرکت ها و بانک ها و دولت ها می توانید دریافت وام آنها نیاز به در یک زمان هنگامی که درآمد خود را سریع خشک به عنوان اقتصاد اصطبل.

فدرال ریزرو تمام تلاش خود را برای حمایت از جریان های اعتباری از طریق یک اقتصاد ویران شده توسط ویروس شیوع در حال حاضر فراتر رفته و حتی فوق العاده آن درایو ساخته شده برای نجات اقتصاد از بحران مالی 2008.

“Coronavirus همه گیر است و باعث فوق العاده ای مشکلات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان” فدرال رزرو در بیانیه ای گفت. “مهاجم تلاش ها باید در سراسر بخش های دولتی و خصوصی برای محدود کردن ضرر و زیان به شغل و درآمد و به ترویج بهبود سریع پس از اختلالات آباته.”

اعلام برداشته سهام در اوایل معاملات. و به عنوان معاند مذاکرات در کنگره بیش از 2 تریلیون دلار بسته نجات به نظر می رسد در آینده به یک توافق میانگین صنعتی داو جونز بود تا حدود 7 درصد در ساعت 11 صبح به عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری اوراق قرضه کاهش یافت و یک نشانه آن است که بیشتر سرمایه گذاران مایل به خرید اوراق بهادار.

با برنامه های جدید فدرال رزرو آمریکا از صندلی جروم پاول در تلاش است به هر دو ایجاد ثبات در اقتصاد و کاستن از هراس در بازارهای مالی است. به عنوان نیاز به پول نقد را تشدید کرده در میان بسیاری از شرکت های بزرگ و شهر و دولت های بزرگ کسب و کار طراحی شده است تا آنجا که آنها می توانند خود موجود استقراض روابط با بانک ها.

تشدید نیاز به پول بدان معنی است که بانک ها و دیگر سرمایه گذاران به دنبال به سرعت در حال خالی کردن خزانه کوتاه مدت بدهی شرکت های بزرگ شهری و اوراق قرضه و سایر اوراق بهادار. فدرال ریزرو حرکت به مداخله به عنوان یک خریدار از آخرین چاره در نظر گرفته شده است که عرضه پول نقد مورد نیاز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مکرر تغذیه منتقد به حال نادر ستایش برای آقای پاول روز دوشنبه.

“من واقعا فکر می کنم او را گرفتار و او را به انجام کار درست” آقای ترامپ گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. او گفت که او به نام آقای پاول روز دوشنبه گفت: “جروم کار خوب است.” کمتر از دو هفته پیش آقای تهمت بود و اشاره کرد که او تا به حال قدرت آتش یا تنزل رتبه فدرال رزرو رئیس.

بانک مرکزی اقدامات در ضمن افزایش فشار بر کنگره برای تصویب یک توافق که شامل بودجه به backstop بانک فدرال وام. بسیاری از اقتصاددانان می گویند که هر چه حمایت مالی کنگره در نهایت فراهم می کند به احتمال زیاد خواهد بود و حتی مهم تر از بانک فدرال مداخله. و به آنها هشدار می دهند که چنین کمک مالی نیاز دارد به زودی می آیند.

“فدرال رزرو دخالت است و نه یک جایگزین برای محرک های مالی گفت:” جوزف Gagnon سابق بانک فدرال اقتصاددان که در حال حاضر یک عضو ارشد در موسسه پترسون بین المللی اقتصاد. “بیایید امیدواریم که کنگره می گذرد چیزی به سرعت.”

جو Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM مالیاتی و مشاوره شرکت گفت که اگر کنگره می تواند با تصویب این قانون و از آن به قانون امضا شده توسط سه شنبه بانک ها می تواند شروع به ساخت وام به کوچک و متوسط کسب و کار, با تغذیه حمایت جمعه.

در آن اطلاعیه روز دوشنبه تغذیه گفت: از آن ایجاد خواهد شد سه اعطای وام های جدید است که امکانات را فراهم خواهد کرد تا به 300 میلیارد دلار خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ از یک طیف وسیع تری از اوراق قرضه شهرداری ها و اوراق بهادار به چنین بدهی به عنوان خودرو و وام های املاک و مستغلات. آن را نیز به خرید نامحدود اوراق قرضه خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار به تلاش برای پایین نگه داشتن نرخ استقراض و اطمینان از این بازار تابع هموار.

بانک مرکزی بروید-برای-شکست رویکرد اذعان که در آن برنامه های قبلی به اعتبار جریان یکنواخت که شامل دلار محدودیت نمی خواهد به اندازه کافی در این صورت از شیوع ویروسی آورده است که اقتصاد ایالات متحده به نزدیکی وقفه به عنوان کارگران و مصرف کنندگان در خانه بمانند. هفته گذشته آن گفت: خرید 500 میلیارد دلار از خزانه و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار سپس به سرعت فرار را از طریق تقریبا نصف آن مقدار پایان همین هفته.

و در روز دوشنبه در نیویورک فدرال رزرو گفت: خرید 75 میلیارد دلار از خزانه و 50 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار هر روز این هفته است.

“آنها واقعا تنظیم اقتصاد” را به شروع دوباره زمانی که بحران بهداشت و درمان فروکش گفت: دونالد کوهن سابق بانک فدرال معاون صندلی است که یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز. “بخشی از این است که در مورد سمت دیگر دره: مطمئن شوید که اعتبار وجود دارد.”

آقای کوهن اشاره کرد که این امر نیاز به زمان برای راه اندازی برخی از بانک فدرال برنامه اما فقط دانستن که آنها در این راه باید اطمینان کسب و کار.

بسیاری از شرکت ها به دنبال وام هستند نگران جریان وجوه نقد به عنوان درآمد خود را خشک همراه با مشتریان خود را. الیزابت کوپر McFadden اجرا می شود که رمان Brandhouse یک شرکت بازاریابی در Kansas City, Missouri, اتحاد برای اعمال یک فاجعه وام از اداره کسب و کار کوچک. اما او در مورد چه مدت است که وام را به پردازش و شگفتی اگر فدرال رزرو برنامه ممکن است سریع تر. او را نیاز به پول بیشتر در آینده 30 به مدت 60 روز.

خانم McFadden همچنین می خواهم برای دیدن بیشتر شرایط ملایم از SBA وام اجازه می دهد.

“ما به دنبال در هر و همه گزینه,” او گفت:, و اضافه کرد امیدوارم: “من احساس می کنم که 90 روز از در حال حاضر آن را به یک تصویر متفاوت در یک راه مثبت است.”

فدرال رزرو بیشتر ایجاد می کند این پول را به خرید اوراق قرضه و وام به کوچک و بزرگ کسب و کار. اما آن را به دنبال جلوگیری از از دست دادن اعتبار. از آن شده است با استفاده از پول از خزانه صندوق برای جبران هر گونه ضرر و زیان در آن وام است. که صندوق در حال حاضر متعهد بیشتر از این پول به بانک فدرال امکانات موجود. کنگره قانون افزایش است که می تواند مقدار حدود 500 میلیارد دلار.

“مراحل اعلام کرد امروز همراه با قبلی … باید قابل ملاحظه ای بهبود عملکرد بازار و باید با ارائه برخی از حمایت مهم برای اقتصاد” گفت: Roberto Perli سابق بانک فدرال اقتصاددان است که در حال حاضر رئیس سیاست جهانی پژوهش در بنای ماکرو.

اما آقای Perli هشدار داد که منافع نمی تواند احساس می شود بلافاصله.

“زن و شوهر بعد از محله های قدیمی هنوز هم احتمالا بد,” او گفت:.

جدید برنامه های روز دوشنبه اعلام کرد که فدرال ریزرو شامل دو است که به خرید بدهی های شرکت های بزرگ صادر شده توسط شرکت های بزرگ.

یکی از برنامه خرید به تازگی صادر شده و بدهی های شرکت های بزرگ. این تلاشی است برای احیای این بازار است که به طور موثر به وقفه. دوم خواهد خرید که قبلا صادر شده بدهی های شرکت های بزرگ. هر دو برنامه شامل 10 میلیارد دلار ارائه شده توسط وزارت خزانه داری برای جبران هر گونه ضرر و زیان.

یک سوم جدید برنامه اعطای وام به خرید اوراق بهادار با پشتوانه بسته وام خودرو وام های کارت اعتباری و برخی از وام کسب و کار کوچک. اعطای وام در این مناطق بستگی به توانایی بانک ها برای بسته بندی آن دسته از وام به اوراق بهادار و فروش آنها را. بنابراین تغذیه حرکت بسیار مهم است به توانایی بانک ها برای ادامه به ارائه این وام به عنوان اقتصاد دچار تزلزل.

وزارت خزانه داری نیز ارائه خواهد شد 10 میلیارد دلار به این برنامه به جبران هر گونه ضرر و زیان است. تمام گفته کسانی که سه برنامه می توانید به من قرض بدهید تا 300 $میلیارد دلار است.

فدرال رزرو گفته است که شرکت “که در حال انتظار برای دریافت مستقیم کمک های مالی تحت دستور فدرال قانون” هستند واجد شرایط برای شرکت در شرکت های بزرگ برنامه های وام دهی – یک مرجع به صنعت هواپیمایی و شاید دیگران در دست بررسی است.

شرکت ها باید به رتبه در سرمایه گذاری درجه یا بالاتر ناخواسته سطح برای واجد شرایط برای وام. شرکت می تواند تاخیر پرداخت تا شش ماه تغذیه گفت. اگر آنها را به حالت تعلیق در پرداخت آنها مجاز به خرید سهام خود را و یا پرداخت سود سهام آن گفت.

فدرال رزرو همچنین گفت به زودی آن را به ایجاد یک “خیابان اصلی کسب و کار برنامه اعطای وام” به حمایت از اعطای وام به کوچک و متوسط کسب و کار. اما به شرطی چند جزئیات و نمی گویند زمانی که برنامه آغاز خواهد شد.

این برنامه خواهد شد به احتمال زیاد تامین می شود و در نظر گرفته شده برای تکمیل این کنگره محرک قانون که همچنین شامل یک ماده به ارائه منابع مالی به شرکت های کوچک. بانک فدرال خیابان اصلی برنامه را هدف متوسط کسب و کار, مقامات گفت.

آقای Brusuelas اشاره کرد که با اعلام خیابان اصلی برنامه های وام دهی بانک فدرال تا به حال به چیزی متعهد قبل از کنگره backstop شد و در محل تقریبا بی سابقه از مرحله است.

“شما هرگز نمی خواهید برای دیدن که دوباره, امیدوارم,” او گفت:.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. نویسندگان AP پل وایزمن مارتین Crutsinger و کوین Freking کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de