BlackRock رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت لورنس خبرچین گفته است مشتریان خود را در شرکت در حال همکاری با تنظیم کننده برای اطمینان از عملکرد صاف از بازار.

عکس: علامت Lennihan/آسوشیتد پرس

فدرال رزرو در روز سه شنبه پرسید: BlackRock , Inc. به هدایت ده ها میلیارد دلار در اوراق قرضه خرید و بازتاب تاثیر از بزرگترین money manager.

BlackRock خواهد خرید آژانس تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار تضمین شده توسط آپارتمان-رهن خانه از طرف نیویورک فدرال رزرو. بانک فدرال تعیین خواهد کرد که اوراق بهادار تضمین شده توسط Fannie Mae, فردی مک و Ginnie مای مناسب برای خرید. BlackRock اجرا خواهد شد معاملات.

BlackRock نیز مدیریت خواهد شد دو باند-خرید برنامه. از آن خواهد شد در شارژ از بانک فدرال-حمایت تسهیلات جدید برای خرید و سرمایه گذاری-اوراق قرضه درجه از شرکت های ایالات متحده.

این شرکت نیز نظارت خواهد وسیله نقلیه دیگری برای خرید در حال حاضر صادر شده و سرمایه گذاری-اوراق قرضه درجه. باند خرید خواهد بود که تمرکز این تلاش است. اما این شرکت دارای طول و عرض جغرافیایی برای خرید و سرمایه گذاری در ایالات متحده درجه ETFs در اوراق قرضه از جمله ارز داد و ستد وجوه خاص خود را دارد. BlackRock بزرگترین ارائه دهنده ETFs در اوراق قرضه.

دستور است که انتظار می رود به طور قابل توجهی. وزارت خزانه داری است انتظار برای تزریق 10 میلیارد دلار در اولیه سرمایه گذاری سهام در ارتباط با هر یک از این دو امکانات به گزارش قبلی فدرال ریزرو.

وظایف محل بلکراک در یک برنامه به طور بالقوه بحث برانگیز موقعیت اجرای دولت در پاسخ به گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس. این شرکت حدود 7 تریلیون دلار برسد گسترش به همه چیز از سهام به اوراق قرضه به سهام خصوصی. این شرکت را قابل بررسی در چگونه از آن جلوگیری از تضاد منافع است.

BlackRock کار خواهد کرد و با تغذیه از طریق آن به بازارهای مالی مشاوره کسب و کار و دارایی-بازوی مدیریت است. که بازارهای مالی واحد توصیه می کند دولت در نحوه مدیریت ترازنامه خود را کمک به آنها را در خرید و سرمایه گذاری و انهدام سمی ابزار است.

برای برنامه که شامل ETF خرید بلکراک نمی تواند سرمایه گذاری در بیش از 20 ٪ در هر یک ETF.

ارز داد و ستد وجوه است که آینه swaths گسترده ای از بازار می تواند گاهی بیشتر سیاسی خوش طعم راه پمپاژ پول به بازار درآمد ثابت نسبت به سرمایه گذاری در فردی اوراق بهادار. این کار نیاز به یک مدیر فعال انتخاب برندگان و بازندگان اما به سادگی پیگیری یک شاخص است.

BlackRock استفاده خواهد کرد علاءالدین یک سیستم نرم افزاری است که ارزیابی خطرات و قیمت گذاری برای نظارت بر دارایی. علاءالدین ساعت بیش از بیش از $20 تریلیون دلار دارایی دارند.

BlackRock اجرایی لورنس فینک هیچ غریبه ای به تبدیل خود را Rolodex و علاءالدین به نقش قدرتمند خود را برای شرکت در زمان بحران. در آخرین بحران مالی دولت آمریکا شنود گذاشته بلکراک برای نظارت بر دارایی های یک بار متعلق به استرنز Cos. و American International Group , Inc. پس از دو موسسات مالی سقوط کرد.

که دستور قرار داده و موشکافی در این شرکت تولید می شود میلیاردها دلار برای دولت آمریکا تبدیل شد و یک نقطه عطف است که مهر و موم شده بلکراک نفوذ در واشنگتن است.

آقای فینک در اخیر بازار جلسه به برخی از مشتریان گفت: این شرکت مشغول به کار بود با تنظیم کننده برای اطمینان از عملکرد صاف از بازار. او گفت: مشتریان با وضعیت کنونی نیست افزایش یابد به قدر یک بحران مالی اما آن علامت یک بحران اعتماد است که می توان با کمک محتاطانه سیاست های مالی.

نوشتن به سحر Lim در dawn.lim@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو