فدرال رزرو رمپ تا مذاکرات در خرید دارایی, نرخ راهنمایی

فوق العاده طبیعت از زمان رکود ناشی از کروناویروس و خاموش شدن ناگهانی برگ تغذیه با هیچ راهکار.

عکس: ایسنا/زوما پرس

فدرال رزرو مقامات سر به آینده سیاست جلسه تعمق چگونه برای کمک به یک اقتصاد در یک سوراخ عمیق تر از آن مواجه شده پس از بحران مالی 2008 و در زمانی که ابزار خود را ممکن است کمتر zip.

آنها به احتمال زیاد به بحث نحوه تنظیم برنامه های خود را برای خرید خزانه داری و دارایی های وام مسکن و چگونگی ساخت بتن بیشتر تضمین های خود را به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر برای برخی از زمان.

مقامات نشان داده اند در سال های اخیر اظهارات و مصاحبه های که آنها احساس نمی عجله به اعلام جزئیات استراتژی خود را تنظیم مجدد و در نتیجه خود را در ماه ژوئن 9-10 نشست.

کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر شده است. آنها در تأیید نظر دارد در ماه آوریل به نگه داشتن نرخ وجود دارد تا آنها با اعتماد به نفس اقتصاد در مسیر تورم به افزایش به خود هدف 2% و نرخ بیکاری به سقوط به سطوح پایین سال های اخیر است.

“این رفتن به گرفتن برخی از زمان برای ما در تغذیه به دریافت احساس از آنچه که این اقتصاد چه ارتجاعی به طور بالقوه می تواند مانند نگاه” تغذیه نایب رئیس ریچارد Clarida گفت: در یک فروم آنلاین هفته گذشته است. فدرال رزرو باید یک دسته بهتر در اقتصاد را در مسیر سپتامبر, او گفت:.

مربوط تصویری

هر دو کنگره و فدرال رزرو در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که در آن همه که پول محرک است که از. تصویر عکس: کارلوس آب / وال استریت ژورنال

“من می گویند که من راحت با جایی که ما در حال حاضر و در این مسیر است که ما در” رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: در طول یک تعدیل بحث پخش آنلاین جمعه.

فوق العاده طبیعت از زمان رکود ناشی از ویروس و مربوط به خاموش شدن ناگهانی از فعالیت های اقتصادی—برگ بانک مرکزی با هیچ راهکار.

“این سخت است برای تغذیه به ادامه دور بعدی بالقوه [سیاست] escalations چرا که آنها واقعا نمی دانند که چگونه با این بیماری همه گیر خواهد شد و در ادامه پس از چه مدت ضعف در فعالیت های اقتصادی پیروز خواهد شد” گفت: ویلیام دادلی بود که رئيس جمهور از فدرال نیویورک از سال 2009 تا 2018.

مقامات برای آزادی جدید اقتصادی و نرخ بهره پیش بینی در این نشست پس از دور انداختن آن فصلنامه بینی در ماه مارس است.

با نرخ بعید است به کاهش دو عنصر از مقامات سیاست موضع گرفتن در مرکز صحنه در مذاکرات: چگونه برای مدیریت سرعت باند خرید و نحوه برقراری ارتباط طولانی خود-اجرای نیت با استفاده از آنچه که به عنوان شناخته شده به جلو هدایت کند.

تغذیه رهبران گفت: آنها را نیز مطالعه و بررسی اینکه آیا به کلاه بازده در برخی از اوراق بهادار خزانه داری خرید مقدار مورد نیاز برای تقویت خود را به جلو هدایت کند.

عملکرد کلاه, که فدرال رزرو شاغل در طول و پس از جنگ جهانی دوم خواهد نشان دهنده ترکیبی از خرید دارایی و به جلو هدايت و می تواند محدود کردن هر گونه ناخواسته پرش در خزانه بازده با توجه به آمدن موجی از دولت بدهی صدور به سرمایه گذاری ویروس مربوط به اقتصادی امداد تصویب شده توسط کنگره و کاخ سفید است.

چنین کلاه “چیزی است که ما در حال رفتن به نیاز به بحث در مورد” گفت: رئیس فدرال رزرو دالاس رابرت کاپلان در مصاحبه. “و من آگاه از این واقعیت است که ما در حال رفتن به یک مقدار قابل توجهی از خزانه صدور از جمله برای تامین مالی محرک برای این بیماری همه گیر.”

یکی از مناطقی است که ممکن است نیاز به روشن شدن هر چه زودتر در اطراف خرید دارایی ها. فدرال رزرو ریخته مالی و وحشت در اواسط ماه مارس با خرید مقادیر عظیمی از Treasurys و وام مسکن اوراق قرضه پس از سرمایه گذاران ریخته طولانی-مورخ اوراق بهادار در یک پرواز به صورت نقدی.

مقامات گفته اند که خریدهای خود را در مجموع به بیش از 2.2 تریلیون دلار از اواسط ماه مارس طراحی شده برای بازگرداندن نظم بازار تابع. این منطق متفاوت از خود را قبل از باز گرد از خرید دارایی ها انجام شده بین سالهای 2012 و 2014 که طراحی شده است برای تحریک استخدام و سرمایه گذاری است.

آنها شده اند به تدریج کاهش خرید خود را در هر هفته. آنها در حال خرید Treasurys برای مثال در یک سرعت از 25 میلیارد دلار در این هفته از 50 میلیارد دلار در چهار هفته پیش و در اوج $375 میلیارد نه هفته پیش.

فدرال رزرو در حال آماده سازی برای تغییر چرخ دنده ها از خرید دارایی برای بهبود بازار تابع به سمت یک هدف برای ارائه بیشتر محرک اما “آنها شده ایم کمی نامشخص در مورد جایی که آنها هستند که در حال گذار” گفت: آقای دادلی. “آن خواهد بود مفید برای آنها به روشن شدن دارایی خرید: چرا ما آن را انجام? آیا اهداف ما? در چه اندازه است؟”

اخیر فدرال نیویورک نظرسنجی نشان داد شرکت کنندگان در بازار طیف وسیعی از برآورد در مورد اندازه کسانی که در آینده خرید نشان می دهد پتانسیل برای سردرگمی در مورد بانک مرکزی نیت.

تغذیه مقامات همچنین در صورت سوال در مورد چگونگی طراحی خود را به جلو هدایت داده می شود عدم اطمینان بیش از ماهیت زمان شوک. دهه گذشته فدرال رزرو استفاده می شود راهنمایی برای فشار به عقب در برابر انتظارات بازار از نرخ بالاتر است. اما امروز قراردادهای آتی حاکی از سرمایه گذاران نمی بینم بانک مرکزی به فکر افزایش نرخ برای سه یا چهار سال.

به عنوان یک نتیجه, “من نمی دانم که وجود دارد نیاز به راهنمایی در لحظه” شیکاگو چارلز ایوانز رئیس فدرال به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه. “ما هم به این مورد فکر می کنم.”

تغذیه مقامات مذاکرات را در یک استراتژی نقد و بررسی بانک مرکزی انجام شده در طول جلسات متعدد در سال گذشته با تمرکز بر چگونه برای تقویت زرادخانه خود را برای دوره های زمانی مانند اکنون که نرخ دوخته نزدیک به صفر. مقامات حکومت تا حد زیادی از تجربه با منفی نرخ بهره.

اقتصاددانان هشدار داده اند که در حالی که بازارهای مالی هستند و عملکرد بهتر در میان تهاجمی فدرال رزرو در ماه های اخیر بلند کردن اجسام از مستند سفارشات می تواند آشکار عمیق تر رکود سطح خروجی از انتظار است.

درجه ای از وخامت اقتصادی می تواند برای تماس شدید میزان تغذیه و پشتیبانی و “ما تردید دارند که به جلو هدايت و خرید دارایی ها می تواند پر کردن شکاف” به گفته دیوید Mericle یک اقتصاددان در Goldman Sachs Group Inc., در یک گزارش اخیر.

در طول بررسی های خود را در سال گذشته تغذیه مقامات نزدیک به امضای کردن در تغییرات است که ساخته شده تا برای مدت تورم در حال اجرا خود را در زیر هدف 2% به عنوان آن را برای بیشتر از یک دهه گذشته با دوره کمی بالاتر از تورم است.

این روند نشان داد به اندازه کافی در مورد چگونگی تغذیه خواهد شد واکنش نشان می دهند به تغییرات در اقتصاد وجود دارد کمتر فوریت بلافاصله به پرده صریح تر ارشاد گفت: آقای دادلی. “آنها در حال حاضر به ما گفت که آنها می خواستند برای دیدن نرخ تورم بالاتر از 2% قبل از همه گیر در زمان نگه دارید.”

یک استراتژی به احتمال زیاد برای دریافت توجه جدی خواهد بود به کراوات طرح های آینده برای افزایش نرخ بهره برای دستیابی به خاص نتایج اقتصادی به خصوص در اطراف تورم است.

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>