قاضی فدرال انتقاد PG&E تلاش برای جلوگیری از آتش سوزی

کارگران قرارداد توسط PG&E حذف درختان در نزدیکی خطوط برق در, نوادا, شهرستان, کالیفرنیا., در ماه ژوئن.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

یک قاضی فدرال روز چهارشنبه lambasted PG&E Corp. برای افتادن در تلاش برای اصلاح درختان در نزدیکی خطوط برق طراحی شده است که برای کاهش این خطر است که تجهیزات آن را جرقه بیشتر آتش سوزی کالیفرنیا.

ایالات متحده منطقه قاضی ویلیام Alsup, که مسئول نظارت بر PG&E کیفری مشروط و پس از آن محکومیت نقض ایمنی پس از یک-خط لوله گاز منفجر شد و به کشته شدن هشت نفر در سال 2010 گفت: در طول یک گرم شنوایی است که این شرکت یک بار دیگر در نقض که مشروط به دلیل دست زدن به آن آتش را انتخاب کنید.

اما او را متوقف کوتاه از اعمال محدودیت های جدید او هشدار داد که او ممکن است تصمیم بگیرد به جای PG&E—وادار کردن این شرکت به کراوات اجرایی جایزه برنامه به طور کامل به اهداف ایمنی. قاضی Alsup گفت که این تصمیم در تاریخ بعد.

“من قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم برای محافظت از مردم کالیفرنیا از مرگ و نابودی را از این جنایت کار محکوم,” قاضی گفت.

PG&E به دنبال ورشکستگی فدرال حفاظت در سال گذشته با استناد به بیش از 30 میلیارد دلار در مسئولیت هزینه های وابسته به یک سری از آتش سوزی مرگبار در سال 2017 و 2018 که به کشته شدن بیش از 100 نفر است. آن تا کنون توافق به پرداخت بیش از 25 میلیارد دلار برای حل و فصل دعاوی از قربانیان آتش سوزی بیمه و دولت های محلی و سازمان های.

قاضی Alsup قبلا اعمال مشروط شدن شرایط الزامی PG&E انطباق با وضعیت درخت پیرایش مورد نیاز و با آن اهداف خود را برای ساخت آن در شبکه برق امن تر است.

روز چهارشنبه گفت: PG&E تا به حال موفق به دستیابی به انطباق کامل با آن شرایط و وزن, آیا برای تحمیل شرایط اضافی در جهت منافع امنیت عمومی. آنها عبارتند از نیاز این شرکت به استخدام درخت طرمرس به مکمل آن پیمانکاران و طراحی مجدد آن اجرایی برنامه جایزه به تمرکز به طور کامل در اهداف ایمنی.

“آیا آنجا ایستاده و به من بگویید شما را در انطباق با قانون دولت” قاضی Alsup گفت: PG&E وکلای روز چهارشنبه در یکی از چند لحظه که او در آن آشکارا ابراز نا امیدی با این شرکت است. “شما حتی نزدیک به کامل است.”

برای ماه قاضی Alsup قرار دادند PG&E به حساب برای چالش های آن مواجه شده است و در پیدا کردن به اندازه کافی پیمانکاران برای تسریع کار بر روی صدها نفر از هزاران نفر از درختان در حال رشد خطرناکی برای زندگی خطوط برق. این شرکت تلاش در سال گذشته برای دیدار با اهداف خود را برای پیرایش و یا از بین بردن بیش از یک میلیون درخت باقی مانده و قابل ملاحظه ای در پشت در شروع آتش سوزی شود.

مربوط تصویری

PG&E خطوط برق شد مقصر 2018 اردوگاه, آتش, مرگبارترین آتش سوزی در کالیفرنیا ، اما این فقط یکی از 1,900 موجب آتش سوزی توسط ابزار پس 2014, دولت, محققان می گویند. در اینجا داستان از PG&E را اشتباه و به همین دلیل آن را در نهایت پرونده برای ورشکستگی.

PG&E وکیل کوین Orsini پاسخ داد که این شرکت بدست بسیار نزدیک به تکمیل آن بازرسی و ترخیص کالا از گمرک اهداف و پیشرفت قابل توجهی در حال گسترش نیروی کار خود را. او گفت: PG&E در حال حاضر در استخدام بیش از 5,400 درخت پیمانکاران تا از 1,400 در آغاز سال گذشته است.

“ما در حال ساخت پیشرفت فوق العاده ای در این است که در پیروی از” او گفت:.

آقای Orsini تحت فشار قرار دادند در برابر قاضی پیشنهاد به نیاز شرکت به استخدام خود درخت پیرایش نیروی کار با این استدلال که چنین تلاش خواهد بود بیش از حد سنگین برای PG&E و پیچیده خواهد تلاش های خود را برای دریافت کار انجام می شود. این شرکت چندین دهه است که با استفاده از پیمانکاران به اصلاح درختان.

“تحمیل این وضعیت را دولت کمتر امن تر و امن” آقای Orsini گفت.

قاضی Alsup همچنین با استفاده از چهار جلسه به چالش PG&E تلاش برای بازرسی و تعمیر صدها نفر از هزاران مایل از خطوط برق در سراسر آن 70,000 کیلومتر مربع از خاک خدمات.

وضعیت PG&E تجهیزات تحت موشکافی در نوامبر 2018 زمانی که قلاب در خط انتقال شناخته شده به عنوان کربو-پالرمو را شکست باعث انرژی هادی به جرقه و آتش یک آتش سوزی که منجر به کشته شدن 85 نفر و تخریب شهر بهشت, کالیفرنیا.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید یک شرکت ابزار اجرایی جبران توان به ایمنی معیارهای ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در اوایل این سال ، توماس Hylton, یک متخصص استخدام یک گروه به نمایندگی از قربانیان آتش سوزی در PG&E ورشکستگی اقدام پرچم یک برنامه به طور بالقوه مشابه مشکل ایمنی در یکی دیگر از خط انتقال مجاور به کربو-پالرمو. آقای Hylton سابق lineman با ساکرامنتو شهرداری سودمند منطقه متوجه می پوشند در قلاب حمایت از این برج هادی.

آقای Hylton شهادت روز شنبه که او برای اولین بار متوجه این مشکل در اواخر سال 2018 به عنوان او به بررسی کربو-پالرمو و متوجه دوباره آن را در اواخر سال 2019 هنگامی که او بازگشت به سایت.

PG&E گفت: بازرسان حال بررسی خط دو بار در طول آن زمان اما پیدا نکردم مشکل آقای Hylton خال خال. این شرکت گفت که قصد دارد برای رفع آن در ماه های آینده.

قاضی Alsup گفت: PG&E برای تعیین دلیل آن بازرسان موفق به پرچم بالقوه مشکل ایمنی و فایل توضیح با دادگاه است.

“مصاحبه با کسانی که افراد خاص و پیدا کردن که چرا آنها نمی” قاضی گفت. “من می خواهم نام خود را بدانید.”

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de